قیمت خودرو دنا افزایش پیدا کرد [امروز 24 فروردین 1402]

به گزارش رایااستور، قیمت انواع «دنا» امروز پنجشنبه، 24 فروردین 1402، با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار به شرح زیر می‌باشد.

ایران خودرو «دنا» رو به‌عنوان فیس‌لیفت سمند با طراحی مجدد نمای جلو و عقب، داشبورد و تریم داخلی جدید در کنار استفاده از پیشرانه EF7، ترمزهای چهارچرخ دیسکی و… راهی بازار کرد.

این اتومبیل که قرار بود جایگزینی برای سمند و پژو ۴۰۵ باشد، بین خودروهای داخلی محبوبیت زیادی پیدا کرد و طرفداران خاص خود را دارد.

اما امروز (پنجشنبه بیست‌وچهارم فروردین) خودرو «دنا» در سایت‌های خرید و فروش خودرو، چه قیمتی را در کارنامه خود ثبت کرده‌ است؟

بررسی‌های انجام شده از بازار خودرو نشان می‌دهد که قیمت خودرو دنا معمولی تیپ ۱ امروز به نرخ 799 میلیون تومان رسیده است، در حالی که این خودرو دیروز نیز به قیمت ۷71 میلیون تومان معامله شده است.

دنا پلاس اتوماتیک نوسان قیمتی زیادی رو تجربه کرده، و با افزایش قیمت بالایی همراه بوده است. ولی در عین حال از محبوبیت بالایی بین خریداران برخوردار است، این خودرو محبوب امروز به نرخ 999 میلیون تومان رسید.

همچنین دنا پلاس ۶ دنده توربو امروز با قیمت 910 میلیون تومان در بازار آزاد معامله شد. در حالی که دیروز این خودرو 897 میلیون قیمت داشته است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که دنا پلاس تیپ ۱ دنده‌ای که دیروز 835 میلیون تومان قیمت داشته است، امروز با نرخ 844 میلیون تومان در بازار خودرو کشور عرضه شد.

همچنین دنا پلاس تیپ ۲ توربو قیمت 885 میلیون تومان را در کارنامه خود ثبت کرده است. این خودرو دیروز در بازار آزاد با نرخ 860 میلیون تومان معامله شده است.

جدول قیمت انواع خودرو دنا امروز پنجشنبه 24 فروردین 1402:

نوع خودروسال تولیدقیمت (شنبه ۱۹ فروردین)قیمت امروز (پنجشنبه 24 فروردین)
دنا معمولی تیپ ۱۱۴۰۱۷۷۸ میلیون تومان799 میلیون تومان
دنا پلاس ۶ دنده توربو۱۴۰۱۸۸۰ میلیون تومان910 میلیون تومان
دنا پلاس اتوماتیک۱۴۰۱961 میلیون تومان999 میلیون تومان
دنا پلاس تیپ ۱ دنده‌ای۱۴۰۱835 میلیون تومان844 میلیون تومان
دنا پلاس تیپ ۲ توربو۱۴۰۱860 میلیون تومان885 میلیون تومان
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید