4 مورد از بهترین برنامه‌های ردیت درسال 2023

Reddit یک انجمن بزرگ است که در آن می‌توانید تقریباً در مورد هر موضوعی بحث کنید. این پلتفرم برای پیداکردن جدیدترین مقالات پست شده یا دریافت جدیدترین ویدئوها ویروسی، عالی است. البته می‌توانید ازآن استفاده‌های ساده‌تری نیز داشته باشید، مثل نگاه کردن به گیف‌ها.

باوجود اینکه بااستفاده ازهر مرورگری می‌توانید به‌این سرویس دسترسی داشته باشید، اما تعداد زیادی برنامه ردیت برای اندروید وجود دارد که بنابه نیازتان می‌توانید یکی ازآنها را دانلود کنید. درادامه بهترین برنامه‌های ردیت را به‌شما معرفی می‌کنیم.

Reddit

برنامه رسمی Reddit بهترین برنامه Reddit برای اندروید نیست. این برنامه کمی کند است و پست‌ها را با تبلیغات نمایش می‌دهد. دلیل اینکه این برنامه به‌لیست اضافه شده، این است که تنها برنامه‌ای است که تجربه کامل Reddit را ارائه می‌دهد.

برنامه رسمی ردیت دارای اعلان‌ها، چت‌های زنده و نظرسنجی‌ها میباشد. همچنین امکان استایل دادن به آواتار یاخرید و خرج‌کردن سکه‌های ردیت رانیز دارد.

Sync for Reddit

Sync for Reddit یکی از شناخته‌شده‌ترین ابزارهای همه جانبه اندروید است که طراحی مدرنی دارد. این اپلیکیشن از حالت‌های گالری و ژست‌ها پشتیبانی می‌کند که باعث می‌شود مرور محتوا بسیار ساده‌تر باشد. همچنین یک‌حالت‌شب وجود دارد که می‌توان آن‌را به‌گونه‌ای تنظیم کرد که درساعتی مشخص از روز، فعال شود.

قالب‌بندی‌های نرم‌افزار هنگام نوشتن و خواندن، آسان است. این اپلیکیشن از multireddits نیز پشتیبانی می‌کند که به‌شما اجازه می‌دهد چندین زیرمجموعه از یک صفحه واحد، چندین حساب، یکپارچه‌سازی با سرویس‌های تصویری و فیلترهای قدرتمند رابا یکدیگر ترکیب کنید.

BaconReader for Reddit

BaconReader از سال 2011 وجود داشته و شباهت‌های زیادی به Sync دارد. بااین‌حال، ظاهری به‌خوبی Sync ندارد و گزینه‌های کمتری برای سفارشی‌سازی در اختیار شما قرار می‌دهد. دراین اپلیکیشن حالت‌هایی برای رأی موافق و مخالف نظرات، رشته‌های کد رنگی برای آسان‌کردن بحث‌ها و نمایش اسلایدی تصاویر وجود دارد. دراین برنامه قالب‌بندی نظرات و ارسال تصاویر آسان است و ابزارهایی برای حالت‌های مختلف ارائه می‌دهد. درنظر داشته‌باشید این برنامه، یک پلتفرم برپایه تبلیغات است؛ اگر نمی‌خواهید تبلیغاتی مشاهده کنید، باید مبلغی پرداخت کنید تاتمامی تبلیغات برای شما حذف شوند.

rif is fun for Reddit

reddit is fun یکی از قدیمی‌ترین برنامه‌های اندرویدی ردیت است. مدتی قبل مجبور شد نام خود را تغییر دهد تا با قوانین گوگل‌پلی مطابقت داشته باشد. توسعه‌دهندگان نام این برنامه‌را به rif تغییر دادند. برخلاف اسم نامشخصی که دارد، برنامه عملکرد خیلی خوبی دارد.

اگرجزء اون دسته ازافرادی هستید که تم قدیمی ردیت را دوست دارید، این برنامه یک انتخاب عالی است. بااستفاده از rif می‌توانید ظاهر کاملاً قدیمی ردیت را تغییر دهید( مانند بزرگترکردن تصاویر). برنامه rif is fun for Reddit برای پیداکردن پیوند مقالات از سراسروب بسیار موثر عمل می‌کند اما اگر تمایل دارید در بحث‌های انجمن شرکت کنید، برنامه آنچنان به‌کارتان نمی‌آید. برای اینکه نظرات روی هر پست بازشوند، بایستی دوضربه بزنید. البته درنظر داشته باشید، نمی‌توان برای خواناتر کردن نظرات، نظرات را جمع کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید