خودرو

پیش فروش ایران خودرو بهمن 1401 | عرضه 4 محصول در این طرح

به گزارش رایااستور، طرح پیش فروش ایران خودرو روز پنج‌شنبه 13 بهمن 1401 آغاز شد و تا پایان 22 بهمن ادامه می‌یابد. طبق ادعای ایران خودرو این بزرگ‌ترین طرح فروش خودروست که تا‌کنون در کشور اجرا شده است.

طبق اطلاعیه‌ای جدیدی که روی پورتال خبری این گروه صنعتی قرار گرفت طرح پیش فروش ایران خودرو با عرضه چهار محصول و با موعد تحویل چهارماهه تا یک‌ساله و با اختصاص سود مشارکت عرضه آغاز می‌شود.

4 محصول عرضه‌شده در طرح پیش فروش ایران خودرو

در این مرحله از طرح پیش فروش ایران خودرو، چهار محصول وانت آریسان دوگانه‌سوز، راناپلاس، سورن پلاس بنزینی و پارس با موتور XU۷ برای سه گروه متقاضیان عادی، مادران دارای دو فرزند و بیشتر و دارندگان خودروهای فرسوده عرضه خواهد شد.

پیش‌شرط تعریف حساب وکالتی و بلوکه‌شدن بخشی از وجه خودرو مورد تقاضا در حساب مشتری برای اولین بار در اجرای طرح‌های فروش ایران‌ خودرو اجرا می‌شود.

در این طرح صرفاً متقاضیان عادی باید ضمن حصول اطمینان از احراز شرایط عمومی ثبت‌نام، نسبت به افتتاح حساب وکالتی نزد بانک‌های عامل ۴۸ تا ۷۲ ساعت پیش از ثبت‌نام اقدام کرده و به میزان مبلغی که در بخشنامه تعیین خواهد شد، موجودی این حساب را تکمیل کنند.

بدین ترتیب بخشی از وجه خودرو در حساب وکالتی که توسط متقاضیان نزد بانک‌های ملی، ملت، سپه، تجارت و صادرات افتتاح کرده‌اند، مسدود می‌شود و پس از اعلام نتایج قرعه‌کشی و مشخص شدن فهرست برندگان متقاضیانی که برنده نشده‌اند می‌توانند نسبت به برداشت از حساب خود اقدام کنند.

مشتریان منتخب در قرعه‌کشی نیز با تکمیل الباقی وجه مطابق پیش‌پرداخت اعلامی در بخشنامه نسبت به انتقال وجه از طریق درگاه رسمی ایران‌ خودرو و تکمیل ثبت‌نام اقدام می‌کنند.

علی ترکاشوند

عضو تحریریه رایااستور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *