قیمت سکه و طلا امروز دوشنبه 28 فروردین 1402

قیمت طلا و سکه امروز 28 فروردین 1402 با روند افزایشی آغاز به کار کرد. دیروز صبح سکه امامی در کانال ۳۰ و ۳۱ میلیون تومانی سرگردان بود و امروز این قطعه از سکه با قیمت ۳۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در حال معامله است.

به گزارش رایااستور، امروز ۲۸ فروردین قیمت طلا و سکه با افزایش آغاز به کار کرد. دیروز سکه امامی ۲۱۰ هزار تومان افزایش قیمت داشت و در لحظه تنظیم این گزارش افزایش قیمت سکه امامی به بیش از ۴۰۰ هزار تومان رسیده است.

قیمت طلا نیز با افزایش قیمت سکه همراه شد. روز گذشته قیمت سکه بهار آزادی روند کاهشی داشت و ۹۱ هزار تومان ارزان شد. این قطعه از سکه امروز بیشترین افزایش قیمت را در میان قطعات سکه دارد.

43433254

دیروز صبح سکه امامی در کانال ۳۰ و ۳۱ میلیون تومانی سرگردان بود و امروز این قطعه از سکه با قیمت ۳۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در حال معامله است.

امروز قیمت دلا ربا روند افزایشی باز شد. رشد قیمت در بازار فلز زرد متعاقب رشد قیمت دلار رخ داده است. فعالان بازار طلا و سکه معتقدند اگر قیمتدلار کانال ۵۰ هزار تومانی را ترک کند، قیمت سکه محدوده ۳۰ میلیون تومانی را از دست خواهد داد.

این پیش‌بینی بنابر همگرایی شدید قیمت طلا و سکه با قیمت دلار در روزهای معاملاتی سال جاری قوت گرفته است.

گفتنی است بازارهای جهانی بازگشایی شده و انس جهانی طلا با قیمت ۲.۰۰۸. دلار و ۵۸ سنت معامله می‌شود. طلای جهانی چهار دلار افزایش قیمت داشته است.

اخبار بیشتری بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید