Ai Pin هوش‌مصنوعی را به پیراهن شما می‌آورد

یک شرکت در سان‌فرانسیسکو گجتی طراحی کرده که مبتنی‌بر هوش‌مصنوعی است و بصورت یک گیره روی لباس قرار می‌گیرد. این گجت می‌تواند بسیاری از وظایف گوشی‌هوشمند شما را انجام دهد. در ادامه با رایااستور همراه باشید.

به‌گزارش جی‌اس‌ام‌آرنا، یک استارتاپ به‌نام Humane (یا hu.ma.ne) در سان‌فرانسیسکو وجود دارد که امروز از اولین محصول خودش رونمایی کرده است. این محصول Ai Pin نام دارد و به‌نظر می‌رسد به‌سوالی پاسخ می‌دهد که هیچکس آن‌را نپرسیده است: چه اتفاقی می‌افتاد اگر یک گوشی هوشمند داشته باشیم، که فاقد صفحه‌نمایش باشد و به پیراهن متصل شود؟ و البته از هوش‌مصنوعی استفاده کند؟

محصول این شرکت یک سنجاقک جالب است که می‌توانید آن روی پیراهن، هودی یا ژاکت خود بگذارید. این محصول اصلاً برای جلب‌توجه طراحی نشده و قرار نیست کسی مجذوب خودش کند.

محصول جدید Ai Pin مبتنی‌‌بر هوش‌مصنوعی

Ai Pin چه کارایی دارد؟

این محصول می‌تواند عکس‌های 13 مگاپیکسلی (ویدئو به‌زودی) بگیرد و پیام‌ها را ارسال کند؛ همچنین دارای یک دستیار مجازی هوش‌مصنوعی مبتنی‌بر فناوری مایکروسافت و OpenAI است.

این محصول دارای فناوری بلوتوث است، که توصیه می‌شود فقط هدفون‌ها را به‌آن متصل کنید و بلندگوهای شخصی را به‌آن متصل نکنید تا موجب آزار اطرافیانتان نشوید.

شما می‌توانید به‌طور طبیعی با Ai Pin صحبت کنید تا این فناوری به‌سرعت چیزی که دنبالش هستید را جستجو و پیدا کند و آن‌را بصورت متنی ارائه دهد. علاوه‌براین، پیام‌های مبتنی‌بر هوش‌مصنوعی می‌توانند با لحن صدای شما ایجاد شوند و یک عملکرد Catch Me Up داشته باشند.

محصول Ai Pin مبتنی‌‌بر هوش‌مصنوعی

تجارب موسیقی مبتنی‌بر هوش‌مصنوعی، از طریق همکاری با Tidal به‌وجود می‌آید. Ai Pin همچنین می‌تواند به‌عنوان مترجم زبان‌خارجه شما عمل کند و حتی با شناسایی غذا به‌کمک بینایی کامپیوتر، از اهداف تغذیه شما پشتیبانی کند.

Ai Pin با سیستم‌عامل Cosmos اجرا می‌شود، سیستم‌عامل Humane برای دوران هوش‌مصنوعی که برنامه‌ای ندارد اما فناوری‌های هوشمند را با تعامل بصری و امنیت پیشرفته ترکیب می‌کند. Ai Pin به‌سرعت متوجه می‌شود که شما به‌چه چیزی نیاز دارید و سپس شما را به تجربه یا سرویس هوش‌مصنوعی مناسب متصل می‌کند.

طراحی Ai Pin

درنظر داشته‌باشید که این محصول همیشه به‌شما گوش نمی‌دهد و برای فعال‌کردن آن بایستی روی تاچ‌پد آن ضربه بزنید و بکشید، دراین مرحله یک چراغ چشمک می‌زند که نشان‌دهنده جمع‌آوری اطلاعات توسط Ai Pin است. همچنین دارای یک لیزر است که موارد را روی دست شما پخش می‌کند؛ این یک راهکار موقت برای رفع نقص صفحه‌نمایش آن است.

فناوری Ai Pin مبتنی‌بر هوش‌مصنوعی

Ai Pin در سه رنگ عرضه می‌شود، 34 گرم وزن دارد و دارای لوازم‌جانبی “تقویت‌کننده باتری” است که باعث می‌شود وزن دستگاه، 20 گرم بیشتر شود. بیشتر تقویت‌کننده‌ها به‌صورت جریانی به Ai Pin متصل می‌شوند و بصورت بی‌سیم شارژ می‌شوند.

محصول Ai Pin مبتنی‌بر هوش‌مصنوعی

Ai Pin توسط یک تراشه اسنپدراگون نامشخص تغذیه می‌شود و قیمت آن 699 دلار برای دستگاه و دو تقویت‌کننده باتری است، به‌علاوه 24 دلار در ماه برای اشتراک تلفن و پوشش داده از طریق T-Mobile. محصول Ai Pin در ابتدای سال آینده عرضه خواهد شد و پیش‌خرید‌ آن در تاریخ 16 نوامبر آغاز می‌شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید