قیمت امروز سکه و طلا 1401/12/28 | سکه امامی وارد کانال 29 میلیون شد

همانند روزهای گذشته که قیمت سکه و طلا تحت تاثیر افزایش نرخ دلار و انس جهانی افزایشی بود، امروز نیز روند صعودی خود را حفظ کرد و شاهد افزایش قیمت انواع سکه بود.

به گزارش رایااستور، قیمت سکه و طلا که بر اثر افزایش قیمت دلار و انس جهانی طلا روز گذشته بر مدار صعودی بود امروز نیز در همین مسیر قرار دارد و نوساناتی افزایشی را تجربه کرد.

در لحظه تنظیم این گزارش، قیمت طلا (18 عیار) دو میلیون و 594 هزار و 400 تومان است. نرخ روز گذشته آن نیز دو میلیون و 507 هزار و 400 تومان بوده است. همان‌طور که گفته شد قیمت دلار هم امروز در فازی افزایشی قرار دارد و حالا از نیمه دوم کانال 47 هزار تومان عبور کرده است.

سکه بهار آزادی

سکه بهار آزادی که در روز گذشته با حدود 27 میلیون و 801 هزار تومان معاملات را به پایان رساند، حالا 28 میلیون و 190 هزار تومان قیمت دارد. حباب این سکه نیز پنج میلیون و 739 هزار تومان ثبت شده است.

سکه امامی

قیمت سکه امامی که روز پنجشنبه در کانال ۲۸ میلیون تومانی بسته شده بود، امروز مجددا وارد کانال 29 میلیون تومانی شده است و اکنون 29 میلیون و 801 هزار تومان قیمت دارد؛ این در حالی است که سکه امامی امروز را با قیمت 29 میلیون و 398 هزار تومان آغاز کرده بود. حباب این نوع سکه نیز اکنون هفت میلیون و 356 هزار تومان برآورد می‌شود و روندی افزایشی را همسو با قیمت سکه می‌پیماید.

سکه گرمی

قیمت سکه گرمی در جایگاه کم‌نوسان‌ترین نوع سکه از روز گذشته تغییری نداشته است و اکنون به 6 میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت دارد. حباب این نوع سکه اکنون چهار میلیون و 37 هزار تومان است.

نیم سکه

قیمت نیم سکه نیز اکنون نسبت به آخرین قیمت روز گذشته حدود 300 هزار تومان افزایش قیمت را تجربه کرده است و اکنون ۱۸ میلیون و 500 هزار تومان قیمت دارد. حباب این نوع سکه نیز اکنون به هفت میلیون و 281 هزار تومان رسیده است.

ربع سکه

امروز قیمت ربع سکه با وجود اینکه روندی افزایشی را نسبت به روز گذشته می‌پیماید، اما از آغاز معاملات امروز، نوسانی را تجربه نکرده است و اکنون 11 میلیون و 200 هزار تومان قیمت دارد. حباب این سکه کوچک نیز اکنون پنج میلیون و 590 هزار تومان برآورد می‌شود.

اخبار بیشتری بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید