رایااستور مگ

5 برنامه کاربردی که باید نصب کنید | معرفی اپلیکیشن اندروید

معرفی 5 برنامه کابردی و بازی اندروید : شما که مشغول خواندن این مقاله هستید یک گوشی اندروید دارید و می خواهید بهترین اپلیکیشن های کاربردی برای این سیستم عامل را بشناسید . به نظر شما این برنامه های کاربردی چه هستند ؟ برای پاسخ به این سوال تا انتهای مقالهبهترین اپلیکیشن های اندروید با رایااستور همراه باشید .

در این مقاله قصد داریم به شما 5 مورد از بهترین اپلیکیشن ها و بازی های منتخب در گوگل پلی را معرفی کنیم تا شما با دانلود و نصب آنها ، لذت ببرید . اما این برنامه ها کدام هستند ؟

بهترین بازی اندروید : ستاره های توپ NBA


قیمت : رایگان

بازی ستاره های توپ NBA یک بازی ورزشی میباشد که در آن کاربران می توانند بازیکنان بزرگ را انتخاب کنند و با آنها یک تیم تشکیل دهند . با این تیم می توانند در برابر سایر تیم ها بازی کنند و با کسب امتیاز بیشتر برنده شوند . بازی در اکثر موارد به خوبی اجرا می شود ؛ البته دچار معایبی نیز می شود که در به روزرسانی های بعدی اصلاح خواهند شد .

بهترین برنامه اندروید : واتریا


قیمت : رایگان

اپلیکیشن واتریا ، یک برنامه مختص باغبانی میباشد که بصورت یادآوری عمل می کند . با استفاده از این برنامه اندرویدی می توانید ، بصورت جداگانه ، روش رشد و باغبانی چند گیاه را پیگیری کنید . این برنامه دارای برنامه خاص میباشد که به گیاهان زیاد از حد آب ندهید و یا کم آب ندهید . همچنین دارای ویژگی های اضافی میباشد که به شما دمای دقیق نگهداری ، میزان آب مورد نیاز و اینکه گیاه به کود نیاز دارد و یا خیر را معرفی می کند . رابط کاربری برنامه بسیار آسان است و هر شخصی می تواند از آن استفاده کند .

بهترین بازی اندروید : تاج و تخت برگزیده


قیمت : رایگان

بازی اندروید تاج و تخت برگزیده ، یک بازی شبیه سازی با چند عنصر میباشد . شما در این بازی باید موارد همچون امور مالی ، امور شهری و .. در یک شهر را مدیریت کنید . این بازی دارای یک عنصر جنگی به سبک AFK میباشد ؛ شما در بخش جنگی باید سربازان خود را به نبرد و مسابقه اعرام کنید و پاداش خود را دریافت کنید . انجام بازی بسیار آسان است و برای افرادی که علاقه به چالش دارند ، عالی نیست .

بهترین برنامه اندروید : تخته سیاه مایکروسافت


قیمت : رایگان

اپلیکیشن اندروید تخته سیاه مایکروسافت ، یک نرم افزار کاربردی برای ارائه می باشد که می توانید از آن در جلسات ، آموزش ها و ایده پردازی های خود استفاده کنید . یک برنامه فوق العاده کاربردی به شما یک بوم خالی تحویل می دهد که می توانید هر آنچه را نیاز دارید روی آن بنویسید و یا نقاشی کنید . امیداست در به روزرسانی ها ، امکانات بیشتری به برنامه تخته سیاه مایکروسافت اضافه شود .

بهترین بازی اندروید : اردوگاه اسلشی


قیمت : رایگان / 0.99 دلار

بازی اندروید اردوگاه اسلشی ، جدیدترین بازی ساخته شده Blue Wizard Digital میباشد که قبلا بازی های معروفی همچون Puzzel ، Slayaway Camp و … را تولید کرده است . این بازی با سبک بازی دونده ای ساخته شده است که با حرکت های Slayaway Camp ترکیب شده است . بازیکنان در بازی تا جایی که دیگر چیزی برای کشتن نباشد ، می دوند . در بازی یکسری تله وجود دارد برای از بین بردن شما و همچنین تعداد بسیار زیادی آدم برای کشتن . نسخه رایگان بازی ، حاوی تبلیغات میباشد که کمی سرعت بازی را کند می کند .

ما در این مقاله 5 برنامه برتر اندروید را معرفی کردیم . امیدواریم برای شما مفید بوده باشد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *