بازار خودرو کشور در چه شرایطی است؟

با توجه به تغییر قیمت هایی که از دیروز تا امروز در بازار آزاد رخ داده است، متوجه شدیم میزان نوسان ها نسبت به روزهای گذشته کاهش محسوسی داشته و بازاری آرام را برای خودروهای صفر فراهم کرده است.

به گزارش رایااستور، در بازار آزاد امروز، خودروهای صفر موجود در بازار، تغییرات قیمت بسیار ناچیزی رخ داد که در میان تغییرات رخ داده برخی ها ارزان تر از دیروز و برخی دیگر گران تر شدند.

نوسان خودروهای تولید داخل اما با کمی ارفاق رو به بالا بود و قیمت ها بین ۲ تا ۱۰ میلیون گران تر شدند. البته در بیش ترین افت رخ‌داده هم یکی از نسخه های جذاب ترین و محبوب ترین هاچ بک تولید داخل حدود ۱۰ میلیون ارزان تر شد.

بازار خودروهای چینی اما برخلاف تولیدات داخلی، رو به پایین بود اما نه در حدی که بتوان آن را شدید تلقی کرد. به عنوان مثال، قیمت جذاب ترین پیکاپ چینی موجود در بازار بیش تر از همه و حدود ۱۵ میلیون ارزان تر شد.

با توجه به این که هنوز اتفاق مهمی نه در راستای کاهش قیمت و نه در راستای افزایش قیمت رخ نداده است، احتمالاً در چند روز آینده نیز قیمت خودروهای داخلی و مونتاژی با شیب تند تغییر نکنند و همین ثبات در بازار حاکم باشد.

اخبار جدید بازار خودرو ایران و جهان را در بخش خودرو رایااستور مشاهده کنید.

منبع asbe-bokhar
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید