ویژگی جدید Reply Bar به واتساپ اضافه خواهد شد + جزئیات

کاربران نسخه بتا واتس‌اپ می‌توانند در آخرین به‌روزرسانی این پیام‌رسان، به ویژگی جدیدی با نام ریپلای بار (Reply Bar) دسترسی داشته باشند.

کاربران نسخه بتا واتس‌اپ می‌توانند در آخرین به‌روزرسانی این پیام‌رسان به ویژگی جدیدی با نام ریپلای بار (Reply Bar) دسترسی داشته باشند که سرعت تعامل کاربران در پاسخ به تصاویر، ویدیوها و گیف‌ها را افزایش می‌دهد.

ویژگی Reply Bar واتساپ

کاربران با استفاده از ریپلای بار می‌توانند بدون خروج از صفحه تصاویر، ویدیوها و گیف‌ها با سرعت بالاتری به این محتواها واکنش نشان دهند. این رویکرد می‌تواند تجربه بهتری از استفاده از واتس‌اپ را در اختیار کاربران قرار داده و سرعت تعامل آن‌ها را در این پیام‌رسان افزایش دهد.

تعامل بهتر در واتساپ با ویژگی جدید Reply Bar

واتس‌اپ اخیراً ویژگی جدیدی به نام «Channels» را در دسترس کاربران قرار داد تا بتوانند تعامل بیشتری را در این پیام‌رسان تجربه کنند. اما روند توسعه و به‌روزرسانی این پیام‌رسان به همین‌جا ختم نمی‌شود و واتس‌اپ به ویژگی‌های جدید دیگری نیز مجهز می‌شود.

واتس‌اپ اغلب ویژگی‌های جدید را در نسخه بتای خود آزمایش می‌کند و بعد از تست، این قابلیت‌ها را در نسخه پایدار در اختیار کاربران قرار می‌دهد. گاهی نیز این اتفاق نمی‌افتد و کاربران نسخه پایدار درنهایت ویژگی جدید را به دلایل مختلف در اختیار ندارند.

آخرین نسخه بتای واتس‌اپ (2.23.20.20) به کاربران اجازه می‌دهد از ویژگی جدیدی به نام ریپلای بار استفاده کنند. با کمک ریپلای بار، کاربران به‌راحتی می‌توانند به تصاویر، ویدیوها و گیف‌ها واکنش نشان دهند و تعامل سریع‌تری را در این پیام‌رسان تجربه کنند.

همان‌طور که گفته شد، این ویژگی تنها در برخی مناطق در اختیار کاربران نسخه بتا قرار گرفته است و هنوز همه کاربران نمی‌توانند از آن استفاده کنند. باید دید آیا این ویژگی به نسخه پایدار راه پیدا خواهد کرد یا خیر.

همچنین واتس‌اپ ویژگی دیگری را نیز به نام «Flows» برای بهبود تجربه خرید درون برنامه‌ای و تجربه کاربری بهتر معرفی کرده و این ویژگی نیز هنوز در دسترس همه کاربران قرار نگرفته است.

منبع دیجیاتو
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید