اپل واچ اولترا 2 دارای قطعات پرینت سه‌بعدی خواهد بود

گزارش جدیدی منتشر شده، که نشان می‌دهد اپل واچ اولترا جدید دارای قطعات پرینت سه‌بعدی می‌باشد.

امروز گزارش جدیدی از مینگ‌چی‌کو، منتشر شد که شایعات قبلی را تأیید می‌کند. مینگ‌چی‌کو می‌گوید: اپل اواخر امسال، دنباله‌ای از اپل‌واچ اولترا را منتشر خواهد کرد.

اپل واچ اولترا

مینگ‌چی‌کو اشاره می‌کند که این پوشیدنی جدید در نیمه دوم سال جاری عرضه می‌شود. او می‌گوید این پوشیدنی یا در ماه سپتامبر همراه با آیفون‌های جدید عرضه می‌شود یا ممکن است در ماه اکتبر در رویدادی دیگر رونمایی شود. صرف‌نظر از اینکه چه‌زمانی رونمایی می‌شود، پوشیدنی جدید شاهکار جالبی خواهد بود؛ اپل واچ اولترا دارای قطعات پرینت سه‌بعدی خواهد بود.

گفته می‌شود اپل به‌طور فعال از فناوری چاپ سه‌بعدی استفاده می‌کند و قرار است از این فرآیند برای برخی از قطعات مکانیکی تیتانیومی اپل واچ اولترا آینده استفاده کند.

این قطعات باید برخی از فرآیندهای CNC را طی کنند، اما حتی تغییر بخشی از تولید قطعات به چاپ‌ سه‌بعدی، می‌تواند در زمان و هزینه تولید صرفه‌جویی کند. این همان دلیلی است که مینگ‌چی‌کو براساس آن فرض می‌کند که اپل این کار را انجام می‌دهد.

اپل واچ اولترا

مینگ‌چی‌کو فاش می‌کند که Farsoon و BLT تامین‌کنندگان چاپگرهای سه‌بعدی اپل هستند، درحالیکه IPG Photonics تامین‌کننده انحصاری قطعات لیزر مورد نیاز اپل است. اگر معرفی پرینت سه‌بعدی در تولید اپل واچ اولترا به‌خوبی انجام شود، انتظار میره این شرکت در آینده از این تکنیک برای محصولات بیشتری استفاده کند.

نظرشما دراین باره چیست؟

منبع gsmarena
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید