موبایل

معرفی و عرضه گوشی اقتصادی ناتینگ فون (2a)

رایااستور | در چند وقت اخیر شایعات زیادی درباره عرضه یک موبایل ارزان‌قیمت از شرکت ناتینگ منتشر شده است و حالا این شرکت رسماً اعلام کرده که تا یکشنبه هفته آینده از محصول تازه‌ای پرده برمی‌دارد. این محصول به‌احتمال‌زیاد گوشی ناتینگ فون (2a) خواهد بود.

یکی از منابع آگاه دنیای فناوری به نام «ایشان آگاروال» دیروز در پستی در ایکس گفته بود که زمان زیادی تا معرفی ناتینگ فون (2a) باقی نمانده است. به‌علاوه، کاربری به نام Abhishek Yadav نیز اسکرین‌شاتی منتشر کرده بود که تأییدیه گوشی جدید ناتینگ در اداره استانداردهای هند (BIS) را نشان می‌داد. معمولاً گوشی‌ها زمانی از این ادارات تأییدیه می‌گیرند که عرضه آن‌ها نزدیک است.

معرفی و عرضه گوشی اقتصادی ناتینگ فون (2a)

ناتینگ فون (2a) در راه است

اما از کجا می‌دانیم که گوشی حاضر در BIS همان ناتینگ فون (2a) است؟ موبایلی که در این پایگاه داده ثبت شده، از شماره مدل A142 استفاده می‌کند. هفته گذشته در گزارشی ادعا شده بود که ناتینگ فون 2a از شماره مدل AIN142 استفاده می‌کند. اگرچه این دو شماره مدل دقیقاً یکسان نیستند، اما شباهت زیادی به یکدیگر دارند.

از سوی دیگر، ناتینگ پرچمدار قبلی خود را در تابستان معرفی کرد؛ بنابراین تا معرفی نسل بعدی این دستگاه هنوز زمان زیادی باقی مانده است. پس با اطمینانی نسبی می‌توانیم بگوییم که این گوشی همان 2a خواهد بود.

گوشی ناتینگ فون (2a) احتمالاً محصولی ارزان‌قیمت خواهد بود. با توجه به اینکه فون 2 با قیمت 599 دلار روانه بازار شد، این گوشی باید ارزان‌تر از آن باشد. به همین خاطر احتمالاً با سخت‌افزارهای پایین‌رده‌تری هم مواجه خواهیم شد.

علی ترکاشوند

عضو تحریریه رایااستور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *