قیمت سکه و طلا امروز چهارشنبه 5 بهمن 1401 | زیرش قیمت سکه!

در چند روز گذشته قیمت طلا و سکه افزایش قیمت افسارگسیخته‌ای را تجربه کرده بود، امروز پنجم بهمن 1401 در پی ریزش قیمت شب گذشته دلار، در مسیری کاهشی قرار گرفته است.

به گزارش رایااستور، امروز قیمت‌ها در بازار طلا و سکه مسیری کاهشی را طی می‌کند. قیمت هر گرم طلای 18 عیار در لحظه تنظیم این گزارش به دو میلیون و 36 هزار و 700 تومان رسیده است. قیمت طلا امروز نسبت به روز گذشته کاهش کمی را تجربه کرده است.

قیمت سکه و طلا امروز چهارشنبه 5 بهمن 1401 | زیرش قیمت سکه!
قیمت سکه و طلا امروز چهارشنبه 5 بهمن 1401 | زیرش قیمت سکه!

قیمت سکه امامی

قیمت سکه امامی هم امروز با افت مواجه بوده است. قیمت این نوع سکه در حال حاضر به 22 میلیون و 798 هزار تومان رسیده است. این نوع سکه روی قیمت 23 میلیون و 396 هزار تومان بازگشایی شده بود. گفتنی است حباب این نوع سکه در حال حاضر سه میلیون و 166 هزار تومان است.

قیمت سکه بهار آزادی

قیمت سکه بهار آزادی در حال حاضر 21 میلیون و 499 هزار تومان است. قیمت این نوع سکه نیز مانند سکه امامی کاهشی و قیمت بازگشایی این نوع سکه 22 میلیون و 306 هزار تومان بوده است. در حال حاضر حباب سکه بهار آزادی به دو میلیون و 827 هزار تومان رسیده است.

قیمت نیم سکه

قیمت نیم سکه نیز امروز نسبت به نرخ بازگشایی و آخرین نرخ روز گذشته تغییر قیمتی نداشه است و اکنون در سطح 13 میلیون و 900 هزار تومان معامله می‌شود. گفتنی است حباب نیم سکه اکنون به چهار میلیون و 283 هزار تومان رسیده است.

قیمت ربع سکه

امروز قیمت ربع سکه هم در مسیر نزولی گام برمی‌دارد و در حالی که در چند روز گذشته تا 10 میلیون تومان هم رشد داشته اکنون 9 میلیون تومان قیمت خورده است. اکنون حباب ربع سکه به سه میلیون و 890 هزار تومان رسیده است.

قیمت سکه گرمی

قیمت سکه گرمی امروز پنج میلیون و 100 هزار تومان تعیین شده که نسبت به نرخ روز گذشته تغییری نداشته است. همچنین این سکه کوچک دو میلیون و 654 هزار تومان برآورد شده است.

قیمت سکه در چند روز گذشته تا مرز 25 میلیون تومان رسیده بود، اما با کاهش نرخ در بازار دلار این فلز ارزشمند نیز از روز گذشته در مسیر کاهشی قرار گرفته است.

اما حالا باید دید با توجه به افزایش امروز قیمت دلار و ورود آن به کانال بالاتر سکه چه واکنشی نشان خواهد داد؟

بیشتر بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید