بهترین ماوس

بهترین ماوس با سیم (سیم دار) 2021

بهترین ماوس با سیم 2021: در ادامه سری مقالات بهترین ماوس، امروز قصد داریم به شما بهترین ماوس سیم دار 2021 را معرفی کنیم. آیا قصد خرید ماوس را دارید؟ تا انتهای مقاله بهترین ماوس با سیم 2021 با رایااستور همراه باشید.

فناوری اتصال بی‌سیم با جهش و مرز بهبود یافته است، اما برخی از مردم هنوز یک اتصال سیمی قدیمی را ترجیح می‌دهند.

چه به دنبال بهترین ماوس سیمی برای کار یا بازی باشید، اتصال سیمی به این معنی است که نیازی به مدیریت عمر باتری ندارید و می‌توانید ساعت‌ها بدون نگرانی از تمام شدن شارژرش بازی کنید یا مرور کنید.

برخی از گیمرها یک ماوس سیمی را ترجیح می دهند تا مطمئن شوند که کمترین تأخیر کلیک ممکن را دریافت می کنند، اگرچه برخی از کابل ها ممکن است هنگام حرکت ماوس سفت و کشیده شوند.

هنگام خرید ماوس سیمی، باید راحتی، عملکرد و ارگونومی را در نظر بگیرید، همچنین کیفیت کابل و اینکه آیا با نیازهای شما مطابقت دارد یا خیر.

ما بیش از 230 ماوس را آزمایش کرده‌ایم که بیش از 150 ماوس، سیمی هستند.

در زیر بهترین انتخاب های ما برای بهترین ماوس سیمی وجود دارد.

بهترین ماوس با سیم 2021: Corsair SABRE RGB PRO

بهترین ماوس با سیم 2021: Corsair SABRE RGB PRO

بهترین موس بازی سیمی که ما آزمایش کرده ایم Corsair SABER RGB PRO است.

از نظر ظاهری، مانند بسیاری از موش‌های FPS دیگر به نظر می‌رسد، با شکل دست راست به آرامی، مناطق نورپردازی RGB در قسمت کف دست و چرخ ماوس، دو دکمه کناری در سمت چپ، و روکش کمی خشن برای گرفتن بیشتر.

با این حال، در زیر کاپوت، این ماوس عملکرد چشمگیری دارد.

تأخیر کلیک عالی و فاصله بلند کردن بسیار کم دارد، بنابراین می توانید موقعیت ماوس خود را به سرعت بدون ردیابی ناخواسته حرکت مکان نما تغییر دهید.

با استفاده از نرم‌افزار سفارشی‌سازی، می‌توانید حساسیت CPI خود را با افزایش یک واحد تنظیم کنید.

حداکثر نرخ نظرسنجی 8000 هرتز دارد که بالاتر از سایر ماوس‌های بازی FPS موجود است و حرکات مکان‌نما را کمی نرم‌تر ارائه می‌دهد، اگرچه همه گیمرها متوجه نمی‌شوند که تفاوت زیادی نسبت به نرخ رای گیری استاندارد 1000 هرتزی ایجاد می‌کند.

همچنین کمی حجیم‌تر از بسیاری دیگر از گزینه‌های FPS محور است و برای اندازه‌های دست بزرگ‌تر مناسب است.

همچنین به طرز شگفت آوری سبک است و کابل پاراکورد مانند آن انعطاف پذیری خوبی دارد.

متأسفانه، دست‌های کوچک‌تر ممکن است برای رسیدن به همه دکمه‌ها با استفاده از انواع خاصی از دسته‌ها مشکل داشته باشند.

پاهای ماوس کمی روی میزها و موس پدهای پارچه‌ای کشیده می‌شوند.

Corsair همچنین هشدار می دهد که فقط در صورت داشتن سیستم پیشرفته باید از نرخ نظرسنجی 8000 هرتز استفاده کنید.

با این حال، این ماوس یک انتخاب عالی برای هر گیمری است که به دنبال یک گزینه سیمی با عملکرد بالا است.

نه تنها بهترین موس بازی سیمی است که ما آزمایش کرده‌ایم، بلکه یکی از بهترین موس‌های بازی است که به طور کلی آزمایش کرده‌ایم.

بهترین ماوس با سیم 2021: Razer Basilisk V3

بهترین ماوس با سیم 2021: Razer Basilisk V3

گرفتن یک ماوس گیمینگ سطح بالا به این معنی نیست که باید در بخش راحتی فداکاری کنید.

اگر انتخاب ارگونومیک تری را ترجیح می دهید، Razer Basilisk V3 بهترین ماوس بازی سیمی با شکل ارگونومیکی است که ما آزمایش کرده ایم.

شکل نسبتاً تهاجمی و زاویه‌ای دارد و از بسیاری از ماوس‌های بازی دیگر حجیم‌تر است.

با این حال، یک طراحی سمت راست دارد که شامل یک تکیه گاه شست برای حمایت از کل دست شما است که می تواند به ویژه در جلسات طولانی بازی مفید باشد.

تأخیر کلیک فوق‌العاده، حداقل فاصله بلند کردن بسیار کم دارد و می‌توانید با استفاده از نرم‌افزار سفارشی‌سازی، حساسیت CPI خود را با افزایش 50 تنظیم کنید.

همچنین نسبت به بسیاری از ماوس‌های استاندارد FPS دارای دکمه‌های بسیار بیشتری است، از جمله یک دکمه جانبی سوم که به طور پیش‌فرض به عنوان یک دکمه تک تیرانداز عمل می‌کند و در حالی که آن را نگه می‌دارید به CPI پایین‌تری تغییر می‌کند تا بتوانید عکس‌های دقیق‌تری را ردیف کنید.

پاهای ماوس آن نیز بسیار باکیفیت است و دارای کابل پاراکورد منعطف مانند دیگر ماوس های رده بالا است.

چرخ اسکرول همچنین دارای دکمه‌های شیب L/R و حالت اسکرول آزاد است، ویژگی‌های نادری که در برخی از موش‌های سبک‌وزن و سبک‌تر موجود در بازار یافت نمی‌شوند.

متأسفانه، با اضافه شدن حجم و ویژگی‌های اضافی، وزن آن بیشتر از آن چیزی است که برخی گیمرها ترجیح می‌دهند، و دست‌های کوچک‌تر ممکن است در رسیدن به همه دکمه‌ها با استفاده از چنگال یا نوک انگشت مشکل داشته باشند.

با این اوصاف، این ماوس یک انتخاب فوق‌العاده و دارای ویژگی‌هایی است که راحتی را در اولویت قرار می‌دهد و بیشتر شبیه بهترین نسخه ماوس بازی سیمی یک صندلی راحتی لوکس است تا یک ماشین مسابقه‌ای ساده F1.

بهترین ماوس با سیم 2021: Glorious Model O

بهترین ماوس با سیم 2021: Glorious Model O

بهترین ماوس سیمی برای بازی‌های بسیار سبکی که آزمایش کرده‌ایم Glorious Model O است.

بدنه آن دارای بریدگی‌های لانه زنبوری برای کاهش وزن کلی است، اما همچنان خوش‌ساخت و محکم به نظر می‌رسد.

همچنین دارای کابل و پاهای پاراکورد مانند بسیار منعطف است که کیفیت بالایی دارد و به آرامی روی ماوس پد و میز می‌لغزد.

شکل دوسویه آن را برای کاربران راست یا چپ دست مناسب می کند، اما به خاطر داشته باشید که هر دو دکمه کناری آن در سمت چپ قرار دارند.

از نظر عملکرد، تأخیر کلیک بسیار کم، سنسور ثابت و فاصله بلند کردن بسیار کم دارد، که به این معنی است که هر زمان که ماوس خود را در موقعیت مکانی خود قرار می دهید در طول بازی، احتمال کمتری برای ثبت ناخواسته حرکات مکان نما وجود دارد.

می‌توانید از نرم‌افزار همراه برای سفارشی کردن بیشتر تنظیمات روی ماوس، از جمله نور RGB، نرخ نظرسنجی، حساسیت CPI و سایر تنظیمات حسگر استفاده کنید.

متأسفانه، ماوس برای دست‌های کوچک‌تر مناسب نیست، زیرا ممکن است بدون در نظر گرفتن نوع گرفتن، در رسیدن به همه دکمه‌ها مشکل داشته باشند.

با این حال، نسخه کوچکتری از این ماوس موجود است که برای دست‌های کوچک و متوسط ​​مناسب‌تر است، Glorious Model O-.

در مجموع، این یکی از بهترین ماوس‌های سبک وزنی است که آزمایش کرده‌ایم و یک انتخاب عالی برای گیمرهایی است که به دنبال عملکردی خوب با قیمت متوسط ​​در یک بسته سبک وزن هستند.

بهترین ماوس با سیم 2021: Cooler Master MM720

بهترین ماوس با سیم 2021: Cooler Master MM720

ماوس‌های فوق سبک معمولا راحت‌ترین گزینه‌های موجود نیستند، اما Cooler Master MM720 ثابت می‌کند که لازم نیست راحتی را فدای کاهش وزن کنید و بهترین ماوس ارگونومیک سیمی فوق سبک را به خود اختصاص داده است.

بدنه پلاستیکی براق سفید با بریدگی های لانه زنبوری، تکیه انگشت حلقه در سمت راست و شکلی نسبتاً پهن، کوتاه و مسطح دارد که آن را به انتخابی عالی برای کاربران چنگال پنجه تبدیل می کند.

آیا اشاره کردیم که به طور قابل توجهی نیز سبک است؟

با وزن تنها 54 گرم بدون وزن کابل، یکی از سبک ترین ماوس های موجود در بازار است.

همچنین دارای یک کابل پاراکورد منعطف و پایه ماوس است که به آرامی سر می خورد.

از نظر عملکرد، تأخیر کلیک فوق‌العاده و حداقل فاصله بلند کردن بسیار کم دارد، بنابراین حسگر کمتر در حین تغییر موقعیت ماوس، حرکات شما را ردیابی می‌کند.

همچنین می‌توانید حساسیت را با افزایش 100 CPI در محدوده بسیار وسیعی تنظیم کنید و با استفاده از نرم‌افزار سفارشی‌سازی، تنظیمات نور سنسور و RGB دیگری را انجام دهید.

متأسفانه سنسور تا حدودی ناسازگار است.

همچنین، روکش پلاستیکی براق می‌تواند در سمت لغزنده و بدون دستگیره‌های جانبی چسبی موجود باشد.

با وجود این کاستی های جزئی، اگر به یک ماوس گیمینگ فوق سبک علاقه دارید، این ماوس توصیه آسانی است، زیرا یکی از بهترین ماوس های سبک وزنی است که ما تا به حال آزمایش کرده ایم.

شکل آن نیز یکی از راحت‌ترین شکل‌ها در اطراف است، به‌ویژه برای پنجه‌گیرهایی که ماوس کوتاه‌تری را ترجیح می‌دهند.

بهترین ماوس با سیم 2021: Corsair SCIMITAR RGB ELITE

بهترین ماوس با سیم 2021: Corsair SCIMITAR RGB ELITE

بهترین ماوس سیمی برای بازی های MMO که آزمایش کرده ایم Corsair SCIMITAR RGB ELITE است.

این یک انتخاب عالی برای بازی‌های MOBA یا MMO است که به لطف پانل کناری 12 دکمه‌ای آن است که می‌توانید متناسب با اندازه دست و نوع دستگیره خود به جلو یا عقب بلغزانید.

همچنین می‌توانید با استفاده از نرم‌افزار iCUE Corsair که با ویندوز و macOS سازگار است، ماکروها را دوباره نقشه‌برداری کرده و روی هر یک از دکمه‌های آن تنظیم کنید.

بسیار خوش ساخت به نظر می رسد و شکل کوتاه اما حجیم آن برای اکثر سایزهای دست با استفاده از هر نوع دستگیره مناسب است.

دارای یک حسگر ثابت، فاصله بلند کردن بسیار کم، محدوده CPI گسترده برای تنظیم حساسیت شما، و می‌توانید CPI را با دقت بسیار بالا در یک افزایش تنظیم کنید.

همچنین دارای تأخیر کلیک فوق‌العاده است، و اگرچه به اندازه برخی دیگر از گزینه‌های بازی کم نیست، حتی برای گیمرهای رقابتی باید بسیار پاسخگو باشد.

متأسفانه، کابل بافته شده آن نسبتاً سفت به نظر می رسد و پیچ خوردگی های بسته بندی را حفظ می کند، که ممکن است باعث کشش یا چسبیدن به چیزهای روی میز شما شود.

همچنین، چرخ اسکرول آن فاقد دکمه‌های شیب L/R و حالت اسکرول آزاد است که در سایر ماوس‌های گیمینگ دارای ویژگی‌های غنی و مبتنی بر MMO رایج‌تر است.

با این حال، اگر به دنبال یک ماوس همه کاره با گزینه های سفارشی سازی قابل تنظیم و تعداد زیادی دکمه قابل برنامه ریزی برای همه جادوها و توانایی های خود هستید، این هنوز یک گزینه فوق العاده است.

بهترین ماوس با سیم 2021: Razer Viper Mini

بهترین ماوس با سیم 2021: Razer Viper Mini

در دسته بندی بودجه، بهترین ماوس سیمی که ما تست کرده ایم Razer Viper Mini است.

بدنه بسیار سبکی دارد که به نظر می رسد محکم و خوش ساخت است.

در حالی که این ماوس کوچک است، برای همه اندازه‌های دست مناسب است تا با یک دستگیره نوک انگشت از آن استفاده کنید.

همچنین پای ماوس آن در این قیمت نسبت به بسیاری از ماوس های دیگر کیفیت بسیار بالاتری دارد و تجربه سر خوردن بسیار نرمی را ارائه می دهد.

به همین ترتیب، کابل پاراکورد مانند آن انعطاف پذیر است و بدون ایجاد کشش زیاد به نرمی حرکت می کند.

می‌توانید تمام دکمه‌های آن را با استفاده از نرم‌افزار Synapse 3 Razer برنامه‌ریزی کنید و همچنین می‌توانید دکمه Hypershift را برای فعال کردن لایه دوم دستورات تنظیم کنید.

از نظر عملکرد، تأخیر کلیک بسیار کم و فاصله بلند کردن پایینی دارد.

اگرچه محدوده CPI آن به اندازه سایر ماوس های بازی گسترده یا دقیق نیست، اما باید برای اکثر گیمرها کافی باشد.

متأسفانه، فقط دو دکمه در سمت چپ دارد، در حالی که ماوس های دیگر در خط دو دکمه در هر طرف دارند.

اندازه کوچک آن نیز برای دست‌های بزرگ‌تر با استفاده از چیز دیگری به جز دستگیره نوک انگشت مناسب نیست، بنابراین اگر به‌دنبال موس برای استفاده با چنگال یا کف دست هستید، جایگزین‌های دیگر ممکن است مناسب‌تر باشند.

برای انتخاب بودجه، این یک گزینه عالی برای ماوس سیمی است، و یکی از بهترین ماوس‌های ارزان قیمت بازی است که آزمایش کرده‌ایم.

بهترین ماوس لاجیتک

بهترین ماوس بی سیم

جمع بندی

ما در مقاله بهترین ماوس با سیم 2021 سعی کردیم به شما بهترین ماوس های سیم دار را معرفی کنیم که بیشترین ارزش خرید کردن را دارند.

چنانچه تجربه استفاده از ماوس سیمی را دارید با ما و سایر کاربران در میان بگذارید.

امیدواریم توانسته باشیم به شما در خرید بهترین ماوس سیمی کمک کرده باشیم. لطفا مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

منبع
Rtings

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

 1. ماوس با سیم 2021 مدل Corsair SCIMITAR RGB ELITE لامصب عین هواپیماست
  چرا انقدر دکمه داره ؟!!!!!!
  اصلا اونا به چه دردی میخورن ؟

 2. بهتون پیشنهاد میکنم اگر قصد خرید هر کدوم از این ماوس ها رو دارید
  حتما از برند Razer استفاده کنید
  عالیننن
  همون روون کار میکنن و هم خیلی خوشدستن
  از همه نظر عالین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *