افیلیت دیجیکالا 728 در 90

اپل قصد دارد برای نمایشگر ساعت هوشمند خود از میکرو ال‌ای‌دی الجی استفاده کند

به گزارش رایااستور، چند روز پیش بود که گزارشی مبنی بر اینکه سامسونگ با توسعه پنل میکروال‌ای‌دی خود برای ساعت‌های هوشمند به سرعت پیش می‌رود را منتشر کردیم. برخی معتقدند که اپل از آنها برای ساعت‌های سری بعد خودش استفاده خواهد کرد. با این حال، آخرین گزارش از LG Display نیز خبر داده است.

یک منبع صنعتی می‌گوید که LG Display قبلاً عملیات خود را آغاز کرده است و در حال تولید هواپیماهای پشتی برای نمایشگرهای میکروال‌ای‌دی در مقادیر کم است. تولید انبوه، احتمالاً در نیمه دوم سال 2024 آغاز می‌شود، بنابراین قرار است که اولین اپل واچ با نمایشگر میکروال‌ای‌دی در سال 2025 وارد بازار شود.

این با گزارش اخیر در مورد تولید میکروال‌ای‌دی سامسونگ در تضاد است، زیرا تحلیلگران معتقدند که رقیب الجی با نمایشگرهای خودش در اوایل سال آینده آماده خواهد شد. این امکان وجود دارد که سامسونگ قبل از ارائه میکرو ال‌ای‌دی‌های خود به اپل، از این فناوری برای سری گلکسی واچ خود استفاده کند. همچنین، اپل دوست دارد زنجیره تامین خود را متنوع کند، بنابراین این احتمال وجود دارد که اپل بخواهد با هر دو شرکت معامله کند و یک ساعت هوشمند میکرو ال‌ای‌دی در سال 2025 معرفی کند.

خبرهای بیشتری بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید