اخبار فناوریاینستاگرام

جستجوی پیشرفته اینستاگرام می تواند فاصله بین تیک تاک را کاهش دهد !

0
جستجوی پیشرفته اینستاگرام می تواند فاصله بین تیک تاک را کاهش دهد !

آدام ماسری ، سرپرست اینستاگرام روز چهارشنبه اعلام کرد که اینستاگرام قصد دارد در آینده عکس ها و ویدئوها را بطور برجسته تری در نتایج جستجو نشان دهد . این تغییر می تواند شبکه ای از عکس ها و فیلم ها را نشان دهد که یک کلمه کلیدی می تواند در کنار نتایج حساب ها و هشتگ ها بالا ببرد ، بی شباهت به نحوه نمایش نتایج تیک تاک نیست . در ادامه اخبار فناوری با رایااستور همراه باشید .

پیج جدید ما را در اینستاگرام دنبال کنید

به گفته ماسری ، این تغییر جستجو بخشی از ” یک سری پیشرفت هایی است که برای الهام و کشف طراحی شده است ” . این شرکت از جستجوی کلمات کلیدی بعنوان راهی برای ارائه نتایج بصری استفاده کرده است . برخی اصطلاحات می توانند صفحات تصاویر پیشنهادی را جمع آوری کنند اما طرح جدید اینستاگرام این موارد را برجسته تر می کند . ماسری می نویسد که جستجوی واژه ای مانند “Space” نتایج پیشنهادی عکس و فیلم را همراه با حساب ها و هشتگ های سنتی به دست می آورد و اکتشاف بیشتر را تشویق می کند . نتایج بصری همچنان در پشت یک کلید واژه زنده باقی می مانند ، اما باید برجسته تر و رایج تر باشند .

جستجوی پیشرفته اینستاگرام می تواند فاصله بین تیک تاک را کاهش دهد !

جستجوی کلمات کلیدی فعلی اینستاگرام تقریبا ضربه خورده یا از دست رفته است . همیشه بطور جهانی یا با مجموعه عکس های مربوطه ، نتیجه نمی دهد . به همین دلیل ماسری می گوید این شرکت در حال افزایش تعداد شرایطی است که نتایج خود را افزایش دهد ، از انگلیسی شروع کرده و سپس از آنجا توسعه میابد . در حال حاضر ، اینستاگرام هنوز تاریخ مشخصی از زمان راه اندازی بهبود جستجو را بیان نکرده است .

بیشتر بخوانید :   فیسبوک اینستاگرام لایت را رسمی کرد

جستجوی پیشرفته اینستاگرام می تواند فاصله بین تیک تاک را کاهش دهد !

به گفته ماسری : حتی بدون تصاویر بیشتر و کلمات کلیدی جدید در ترکیب ، معیار اصلی اینستاگرام برای نتایج نشان داده شده ، مربوط است . این شرکت دارای یک سری سیگنال است که هنگام نمایش نتایج در نظر می گیرد ، به ترتیب اهمیت آنها در زیر ذکر شده اند :

  • متن شما در جستجوی متنی که نوار جستجو وارد می کنید ، مهمترین سیگنال برای جستجو است . ما سعی می کنیم آنچه را که تایپ می کنید با نام کاربری ، شرح حال (بیو) ، زیرنویس ها (کپشن) ، هشتگ ها و مکان های مرتبط ، مطابقت دهیم .
  • فعالیت شما ، شامل حساب هاییست که دنبال می کنید ، پست هایی که مشاهده کرده اید و نحوه تعامل شما با حساب ها در گذشته . ما معمولا حساب ها و هشتگ هایی را که دنبال می کنید یا از آنها بازدید می کنید ، بالاتر از مواردی که دنبال نمی کنید ، نمایش می دهیم .
  • اطلاعات مربوط به نتایج جستجو : هنگامی که نتایج بالقوه زیادی وجود دارد ، ما به سیگنال های محبوبیت نیز نگاه می کنیم . این موارد شامل تعداد کلیک ، پسندیدن (لایک) ، اشتراک گذاری و دنبال کردن برای یک حساب ، هشتگ یا مکان خاص است .

همان پیشنهادات در مورد نحوه نمایش محتوای شما نیز صدق می کند . این پلتفرم متن موجود در دسته و بیوگرافی اینستاگرام شما ، موقعیت مکانی شما و زیرنویس های پست های جداگانه را بررسی می کند تا تعیین کند که آیا محتوای شما برای یک جستجو معین ، مناسب است یا خیر . این شرکت همچنین سعی می کند محتوایی را نقض کند که دستورالعمل توصیه های آن را ، نقض می کند ؛ از جمله موضوعات حساس مانند خشونت یا نیمه برهنگی .

بیشتر بخوانید :   تلفن هواوی P50 در 7 مرداد 1400 معرفی می شود !

هر دو پیشرفت در جستجو باید اینستاگرام را برای استفاده بیشتر و شاید برای ادامه کلیک ، جذابتر کند . شباهت های سطحی با تیک تاک نیز ممکن است اشتباه نباشد ؛ ماسری آشکارا در مورد دوران اشتراک گذاری عکس پس از اینستاگرام بحث کرده است که اینستاگرام با استقبال ویدئو و محتوای بیشتر ، پیشنهاد شده است .

 

منبع : The Verge

احتمال عرضه آیفون 13 در 26 شهریور ماه

مقاله قبلی

2 برابر سود خالص و افزایش 64 درصدی شیائومی در فصل دوم 2021

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اخبار فناوری