قیمت خودرو

افت 30 میلیونی قیمت خودروهای وارداتی در بازار آزاد کشور

به گزارش رایااستور، همان طور که می دانید فعلاً دو تیپ مختلف از چانگان CS35 پلاس به عنوان خودروی وارداتی به مردم تحویل داده شده و امروز هم شاهد افت قیمت تیپ ۲ و ۳ این خودرو در بازار آزاد بودیم.

با ورود اولین نسخه های وارداتی چانگان به بازار دیدیم که صاحبان این خودرو در ابتدا قیمت های گزافی برایش در نظر گرفتند و ارقام اعلامی شان به حدود ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون هم رسید.

حال اما رفته رفته قیمت های در نظر گرفته شده برای اولین خودروی وارداتی کم شد و می بینیم که هم اکنون برای گران ترین رنگ این خودرو یعنی خاکستری، قیمت ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیونی را به مشتری ها اعلام می کنند.

جدا از کاهش ۳۰ میلیونی وارداتی ها، قیمت دو چینی مونتاژی دیگر که دیگنیتی پرتسیژ و تیگو ۸ پرو مکس هستند نیز به ترتیب ۳۰ و ۲۰ میلیون افت کردند. از طرفی دیگر اما هایما ۸S که در چند مدت گذشته ریزش های سنگینی را تجربه کرده بود امروز حدود ۲۰ میلیون گران تر شد و کمی رو به بالا حرکت کرد.

به طور کلی بازار امروز برای ایرانی ها ثابت بود و در برخی موارد شاهد رشد قیمت های اندکی هم بودیم.

تغییرات قیمت خودروهای صفر چینی

در بازار چینی ها همان طور که پیش تر گفته شد قیمت دیگنیتی پرستیژ و تیگو ۸ پرو مکس کاهش یافت و از طرفی دیگر علاوه بر رشد ۲۰ میلیون هایما ۸S شاهد افزایش قیمت ۱۰ میلیون جک S3 هم بودیم.

نام محصولقیمت دیروز (تومان)قیمت امروز (تومان)
هایما ۸S مشکی۱,۶۳۰,۰۰۰,۰۰۰۱,۶۵۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S3۹۳۰,۰۰۰,۰۰۰۹۴۰,۰۰۰,۰۰۰
تیگو ۸ پرو مکس مشکی۲,۷۳۰,۰۰۰,۰۰۰۲,۷۱۰,۰۰۰,۰۰۰
دیگنیتی پرستیژ مشکی داخل مارون۲,۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰۲,۱۴۰,۰۰۰,۰۰۰
چانگان CS35 پلاس تیپ ۳ خاکستری۱,۶۳۰,۰۰۰,۰۰۰۱,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰

علی ترکاشوند

عضو تحریریه رایااستور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *