اخباربه‌روزرسانی

اپل واچ جان یه نوجوان هندی رو نجات داد! [+ جزئیات خبر]

توی چندسال گذشته، داستان‌های زیادی در مورد مشخصات حیاتی اپل واچ وجود داشته. داستان‌هایی در این باره فقط به یه کشور خاص محدود نمیشه و این موضوع توی چند منطقه دیده شده. آخرین داستانی که در مورد اپل تعریف میشه، مربوط به اپل واچ هست که تونست جان یه نوجوان هندی که توی دره‌ای به ارتفاع 150 فوت سقوط کرده بود رو نجات بده. از اپل واچ سری 7 نوجوان برای برقراری تماس با خانواده و دوستاش وقتی که توی دره افتاده بود، استفاده شد.

براساس گزارش‌ها، اسمیت مرتا، نوجوان هندی وقتی به داخل دره سُر خورد و نتونست گوشی اپل خودش رو پیدا کنه، از اپل واچ کمک گرفت. این نوجوان هندی وقتی از دره بیرون اومده، یه ایمیل مبنی بر نجات جان او توسط اپل واچ به تیم کوک، مدیرعامل اپل ارسال کرده. این نوجوان اهل ایالت ماهاراشترا هست و لوناوالا در 80 کیلومتری بمبئی دیدن کرده. وی توی یه روز بارونی با سه نفر از دوستاش برای پیاده‌روی بیرون بودن، که این حادثه توی راه بازگشت برای او اتفاق افتاده و به داخل دره سُر خورده. در زمان سُر خوردن از سنگ و درخت برای نجات خودش کمک گرفته، ولی ناحیه مچ پای او شکسته شده. بنا به گفته خود اسمیت مرتا، تنها چیزی که همراه اون بوده، اپل واچ سری 7 اپل بوده.

مرتا در نهایت توسط دوستاش و بقیه افرادی که توی صحنه حضور داشتن، نجات پیدا کرده. این نوجوان هندی توی بیمارستان بستری شد و مراحل توانبخشی رو هم طی کرده و در حال حاضر هم از عصا استفاده می‌کنه. تیم کوک “مدیرعامل اپل” در پاسخی به ایمیل، مرتا رو بخاطر اینکه داستانش رو به اشتراک گذاشته تحسین کرد.

برای مطالعه جدیدترین اخبار تکنولوژی به رایااستور سر بزنید.

خبرهای بیشتری بخونید:

    نوشته های مشابه

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *