امکان تأیید حساب با ایمیل به‌زودی برای پلتفرم واتس اپ فراهم می‌شود

واتس‌اپ درحال کار بر روی یک قابلیت می‌باشد که این امکان را به شما می‌دهد که از آدرس ایمیل برای تأیید حساب خود استفاده نمایید.

به گزارش رایااستور، طبق جدیدترین یافته‌های وب‌سایت WaBetaInfo که همواره ویژگی‌های واتس اپ را پیش از انتشار رسمی آن‌ها به‌درستی فاش می‌کند، این برنامه درحال کار بر روی یک قابلیت است که به شما امکان می‌دهد از آدرس ایمیل برای تأیید حساب خود استفاده کنید.

تأیید حساب با ایمیل واتس اپ

در زمان نگارش این مطلب، فرآیند تأیید واتس اپ ازطریق شماره تلفن انجام می‌شود. اگرچه شماره تلفن هنوز هم بهترین و ایمن‌ترین راه برای تأیید حساب به‌شمار می‌رود، اما امکان انتخاب آدرس ایمیل نیز قطعاً چیزی است که به شما کمک می‌کند تا درصورت نداشتن دسترسی به تلفن همراه یا مسدود شدن شماره، از این روش برای تأیید حساب استفاده کنید.

منبع مذکور فاش می‌کند که این ویژگی هنوز درحال توسعه است، بنابراین مدتی طول می‌کشد تا درنهایت برای همه منتشر شود.

امکان تأیید حساب با ایمیل به‌زودی برای پلتفرم واتس اپ فراهم می‌شود

درحال‌حاضر، هنوز مشخص نیست که فرآیند تأیید جدید اپلیکیشن واتس اپ چگونه کار می‌کند و آیا به‌طور کامل نیاز به شماره تلفن را از بین می‌برد یا خیر. این ویژگی در نسخه بتای WhatsApp v2.23.16.15 در اندروید موجود است و همان‌طور که گفته شد، هنوز مراحل توسعه خود را سپری می‌کند.

این به این معنی است که مدتی طول می‌کشد تا درنهایت برای عموم کاربران منتشر شود و به‌طور کامل در دسترس قرار گیرد.

امکان تأیید حساب با ایمیل به‌زودی برای پلتفرم واتس اپ فراهم می‌شود

در طی دو ماه گذشته، ما شاهد اضافه‌شدن ویژگی‌های جدید زیادی به واتس اپ بوده‌ایم، ازجمله امکان ارسال پیام به مخاطبین ذخیره‌نشده، همچنین امکان ارسال پیام‌های ویدیویی، ارسال تصاویر با کیفیت بالاتر و حتی کار بر روی یک ویژگی که به شما اجازه می‌دهد نام کاربری ایجاد کنید که شما را از دردسر دادن شماره خود به افراد ناشناس نجات می‌دهد.

برخی از این ویژگی‌ها درحال‌حاضر منتشر شده‌اند، درحالی‌که برخی دیگر درحال آزمایش هستند و در آینده ارائه خواهند شد.

منبع toranji
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید