زمان ویرایش خودرو در سامانه یکپارچه امروز به پایان می‌رسد

امروز آخرین مهلت برای ویرایش خودرو در سامانه یکپارچه است و متقاضیان می‌توانند تا پایان امروز نوع و زمان خودروی خود را تغییر دهند.

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: متقاضیان تا ساعت ۲۴ امروز (۱۰ اردیبهشت) مهلت دارند برای تغییر نوع خودرو به سامانه فروش یکپارچه مراجعه کنند.

مهدی تقدسی با بیان اینکه تاکنون ۲۰۰ هزار متقاضی موفق به ویرایش در سامانه یکپارچه فروش خودرو شده‌اند,‏ افزود: متقاضیان تا ساعت ۲۴ امشب مهلت دارند با مراجعه به سامانه یکپاچه فروش خودرو نوع خودروی خود را تغییر دهند.

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو تشریح کرد: در این زمان تعیین شده برای ویرایش خودرو، برخی متقاضیان در استعلام گواهینامه مشکل داشتند یا در طرح جوانی جمعیت نمی‌توانستند درخواست خود را ثبت کنند که این مشکل نیز رفع شد و ۷۵۰ نفر حائز شرایط شناخته شدند و توانستند مجدد اطلاعات خود را ویرایش کنند.

وی در خصوص ثبت نام افرادی که حائز شرایط نشده اند، گفت: برخی متقاضیان عادی این طرح به اشتباه طرح جوانی جمعیت را انتخاب کرده اند، برخی از متقاضیان طرح جوانی جمعیت هم به اشتباه طرح عادی را انتخاب کرده اند که سیستم این افراد را حائز شرایط ثبت نام ندانسته است، این افراد می‌توانند در مرحله دوم شرکت کرده و خودرو انتخاب کنند. حدود ۶ نفر هم بودند که اداره ثبت‏ احوال، فرزند دوم آن‌ها را ثبت نکرده بود که اکنون مشکل این افراد هم حل شده است.

گفتنی است؛ از روز ۵ اردیبهشت مهلت تغییر خودرو در سامانه فروش یکپارچه آغاز شده است؛ پس از این بازگشایی حساب همه متقاضیان خودرو، باز شده و مردم امکان برداشت وجه واریز شده را داشتند.

به گفته آقای تقدسی؛ به همه بانک‌ها برای رفع مسدودی حساب متقاضیان خودرو‌های داخلی و وارداتی نامه ارسال شده و در حال حاضر سازمان حمایت هیچ وجهی را در حساب مسدود نکرده است. اما برخی متقاضیان به اشتباه گزینه «انصراف» از طرح را انتخاب کرده و از سامانه حذف شدند که آقای امید قالیباف سخنگوی وزارت صمت گفته بود این موضوع اصلاح می‌شود.

بادنبال‌کردن صفحه فناوری ما، جدیدترین اخبار این حوزه را از رایااستور دنبال کنید.

پربازدیدترین مقالات مارا نیز دنبال کنید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید