قیمت محصولات ایران خودرو در بازار امروز 17 مرداد 1402 منتشر شد + جدول

در این گزارش به قیمت امروز محصولات گروه صنعتی ایران خودرو پرداخته‌ایم.

به گزارش رایااستور، یکی از محصولات پرفروش ایران خودرو، پژو پارس است. در تحلیلی از تغییرات قیمت این خودرو، مشاهده می‌شود که قیمت پژو پارس در مدل ۲۰۱۴۰ تیپ ۲ به ۴۵۵ میلیون تومان رسیده است و در مدل ۱۴۰۱ به ۴۷۵ میلیون تومان کاهش یافته است. همچنین، قیمت مدل ۱۴۰۰ این خودرو در ۶ روز گذشته ۲۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

مدل ۲۰۱۴۰۲ این خودرو به قیمت ۵۳۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است اما در مدت ۵ روز گذشته ۱۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

قیمت این مدل از پژو ۲۰۷ در مدل ۲۰۱۴۰۲ به ۶۲۵ میلیون تومان رسیده است که در روز گذشته تغییر نکرده است اما در ۶ روز گذشته ۱۵ میلیون تومان افزایش یافته است.

قیمت این مدل از پژو ۲۰۷ در مدل ۲۰۱۴۰۲ به ۶۵۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون تومان کاهش یافته است و در مدت ۶ روز گذشته ۱۵ میلیون تومان افزایش یافته است.

این مدل پژو ۲۰۷ از محصولات پرطرفدار ایران خودرو در مدل ۲۰۱۴۰۱ به ۷۵۵ میلیون تومان رسیده است که در روز گذشته ۵ میلیون تومان کاهش یافته است.

همچنین، این خودرو در تقریباً دو ماه گذشته ۱۵۰ میلیون تومان ارزان شده است. مدل ۲۰۱۴۰۲ این خودرو نیز به قیمت ۷۸۰ میلیون تومان رسیده است که در روز گذشته ۵ میلیون تومان کاهش یافته است و در مدت یک ماه گذشته ۱۳۰ میلیون تومان ارزان شده است.

علاوه بر خودروهای فوق، قیمت خودروهای دیگر نیز تغییراتی را تجربه کرده‌اند. به عنوان مثال، قیمت تارا اتوماتیک مدل ۲۰۱۴۰۱ به ۷۵۵ میلیون تومان کاهش یافته است.

همچنین، قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۲۰۱۴۰۲ به حوالی ۷۹۰ میلیون تومان رسیده که به معنای ۱۰ میلیون تومان کاهش در یک روز است. این خودرو نیز در مدت ۲۱ روز گذشته ۴۵ میلیون تومان ارزان شده است.

تغییرات قیمت خودرو ها در بازار ایران نشان‌دهنده حساسیت این بازار است. تحلیل تغییرات اخیر نشان می‌دهد که برخی از مدل‌ها با ریزش قیمت مواجه شده‌اند در حالی که برخی دیگر افزایش قیمت را تجربه کرده‌اند. این تغییرات می‌توانند به عوامل مختلفی مانند تغییرات در نرخ ارز، تورم و عرضه و تقاضا برگردانده شوند.

جدول قیمت محصولات ایران خودرو:

محصولمدلقیمت روز جدید (میلیون تومان)تغییر قیمت نسبت به روز گذشته (میلیون تومان)
پژو ۲۰۶ تیپ ۲۱۴۰۰۴۵۵۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۲۱۴۰۱۴۷۵
پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما۱۴۰۲۵۳۰۰
پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی۱۴۰۲۶۲۵۰
پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما۱۴۰۲۶۵۵
پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P۱۴۰۱۷۵۵
پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P۱۴۰۲۷۸۰
تارا اتوماتیک۱۴۰۱۷۵۵
تارا اتوماتیک صفر۱۴۰۲۷۷۵
تارا دنده ای۱۴۰۲۶۶۰
دنا اتوماتیک توربو پلاس۱۴۰۲۷۹۰-۱۰
دنا معمولی۱۴۰۱۵۷۰۰
رانا پانوراما پلاس۱۴۰۱۵۱۰۰
رانا پلاس پانوراما۱۴۰۲۵۲۵
رانا پلاس۱۴۰۱۴۶۵
سمند EF۷۱۴۰۱۵۶۰
سمند سورن پلاس بنزینی۱۴۰۱۵۷۰
سمند سورن پلاس بنزینی۱۴۰۲۵۸۵
پژو پارس LX۱۴۰۲۶۱۰
پژو پارس XU۷P۱۴۰۲۵۰۵
پژو پارس ELX-TU۵۱۴۰۱۷۱۰
پژو ۴۰۵ SLX۱۴۰۰۵۲۵
منبع khodrobank
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید