رایااستور مگ

باتری موبایل آیفون تا چند درصد سالم است؟

2
درصد سلامت باتری آیفون اپل

باتری موبایل آیفون تا چند درصد سالم است؟ این سوال جزء یکی از مهم ترین سوالاتی است که برای تمام کاربران گوشی های آیفون در خصوص باتری آیفون به وجود می آید. اگر سلامت باتری موبایل شما برایتان اهمیت دارد به شما پیشنهاد می کنیم در این مقاله از سایت رایااستور ما را همراهی کنید. ما در این مقاله راهکارهایی را برای اینکه چگونه عمر باتری ایفون را افزایش دهید و چگونه آن را چک کنید نشان خواهیم داد.

پیج جدید ما را در اینستاگرام دنبال کنید

درصد باتری iphone ، یکی از مهم ترین مواردی است که کاربران به آن توجه  می کنند. همان طور که می دانید یکی از مهم ترین مواردی که در هنگام خرید گوشی اپل به آن توجه می شود، درصد باتری ایفون و سلامت باتری آیفون می باشد. در نظر داشتن این موارد می تواند تا حدودی روی طول عمر باتری آیفون شما تاثیر داشته باشد و سلامت آن را افزایش دهد.

مدت زمان شارژ باتری آیفون خیلی اهمیت دارد و اگر می خواهید سلامت باتری گوشی شما کم نشود، بهتر است این مورد را جدی بگیرد. در ادامه این مقاله می خواهیم در مورد اینکه باتری موبایل ایفون تا چند درصد سالم است، برای شما عزیزان توضیح دهیم. درصد سلامت باتری موبایل به شما نشان می دهد که باتری برای چه مدت برای شما کار خواهد کرد و زمان تعویض باتری ایفون چه زمانی خواهد بود.

باتری موبایل ایفون تا چند درصد سالم است؟

باتری موبایل ایفون تا چند درصد سالم است؟

در این قمست می خواهیم به سوال شما در خصوص درصد سالم بودن باتری آیفون توضیح دهیم. تست باتری ایفون به شما کمک می کند تا بتوانید در مورد سالم بودن باتری ایفون و اینکه درصد سلامت باتری ایفون چند است، مطمئن شوید. شما می توانید با استفاده از برنامه های متنوعی از سلامت باتری موبایل ایفون خود مطمئن شوید. به شما پیشنهاد می کنیم مقاله نرم افزارهای تست سلامت باتری ایفون را از دست ندهید.

بیشتر بخوانید :   رفع مشکل تخلیه شارژ باتری

درصد سلامت باتری ایفون کاملا به خود شما بستگی دارد. میزان استفاده از باتری موبایل و اینکه شما به چه مدت گوشی خود را به شارژ وصل می کنید، می تواند تاثیر بسیار زیادی روی سالم بودن باتری گوشی آیفون شما داشته باشد. اینکه  چگونه باید باتری آیفون را سالم نگه داریم؟ یکی از سوالاتی است که برای تمام کاربران گوشی های اپل پیش می آید. سالم نگه داشتن باتری به عواملی بستگی دارد که در ادامه بیشتر در مورد آن برای شما توضیح خواهیم داد.

درصد سلامت باتری، نشان دهنده سالم بودن گوشی است و اینکه شما می توانید چه مدت بدون نگرانی از باتری آن استفاده کنید و نیازی به تعویض باتری آیفون نداشته باشید. در برخی موارد علت نشان ندادن درصد سلامت باتری ایفون بخاطر سالم نبودن باتری و یا کم شدن کیفیت آن می باشد.

اگر شما از قسمت تنظیمات گوشی خود درصد سلامت باتری موبایل آیفون خود را بررسی کنید. متوجه خواهید شد که این عدد اهمیت زیادی دارد. زمانی که درصد سلامت باتری 100 باشد، یعنی باتری شما کاملا سالم است و نیازی نیست شما برای افزایش عمر باتری موبایل خود کاری کنید. اما این عدد زمانی که از 80 کمتر می شود، این یعنی تا حدودی کیفیت باتری کاهش پیدا کرده است و شما باید از کد تست باتری آیفون استفاده کنید و طول عمر آن را مورد بررسی قرار دهید.

سلامت باتری آیفون تا چند درصد خوب است؟

سلامت باتری آیفون تا چند درصد خوب است؟

سلامت باتری آیفون، اهمیت زیادی دارد و شما می توانید با ساده ترین روش ها آن را افزایش دهید. شما می توانید با چک کردن سلامت باتری ایفون خود، روش هایی را برای افزایش طول عمر باتری در نظر داشته باشید. تا زمانی که سلامت باتری اپل شما، چیزی حدود 98 باشد می توانیم از سالم بودن باتری موبایل اطمینان داشته باشیم. این عدد هرچه کمتر می شود، یعنی سلامت باتری و درصد سالم بودن آن در خطر است.

بیشتر بخوانید :   نحوه شارژ اولیه باتری گوشی سامسونگ

برای اینکه از سلامت باتری موبایل آیفون خود مطمئن شوید، می توانید به مقاله چگونه بفهمیم باتری گوشی آیفون سالم است؟ مراجعه کنید. یکی از علائمی که می تواند نشان از سالم نبودن و پایین بودن کیفیت باتری گوشی شما شود، دیر شارژ شدن باتری گوشی اپل می باشد. شما باید بدانید که در قبال عملکرد ضعیف باتری آیفون چکار کنیم؟ این موضوع به شما کمک می کند تا درصد باتری و عمر آن را افزایش دهید.

چگونه سلامت باتری ایفون را چک کنیم؟

چگونه سلامت باتری ایفون را چک کنیم؟

سلامت باتری گوشی ایفون اهمیت زیادی دارد و شما می توانید با استفاده از راهکارهایی از سلامت و سالم بودن آن اطمینان داشته باشید. یکی از ساده ترین روش هایی که معمولا برای ios 11 به بعد امکان پذیر می باشد. بررسی سلامت و درصد سالم بودن باتری از بخش تنظیمات می باشد. شما می توانید با مراجعه به قسمت Battery و انتخاب گزینه Battery Health از سلامت باتری گوشی خود مطمئن شوید. عددی که به شما نشان داده می شود، باید 100 درصد باشد تا نشان دهد باتری موبایل شما به صورت کامل سالم می باشد.

پس از این گزینه شما می توانید ار نرم افزارهای متعددی برای اینکار استفاده کنید و سلامت باتری موبایل خود را چک کنید. از جمله این اپلیکیشن ها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • Console App
 • Coconut Battery
 • Battery Sever from lin tong tong
 • Battery Care
 • iBattery

شما می توانید با نصب هر یک از این برنامه ها روی گوشی خود از سلامت باتری گوشی آیفون خود مطمئن شوید. در صورت اینکه باتری موبایل شما از سلامت کافی برخوردار نبود می توانید از روش هایی برای سالم کردن و افزایش عمر باتری موبایل خود استفاده کنید. که در ادامه به چند نمونه از آن اشاره خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید :   تست سالم بودن باتری گوشی

چگونه عمر باتری آیفون را افزایش دهیم؟

چگونه عمر باتری آیفون را افزایش دهیم؟

روش های زیادی برای افزایش عمر باتری موبایل و درصد باتری همچنین سلامت آن وجود دارد. شما می توانید با ساده ترین و راحت ترین راه ها سالم بودن باتری خود را بیشتر از قبل کنید. دلیل کم شدن سلامت باتری ایفون می تواند متفاوت باشد که یکی از مهم ترین آن مدت زمان شارژ زدن باتری گوشی می باشد.

زمانی که شما به صورت طولانی مدت گوشی خود را به شارژ وصل می کنید، درواقع حرارت زیادی را به باتری خود وارد کرده اید و این می تواند تا حدود زیادی به کیفیت باتری موبایل شما اسیب وارد کند. علائم خرابی باتری اپل، به شما نشان می دهد که باتری گوشی شما سالم نیست و شما باید از روش هایی برای افزایش درصد باتری گوشی خود استفاده کنید. در ادامه به چند مورد از این موارد اشاره خواهیم کرد.

راهکارهای افزایش طول عمر باطری iphone:

 • کاهش روشنایی و نور صفحه نمایشگر
 • کاهش صدای زنگ گوشی و استفاده از ویبره
 • حذف نرم افزارها و اپلیکیشن های غیرضروری
 • حذف ویجت ها از روی هوم اسکیرین
 • کاهش مدت زمان شارژ باتری موبایل
 • استفاده از تصاویر ثابت و تیره برای پس زمینه
 • تعویض باتری موبایل اپل

در این قسمت چند مورد از ساده ترین راه هایی را برای شما گفتیم که منجر به افزایش و بالا بردن عمر و سلامت باتری موبایل می شود. در این مقاله در مورد اینکه باتری موبایل تا چند درصد سالم است برای شما توضیح دادیم. شما می توانید با بررسی این مقاله و رعایت کردن هر یک از این موارد به بهترین روش باطری گوشی خود را سالم نگه دارید.

باتری موبایل آیفون ایکس چند آمپر است؟

مقاله قبلی

تعویض باتری موبایل هواوی

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

2 نظرات

 1. من ایفون 7 پلاس خریدم البته دسته دو وقتی مغازه دار بهم سلامت باتری رو نشون داد خط تیره خورده بود گفت بخاطره اینکه باتری رو تازه تعویض شده و اینا به مرور زمان خوب میشه. این حرفش درست بوده یا باتری مشکل داره.
  الان سه ماه دارم استفاده میکنم مشکلی هم نداره ولی یکم نگرانم

 2. من گوشیم سلامت باتریش 89 درصده الان این خوبه؟؟ کلا سلامت باتری تا چند درصد باشه خوبه؟ در ماه که به صورت ساده از باتری استفاده کنیم چند درصد باید از سلامت باتری کم بشه به طور طبیعی؟

نظرات بسته شده اند

بیشتر در رایااستور مگ