پیش‌بینی قیمت خودرو در روزهای آینده و بازار شب عید [2 اسفند 1401]

قیمت خودرو در بازار همچنان در حال نوسان است. به طوری که خودروی لاماری تنها طی یک روز ۴۰ میلیون تومان گران شد و به دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان رسید.

به گزارش رایااستور، قیمت خودرو صفر داخلی روز سه‌شنبه، 2 اسفند‌ماه ۱۴۰۱، با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار با تغییراتی همراه شد.

بررسی‌ها نشان می‌دهد در روزهای گذشته قیمت خودرو همچنان با نوساناتی همراه بوده است. اما بازار شب عید خودرو در کشور رونق گرفته و خرید و فروش‌ها افزایش یافته است.

پیش‌بینی قیمت خودرو در روزهای آینده

محمدرضا حامدی، کارشناس صنعت خودرو، گفت: روند افزایش قیمت خودرو در بازار همچنان ادامه دارد و خودروها هم‌گام با افزایش نرخ دلار گران می‌شوند.

او افزود: البته گرچه قیمت خودرو به صورت روزانه افزایش می‌یاید، اما سطح معاملات بالاست و خرید و فروش به تعداد زیادی در بازار صورت می‌گیرد. مردم نباید برای خرید خودرو صبر کنند و خرید در همین لحظه بهتر از دو ساعت بعد است.

این کارشناس صنعت خودرو توضیح داد: به نظر می‌رسد این روند تا پایان سال ادامه داشته باشد. اما روند بازار در سال آینده، مانند هر سال، به این گونه خواهد بود که دو ماه ابتدایی سال بازار در رکود قرار می‌گیرد و قیمت‌ها نیز به روند صعودی خود ادامه می‌دهند.

بیشتر بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید