نحوه تست سلامت باتری گوشی و تبلت اندروید

امروزه مهمترین وسیله برای هر کاربر گوشی موبایل میباشد . گوشی های موبایل جزء جدایی ناپذیر زندگی تمامی ما شده اند و به هیچ وجه نمی توانیم آن ها را از زندگی خود جدا کنیم . همانطور که گوشی موبایل برای تمامی ما اهمیت دارد و اگر گرفته شود ، بسیاری از فعالیت های ما یا بهتر بگوییم همه فعالیت های ما دچار مشکل می شوند ، باتری موبایل نیز برای گوشی های هوشمند بسیار ضروری میباشد . اگر باتری گوشی دچار اشکال شود ، عملکرد گوشی نیز دچار اختلال خواهد شد . در ادامه با رایااستور مگ همراه باشید تا به شما نحوه استفاده از نرم افزار (برنامه) تست سلامت باتری گوشی اندروید را یاد بدهیم .

مهمترین نکته ای که برای کاربر مهم است ، شارژ نگه داشتن  باتری میباشد ، اما مسئله ای که بسیار مهمتر از نگه داشتن شارژ میباشد افزایش عمر باتری گوشی میباشد . برای اینکه باتری گوشی همواره بتواند به فعالیت خود ادامه دهد بایستی از سلامت کافی برخوردار باشد .

عوامل کاهش عمر باتری گوشی بسیاری هستند که کاربر بدون توجه به آنها باعث کاهش عمر باتری گوشی خود می شود . اما چگونه از سلامت باتری گوشی خود مطمئن شوید ؟

در ادامه به شما آموزش می دهیم که چگونه سلامت باتری گوشی خود را بررسی کنید و چه کارهایی انجام دهید تا عمر باتری موبایل شما افزایش پیدا کند .

تفاوت بررسی سلامت باتری گوشی اندروید و آیفون

یکی از تفاوت های نسخه اندروید و IOS مربوط به روش تست سلامت باتری گوشی میباشد . در گوشی های آیفون برای بررسی سلامت باتری گوشی آیفون در تنظیمات IOS یک بخش کاملا پیشرفته به بررسی سلامت باتری اختصاص داده شده است این در حالیست که برای تست سلامت باتری گوشی اندروید در تنظیمات گوشی هیچ ابزاری موجود نمیباشد .

اما اصلا جای نگرانی نیست چرا که برای تست سلامت باتری گوشی های اندروید ، نرم افزار های جانبی بسیاری وجود دارند که در ادامه قصد داریم به شما بهترین نرم افزار را برای بررسی سلامت باتری معرفی کنیم .

برنامه Accubattery برای تست سلامت باتری گوشی اندروید

بهترین نرم افزار تست سلامت باتری گوشی های اندروید که هم اکنون می توانید دانلود کنید ، برنامه Accubattery میباشد .  با استفاده از نرم افزار Accubattery به راحتی می توانید از سلامت بودن باتری موبایل خود مطمئن شوید و اگر علائم خرابی باتری گوشی را مشاهده کردید نسبت به رفع این علائم اقدام کنید .

برنامه های شبیه به اپلیکیشن Accubattery برای اینکه اطلاعات دقیق از سلامت باتری گوشی اندرویدی ارائه دهند نیاز به چند روز تحلیل و بررسی نیاز دارند .

برنامه Accubattery چه اطلاعاتی به شما نمایش می دهد ؟

شاید برنامه Accubattery تنها برنامه برای تست سلامت باتری گوشی اندروید نباشد اما به جرات می توان گفت که بهترین برنامه است . این نرم افزار بهترین و مهمترین اطلاعات را در اختیار کاربر قرار می دهد تا کاربر بتواند عمر باتری گوشی خود را افزایش دهد .

هشدار رسیدن درصد شارژ به 80%

طبق آخرین بررسی ها مبنی بر اینکه باتری گوشی را چقدر شارژ کنیم ؟ ، داده های بدست آمده نشان می دهند اگر زمان رسیدن شارژ باتری گوشی به 80% آن را از شارژ جدا کنیم ، عمر باتری گوشی افزایش می یابد . برنامه تست سلامت باتری اندروید Accubattery با رعایت این اصل ، وقتی شارژ باتری به 80% می رسد یک هشدار برای کاربر ارسال می کند که باتری را از منبع شارژ جدا کند .

نمایش زمان باقی مانده

نرم افزار تست سلامت باتری گوشی Accubattery  میزان دقیق زمان باقی مانده برای مصرف باتری را به شما اعلام می کند . با این ویژگی می توانید برای فعالیت خود برنامه ریزی کنید و از فشار بیش از حد به باتری گوشی جلوگیری نمایید .

اطلاعات دقیق مصرف برنامه از باتری در زمان فعالیت و آماده بکار

یکی دیگر از کاربرد ها و امکانات جذاب نرم افزار تست سلامت باتری گوشی اندرویدی Accubattery ، نمایش اطلاعات کاملا دقیق از مصرف تمامی برنامه ها در دو زمان فعالیت و آماده به کار میباشد . با استفاده از این ویژگی می توانید برنامه های پرمصرف را شناسایی کنید و با غیر فعال کردن آنها در زمان آماده به کار ، عمر باتری گوشی موبایل خود را افزایش دهید .

دانستن میزان دقیق استفاده هر برنامه از باتری

از امکانات جذاب دیگر اپلیکیشن Accubattery ، دانستن میزان دقیق استفاده هر برنامه از باتری میباشد . این ویژگی باعث خواهد شد تا بفهمید که کدام برنامه بیشترین استفاده را از باتری گوشی شما دارد و چه برنامه ای باعث کاهش عمر باتری شما شده است .

اندازه گیری ظرفیت اصلی باتری

کار دیگری که نرم افزار تست سلامت باتری گوشی Accubattery انجام می دهد ، اندازه گیری ظرفیت اصلی باتری میباشد . به کمک این ویژگی می توانید ظرفیت اصلی باتری را اندازه گیری کنید . اگر ظرفیت باتری کاهش پیدا کرده بود یعنی اینکه باتری شما آسیب دیده است و باید برای جلوگیری از خرابی باتری گوشی خود اقدام کنید .

سیستم فوق العاده شناسایی کابل مناسب شارژ

یکی از ویژگی های بسیار عالی این برنامه تست سلامت باتری گوشی ، سیستم فوق العاده شناسایی کابل شارژ مناسب میباشد . همانطور که می دانید یکی از مهمترین دلایل خرابی باتری گوشی ، کابل شارژ و شارژر میباشد . نرم افزار Accubattery با داشتن سیستم تشخیص کابل شارژ اصل می تواند به شما کمک زیادی در شناسایی کابل شارژ اورجینال کند .

و کلی خدمات جذاب دیگر ….

چگونه از برنامه Accubattery استفاده کنید !

برای استفاده از خدمات برنامه تست سلامت باتری گوشی Accubattery در مرحله اول باید این اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید . برای نصب اپلیکیشن از لینک زیر استفاده کنید .

دانلود اپلیکیشن

نکته ای که در مورد اپلیکیشن باید بدانید ، این است که برای اینکه اطلاعات دقیقی از سلامت باتری گوشی خود بدست بیاورید باید چند روز از نصب اپلیکیشن بگذرد . هرچه از زمان نصب اپلیکیشن بیشتر بگذرد ، اطلاعات جامع تر و دقیق تر خواهند بود .

مرحله اول : اپلیکیشن را نصب کنید

بعد از دانلود اپلیکیشن آن را نصب کنید .

مرحله دوم : اجازه دهید فرآیند نصب تکمیل شود

بعد از نصب اپلیکیشن ، برنامه تست سلامت باتری گوشی Accubattery را اجرا کنید و اجازه دهید فرآیند پیکربندی برنامه تکمیل شود .

برای سلامت باتری گوشی از اپلیکیشن AccuBattery استفاده کنید

مرحله سوم : برنامه را به حال خود رها کنید

بعد از اینکه فرآیند پیکربندی تمکیل شد ، برنامه را ببندید و تا چند روز به سراغ برنامه نروید .

مرحله چهارم : به بخش Health بروید

بعد از چند روز که از نصب نرم افزار تست سلامت باتری گوشی Accubattery گذشت . اپلیکیشن را باز کنید و به بخش Health بروید . در این قسمت می توانید درصد سلامت باتری گوشی را به درصد مشاهده کنید .

نرم افزار تست سلامت باتری گوشی موبایل

 

اگر به هر دلیلی بعد از استفاده از برنامه AccuBattery ، عملکرد باتری شما اصلاح نشد و باتری شما همچنان مشکل داشت ، بدین معنی میباشد که باتری شما خراب شده است و شما نیاز دارید که باتری گوشی خود را تعویض کنید .

برای خرید باتری سامسونگ ، خرید باتری اپل ، خرید باتری هواوی ، خرید باتری نوکیا ، خرید باتری ال جی ، خرید باتری htc ، خرید باتری شیائومی ، خرید باتری سونی و … حتما پیشنهاد می کنیم از رایااستور خرید کنید چرا که :

  • تنها مرجع تخصصی فروش انواع باتری موبایل در کشور است
  • تمامی باتری‌ها 100% اورجینال هستند
  • تمامی باتری‌ها 120 روز گارانتی تعویض دارند
  • تمامی باتری‌ها 48 ساعت گارانتی بازگشت وجه دارند
  • مشاوره با کارشناسان رایااستور کاملا رایگان است
  • تمامی باتری‌ها شامل گارانتی قیمت هستند
  • تمامی باطری‌ها شامل گارانتی کیفیت هستند
  • تمامی باتری‌ها شامل گارانتی اصالت و سلامت هستند
  • و …
ممکن است شما دوست داشته باشید