قیمت دلار امروز 27 فروردین 1402 اعلام شد

قیمت دلار در بازار معاملات آزاد امروز یکشنبه ۲۷ فروردین در روند با ثباتی قرار دارد. این در حالی است که قیمت دلار حواله یک پله بالاتر نشست و با قیمت ۳۸ هزار و ۱۰۱ تومان در سایت بازار متشکل ارزی به ثبت رسید.

به گزارش رایااستور، قیمت دلار امروز یکشنبه ۲۷ فروردین در کف کانال ۵۰ هزار تومانی آغاز به کار کرد. این اسکناس آمریکایی در پله‌های آخر کانال مذکور نوسان دارد و در لحظه نگارش این گزارش با قیمت ۵۰ هزار و ۹۰۰ تومان در بازار آزاد داد و ستد می‌شود.

231425232

قیمت دلار، هفته گذشته در کف کانال پنجم و در پله اول و دوم نوسان داشت. دیروز دلار تهران در بازار آزاد به کف کانال پنجم برگشت و در حال حاضر روند با ثباتی نسبت به روز گذشته دارد. این در حالی است که امروز بازارهای همسایه نیز اختلاف قیمتی محدودی نسبت به روز گذشته دارند.

برخی فعالان بازار افزایش قیمت خودرو و تقویت شاخص بورس را عاملی جهت تردید معامله‌گران بازار ارز، برای داد و ستد می‌دانند. آنها معتقدند با وجود چنین نوساناتی در بازارهای موازی خودرو و سهام، بیشتر معامله‌گران بزرگ بازار حاضر نیستند ارز خود را به فروش برسانند و وارد بازارهای دیگر شوند.

به نظر می‌رسد بازیگران ارزی دلیل رکود و ثبات نسبی قیمت دلار در بیش از ۱۰ روز گذشته را این عامل می‌دانند که باعث شده برخی معامله‌گران دلار در تنگنای نگهداری یا فروش قرار بگیرند.

اخبار بیشتری بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید