افیلیت دیجیکالا 728 در 90

بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری [اردیبهشت 1402]

بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری

بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری: در ادامه سری مقالات معرفی بهترین گوشی، امروز قصد دارم بهتون بهترین گوشی‌های سامسونگ از نظر عمر باتری و شارژ رو معرفی کنم. قصد خرید گوشی سامسونگ رو داری؟ تا آخر مقاله بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری با رایااستور همراه باشید.

بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری کدوم مدله؟

بهترین گوشی سامسونگ از نظر شارژ کدوم مدله؟

بهترین گوشی سامسونگ سری A از نظر باتری کدوم مدله؟

سلام خدمت شما کاربر گرامی سایت رایااستور، من محمد ترکاشوند هستم و امروز قصد دارم بهتون بهترین گوشی‌های سامسونگ از نظر باتری رو معرفی کنم.

یکی از مهمترین فاکتورهایی که خیلی از افراد قبل از خرید گوشی بهش توجه میکنن، بحث طول عمر باتری گوشیه. برای همین من تصمیم گرفتم تا توی این مقاله بهتون بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری و شارژ رو معرفی کنم.

گوشی‌هایی که توی این مقاله، لیست شدن همگی از طول عمر بالایی برخوردار هستن و اغلب باتری‌هایی با ظرفیت بیشتر از 5000 میلی آمپر دارن.

در کنار طول عمر باتری، سرعت شارژ باتری هم ملاکه و اگه گوشی از سرعت شارژ پایینی برخوردار باشه، میتونه برای شما دردسر ساز باشه چراکه هرچه ظرفیت باتری بیشتر باشه، زمان شارژ شدن تلفن هم بیشتر میشه.

برای همین مدل‌هایی رو برای ارائه به شما انتخاب کردم که هم ظرفیت باتری خوبی دارن و هم از سرعت شارژ مناسبی برخوردار هستن.

امیدوارم که مقاله بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری مورد رضایت شما باشه و بتونه شما رو در انتخاب گوشی مورد نظرتون راهنمایی کنه.


بهترین گوشی سامسونگ از نظر دوربین

بهترین گوشی گیمینگ سامسونگ

بهترین گوشی سامسونگ تا 15 میلیون


بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری کدوم مدله؟

برای اینکه این لیست رو آماده کنم، باید مدل‌های زیادی از سامسونگ رو از نظر مشخصات نرم‌افزاری، سخت‌افزاری و طول عمر باتری باهم مقایسه میکردم تا بهترین اونا رو پیدا کنم. اگه بخوام بهتر بگم، این لیست یه جورایی چکیده بهترین گوشی‌های سامسونگ از نظر طول عمر باطری که همین الان میتونید بخرید.

من برای اینکه مقاله برای شما قابل فهم‌تر باشه، مدل‌های محدودی رو معرفی کردم. اونم به این دلیل که میخوام انتخاب کردن برای شما راحت‌تر باشه و بین مدل‌های زیاد گیج نشید.

در ضمن مقاله راهنمای خرید بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری، بصورت منظم آپدیت میشه و همیشه مدل‌های جدیدتر با عملکرد بهتر به لیست اضافه میشن. پس اگه مدلی مدنظر شماست ولی الان توی لیست نیست، دوتا دلیل داره: یا ما هنوز اون مدل رو بررسی نکردیم و یا بررسی کردیم ولی از دید ما ارزش معرفی کردن رو نداشته. در ضمن اولویت با مدل‌هاییه که توی بازار موجود باشن.

بدون اتلاف وقت بریم سراغ معرفی بهترین گوشی‌ سامسونگ از نظر طول عمر باتری توی بازار ایران…

گلکسی A23

Galaxy A23، بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری
Galaxy A23، بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری

اولین تلفنی که میخوام بعنوان بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری بهتون معرفی کنم، گلکسی A23 هست.

سامسونگ توی این گوشی سری A از یه باتری 5000 میلی‌آمپری استفاده کرده که به نسبت بقیه هم رده‌های خودش، طول عمر بیشتری داره. تلفن با یه بار شارژ شدن میتونه بیشتر از 130 ساعت روشن بمونه و خاموش نشه؛ البته این مربوط به وقتیه که از تلفن هیچ استفاده‌ای نکنید و به اصطلاح تلفن در حال استندبای قرار بگیره.

اگه از تلفن استفاده کنید این زمان خیلی کمتر میشه اما بازم از بقیه رقیب‌هایی که داره، بیشتره. با یه بار شارژ تلفن میتونه نزدیک به 38 ساعت مکالمه داشته باشید. همچنین میتونید بیشتر از 18 ساعت توی اینترنت و شبکه‌های اجتماعی چرخ بزنید و وبگردی کنید. برای فیلم دیدن هم، 16 ساعت زمان دارید تا فیلمای مورد علاقتون رو ببینید.

نکته دیگه‌ای که هست در مورد سرعت شارژ گلکسی A23 هست که این تلفن داره از شارژ سریع 25 وات پشتیبانی میکنه و قادره توی نیم ساعت، %32 از ظرفیت باتری رو تکمیل کنه. برای شارژ کامل دستگاه به 1 ساعت و 43 دقیقه زمان نیاز دارید.

از نظر من بهترین باتری در بین گوشی‌های سامسونگ رو گلکسی A23 داره.

باتریباتری غیرقابل تعویض لیتیوم یونی با ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت
سرعت شارژشارژ سریع 25 وات
گلکسی A23، بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری

گلکسی M52 5G

گلکسی M52 5G، بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری
گلکسی M52 5G، بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری

تلفن بعدی که قصد دارم بعنوان بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری بهتون معرفی کنم، گلکسی M52 5G هست.

سامسونگ توی این مدل هم از یه باتری 5000 میلی آمپری استفاده کرده که جزء بالاترین ظرفیت‌ها باتری در بین تمام گوشی های هوشمنده. تلفن بصورت کلی میتونه تا 123 ساعت توی حالت آماده باش قرار بگیره ولی اگه شما بخواین از تلفن استفاده کنید، تلفن توی خوشبینانه‌ترین حالتی که داره بیشتر از 1 روز رو دوام میاره.

اگه کسی هستید که زیاد با تلفن حرف میزنید، تلفن میتونه تا 34 ساعت و نیم به شما وقت بده تا حرف بزنید و اگه دائم توی اینترنت و اینستاگرام هستید، بازهم 14 ساعت و نیم بهتون فرصت میده یعنی بیشتر از نصف روز رو بصورت مستمر. اگه بخواین یه فیلم طولانی ببینید، نباید هیچ نگران باشید چون بیشتر از 21 ساعت دوام میاره.

تا اینجا بصورت کلی برای شما مشخص کردیم، اگه یه استفاده معمولی داشته باشید و بازی های سنگین رو برای مدت زیادی انجام ندید، تلفن خیلی راحت تا 2 روز رو دوام میاره.

در کل اگه سراغ بهترین گوشی سامسونگ از نظر عمر باتری هستید که بیشتر از یه روز عمر داشته باشه، من بهتون گلکسی M52 رو معرفی میکنم.

باتریباتری غیرقابل تعویض لیتیوم یونی با ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت
سرعت شارژشارژ سریع 25 وات
گلکسی M52 5G، بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری

بهترین گوشی میان رده سامسونگ

بهترین گوشی سامسونگ سری S

بهترین گوشی سامسونگ سری M

گلکسی A32

گلکسی A32، بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری
گلکسی A32، بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری

تلفن بعدی که میخوام بعنوان بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری بهتون معرفی کنم، گلکسی A32 هست.

این تلفن سری A سامسونگ به یه باتری 5000 میلی‌آمپری مجهزه که طول عمر خیلی خوبی داره و میتونه مدت زمان زیادی رو روشن بمونه. در حالت کلی تلفن میتونه برای 119 ساعت در حالت آماده باش قرار بگیره و روشن بمونه. البته این برای زمانیه که با تلفن هیچ کار نکنید.

جدا از حالت آماده‌باش، تلفن توی حالت‌های مختلف دیگه هم، خیلی خوب عمل میکنه. مثلا اگه شخصی هستید که زیاد با تلفن صحبت می‌کنید، گلکسی A32 برای شما مناسبه چرا که بهتون اجازه میده نزدیک به 34 ساعت مکالمه داشته باشید. اگه زیاد توی اینترنت و شبکه‌های اجتماعی چرخ می‌زنید هم، این تلفن برای شما مناسبه چون بیشتر از 16 ساعت روشن میمونه و خاموش نمیشه. برای فیلم دیدن هم، بهتون اجازه میده که نزدیک به 18 ساعت فیلم ببینید.

تلفن از شارژ سریع 15 وات پشتیبانی می‌کنه که سرعت شارژ بالایی نیست، اما بازم خوبه و میتونه تلفن رو سریعتر از حالت معمول شارژ کنه. با استفاده از شارژر 15 واتی، میتونید توی 30 دقیقه، %25 از ظرفیت باتری رو تکمیل کنید و برای شارژ کامل هم به 2 ساعت و 19 دقیقه زمان نیاز دارید.

از نظر من یکی از بهترین گوشی‌های سامسونگ از نظر طول عمر باتری، همین گلکسی A32 هست.

باتریباتری غیرقابل تعویض لیتیوم یونی با ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت
سرعت شارژشارژ سریع 15 وات
گلکسی A32، بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری

بهترین گوشی سامسونگ تا 13 میلیون

بهترین گوشی سامسونگ تا 12 میلیون

بهترین گوشی سامسونگ تا 10 میلیون

گلکسی A13

Galaxy A13، بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری
Galaxy A13، بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری

تلفن دیگه‌ای که میخوام بعنوان بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری بهتون معرفی کنم، گلکسی A13 هست.

سامسونگ توی این مدل میان رده از یه باتری 5000 میلی‌آمپری استفاده کرده که طول عمر خیلی خوبی داره و توی حالت آماده باش میتونه بیشتر از 114 ساعت روشن بمونه. گلکسی A13 بهتون اجازه میده بیشتر از 38 ساعت مکالمه بدون وقفه داشته باشید و خاموش نشه. همچنین 16 ساعت میتونید فیلم ببینید و بیشتر از 16 ساعت هم میتونید توی وبگردی کنید و توی شبکه‌های اجتماعی چرخ بزنید. این مدل سامسونگ از شارژ سریع 15 وات پشتیبانی می‌کنه و قادره توی 30 دقیقه، %27 از ظرفیت باتری رو تکمیل کنه. برای شارژ کامل به 2 ساعت و 18 دقیقه زمان نیازه.

از نظر من یکی از طولانی‌ترین عمر باتری‌ها رو گلکسی A13 ارزون قیمت داره.

باتریباتری غیرقابل تعویض لیتیوم یونی با ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت
سرعت شارژشارژ سریع 15 وات
گلکسی A13، بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری

گلکسی A53 5G

گلکسی A53 5G، بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری
گلکسی A53 5G، بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری

تلفن بعدی که قصد معرفی اون بعنوان بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری رو دارم، گلکسی A53 5G سامسونگه.

سامسونگ برای این مدل هم از یه باتری 5000 میلی آمپری استفاده کرده که باعث میشه تا تلفن توی رنج گوشی های با ظرفیت بالا قرار بگیره. گلکسی A53 توی حالت آماده باش میتونه تا 113 ساعت رو دوام بیاره البته اگه از گوشی استفاده کنید، گوشی نهایتا تا 2 روز میتونه دوام بیاره.

باتری 5000 میلی آمپری گلکسی A53 میتونه به شما این امکان رو بده که بیشتر از 32 ساعت رو مکالمه داشته باشید بدون اینکه بخواین تماس خودتون رو قطع کنید. اگه زیاد فیلم میبینید، این امکان رو دارید که نزدیک به 20 ساعت فیلم ببینید و گوشی خاموش نشه و در نهایت اگه زیاد توی اینترنت چرخ میزنید، گلکسی A53 به شما نزدیک به 13 ساعت فرصت میده تا توی اینترنت گشت بزنید.

در کل اگه دنبال بهترین گوشی سامسونگ از لحاظ عمر باتری می‌گردین، من بهتون گلکسی A53 5G رو معرفی میکنم که ارزش خرید بالایی داره.

باتریباتری غیرقابل تعویض لیتیوم پلیمری با ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت
سرعت شارژشارژ سریع 25 وات
گلکسی A53 5G، بهترین گوشی سامسونگ از نظر عمر باتری

بهترین گوشی آیفون

بهترین گوشی شیائومی

بهترین گوشی هواوی

گلکسی A52

گلکسی A52، بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری
گلکسی A52، بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری

تلفن دیگه‌ای که قصد دارم بهتون بعنوان بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری معرفی کنم، گلکسی A52 سامسونگه.

این مدل ارزشمند به یه باتری 4500 میلی آمپری مجهزه که نسبت بقیه گوشی های سامسونگ توی این لیست، از ظرفیت کمتری برخورداره اما بازهم عملکرد خوبی داره و تونسته من رو قانع کنه که توی لیست بهترین گوشی های سامسونگ از نظر عمر باتری قرار بگیره.

تلفن میتونه برای 105 ساعت توی حالت آماده باش قرار بگیره و خاموش نشه. اما اگه بخواین از گوشی استفاده کنید، بسته به نوع استفاده شما بین 1 تا 2 روز و یا حتی بیشتر رو دوام میاره. در بدترین حالت، تلفن میتونه یه روز رو دوام بیاره مگه اینکه بخواید با گوشی، زیاد کار کنید.

اگه زیاد با گوشی حرف میزنید، این تلفن میان رده سامسونگ برای شما مناسبه، چون میتونه نزدیک به 37 ساعت توی حالت مکالمه قرار بگیره و خاموش نشه. برای دیدن فیلم و وبگردی هم خیلی مناسبه و بیشتر از 14 ساعت تحمل میکنه و خاموش نمیشه.

در کل اگه سراغ بهترین گوشی سامسونگ از لحاظ طول عمر باتری و شارژ هستید، من بهتون خرید گلکسی A52 رو پیشنهاد میکنم.

باتریباتری غیرقابل تعویض لیتیوم پلیمری با ظرفیت 4500 میلی آمپر ساعت
سرعت شارژشارژ سریع 25 وات (50 درصد در 30 دقیقه)
گلکسی A52، بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری

بهترین گوشی تا 14 میلیون

بهترین گوشی تا 15 میلیون

بهترین گوشی تا 17 میلیون

بهترین گوشی سامسونگ از نظر شارژ کدوم مدله؟

من توی مقاله بهترین گوشی از نظر باتری، بهتون گوشی‌هایی رو معرفی کردم که از نظر طول عمر باتری، بهترین هستن. توی این مقاله هم بهتون گوشی‌های سامسونگی رو معرفی کردم که طول عمر باتری خیلی خوبی دارن و به راحتی میتونن یه روز رو دوام بیارن. حالا توی این قسمت از مقاله میخوام بهتون تلفن سامسونگی رو معرفی کنم که خیلی سریع میتونه تلفن رو شارژ کنه.

گلکسی اس 22 اولترا

گلکسی اس 22 اولترا، بهترین گوشی سامسونگ از نظر شارژ
گلکسی اس 22 اولترا، بهترین گوشی سامسونگ از نظر شارژ

پرچمدار سامسونگ، مدلیه که قصد دارم اون رو بعنوان بهترین گوشی سامسونگ از نظر شارژ معرفی کنم.

پرچمدار امسال سامسونگ از یه باتری 5000 میلی آمپری استفاده میکنه که جزء گوشی‌های با ظرفیت بالای سامسونگ قرار میگیره. تلفن توی حالت آماده باش میتونه تا 108 ساعت دوام بیاره که این باعث شده من گلکسی اس 22 اولترا رو توی لیست بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری و شارژ قرار بدم. اصلی‌ترین دلیلی که من رو مجاب کرد تا این گوشی رو توی لیست بهترین‌ها بیارم، عملکرد تلفن توی شارژ شدنه.

گلکسی اس 22 اولترا تا سرعت شارژ 65 وات رو پشتیبانی میکنه که همین باعث میشه تا بتونه 65 درصد از ظرفیت باتری رو توی کمتر از 30 دقیقه شارژ کنه. برای اینکه بتونه کل ظرفیت باتری رو شارژ کنه، فقط 1 ساعت زمان میخواد و این میتونه واقعا کار راه انداز باشه.

در کل اگه سراغ گوشی هستید که هم توی عمر باتری و هم توی شارژ کردن بهترین باشه، من بهتون گلکسی اس 22 اولترا سامسونگ رو معرفی میکنم.

باتریباتری غیرقابل تعویض لیتیوم یونی با ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت
سرعت شارژ– شارژ سریع 65 وات
– شارژ سریع 45 وات
– شارژ سریع بی‌سیم 15 وات (پشتیبانی از Qi و PMA)
– شارژ معکوس بی‌سیم 4.5 وات
– پشتیبانی از USB Power Delivery 3.0
گلکسی اس 22 اولترا، بهترین گوشی سامسونگ از نظر شارژ

بهترین گوشی دنیا

بهترین گوشی از نظر دوربین

بهترین گوشی گیمینگ شیائومی

بهترین گوشی سامسونگ سری A از نظر باتری کدوم مدله؟

من توی مقاله بهترین گوشی سامسونگ سری A، بهترین تلفن‌های این سری رو بهتون معرفی کردم. حالا توی این مقاله میخوام بهتون بهترین گوشی سری A از لحاظ طول عمر باتری رو معرفی کنم.

گلکسی A33 5G

Galaxy A33 5G، بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری
Galaxy A33 5G، بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری

تلفن دیگه‌ای که میخوام بعنوان بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری بهتون معرفی کنم، گلکسی A33 5G هست.

سامسونگ توی این مدل از سری A از یه باتری 5000 میلی‌آمپری استفاده کرده که طول عمر خیلی خوبی داره و با یه بار شارژ شدن، میتونه بیشتر از 104 ساعت در حالت آماده باش قرار بگیره.

اما اگه بخوایم از تلفن استفاده کنیم، این عدد کاهش پیدا می‌کنه. برای مکالمه نزدیک به 30 ساعت فرصت دارید که با تلفن صحبت کنید. همچنین برای وبگردی، بیشتر از 14 ساعت فرصت دارید و برای فیلم دیدن هم میتونید بیشتر از 18 ساعت فیلم ببینید.

در کل از نظر من یکی از گوشی‌های سامسونگ با بهترین باتری، گلکسی A33 5G هست.

ظرفیت باتری5000 میلی‌آمپر ساعت
نوع باتریلیتیوم پلیمری
Galaxy A33 5G، بهترین گوشی سامسونگ سری A از نظر باتری

قیمت گوشی آیفون

قیمت گوشی سامسونگ

قیمت گوشی شیائومی

قیمت گوشی موتورولا

به نظر شما بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری کدوم مدله؟ لطفا نظرات خودتون رو با ما و بقیه کاربرای رایااستور در میان بزارید.

سوالات متداول

بهترین گوشی سامسونگ از نظر باتری کدوم مدله؟

گوشی‌های زیادی از سری A سامسونگ هستن که طول عمر خیلی خوبی دارن و میتونن برای مدت زمان زیادی روشن بمونن؛ اما گلکسی A22 5G از همشون بهتر عمل میکنه و میتونه مدت بیشتری روشن بمونه.

پرفروش‌ترین‌های شارژر در دیجیکالا
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید