آموزشرایااستور مگ

تشخیص باتری اصل هواوی

تشخیص باتری اصل هواوی : برند هواوی یکی از شرکت های تولید کننده گوشی های هوشمند است که تا بحال توانسته است با امکاناتی که برای گوشی های خود در نظر گرفته اعتماد و رضایت مشتریان خود را جذب کند. طبیعتا با گذشت زمان تکنولوژی ها و قابلیت های جدید و به روزی برای گوشی ها در نظر گرفته می شود که همین باعث می شود کابران به فکر تعویض گوشی خود باشند.

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که در خرید گوشی مورد توجه قرار میگیرد، باتری هواوی می باشد. در این مقاله از سایت رایااستور می خواهیم درمورد نحوه تشخیص باتری اصلی هواوی برای کاربران توضیح دهیم. گوشی های هواوی این روز ها جزء یکی از پرفروش ترین گوشی هایی هستند که در بازار گستردگی و محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده اند. این گوشی ها می توانند نیاز خیلی از کارربران را از هر جهت برطرف کنند.

تشخیص باتری اصل هواوی

Huawei یکی از شرکت های تولید کننده گوشی که تا به الان توانسته است با امکاناتی که برای گوشی های خود در نظر گرفته اعتماد و رضایت کاربران خود را جذب کند. طبیعتا با گذشت زمان تکنولوژی ها و قابلیت های جدید و به روزی برای گوشی ها در نظر گرفته می شود که همین باعث می شود کابران به فکر تعویض گوشی خود باشند.

یکی از مهم ترین معیارهایی که باید برای خرید گوشی هواوی به آن توجه داشته باشیم، باتری می باشد. این روز ها گسترگی باطری های اصل و تقلبی در بازار به قدری افزایش پیدا کرده است که گاهی ممکن است شما را در خرید دچار مشکل کند و شما به اشتباه باطری های تقلبی را خریداری کنید.

در این مقاله می خواهیم در مورد نحوه تشخیص باتری اصل هواوی با شما عزیزان صحبت کنیم. باتری یکی از مهم ترین اجزای سخت افزاری هر گوشی می باشد که می تواند انرژی مورد نیاز گوشی را در خود ذخیره کند، البته فراموش نکنید که این باطری ها ظرفیت مخصوص به خود را دارند و نهایت یک روز باید تعویض شوند.

دلایل زیادی برای تعویض باطری گوشی هواوی وجود دارد، که یکی از مهم ترین آن ها که مورد توجه کاربران قرار می گیرد، سرعت پایین گوشی و زود خالی شدن باتری گوشی می باشد. این موارد می تواند کاربر را به سمت خرید باطری اصل هواوی هدایت کند. این که شما از چه فروشگاهی برای خرید اقدام می کنید، تاثیر بسیار زیادی روی خرید شما خواهد داشت. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد تشخیص اصل بودن باتری گوشی هواوی مواردی را با شما مطرح کنیم.

خرید باتری اصل هواوی

نحوه تشخیص باتری اصل هواوی

یکی از مهم ترین دغدغه هایی که هنگام خرید باطری گوشی هواوی با کاربران همراه است، چگونگی تشخیص باتری اصل از تقلبی می باشد. در ادامه می خواهیم به چند راهکار در رابطه با این نحوه تشخیص صحبت کنیم تا شما هم راحت تر تصمیم به خرید بگیرید. با توجه به اینکه این روزها بیشتر افراد به فکر سواستفاده از مردم هستند و بیشتر از همه به سود خود توجه می کنند، کمی تشخیص باتری اصل از تقلبی برای مردم و مشتریان سخت می باشد. از جمله مواردی که می تواند نشان دهنده اصل بودن باتری هواوی باشد، می توانیم به عوامل زیر بپردازیم.

نکاتی که در خرید باتری اصل باید در نظر داشت:

  • تشخیص باتری تقلبی از اصل با توجه به بسته بندی
  • تشخیص باتری تقلبی از اصل با توجه به تاریخ تولید
  • تشخیص باتری تقلبی از اصل با توجه به برچسب
  • تشخیص باتری تقلبی از اصل با توجه به لبه ها و بدنه
  • تشخیص باتری تقلبی از اصل با توجه به اتصالات
  • تشخیص باتری تقلبی از اصل با توجه به جنس

تشخیص باتری تقلبی از اصل با توجه به بسته بندی آن

یکی از راهکارهایی که می توانید از طریق آن به اصل و تقلبی بودن باتری Huawei پی ببرید، توجه کردن به بسته بندی آن می باشد. معمولا بسته بندی باتری هواوی اصل دارای کیفیت بالایی می باشد و تمام نوشته هایی که روی بسته هک شده است با بیشترین و بالاترین کیفیت می باشد.

در حالی که باتری های تقلبی هواوی کیفیت بالایی در رنگ نوشته ها و لوگوهای روی بسته ببندی ندارند. پس شما در مرحله اول می توانید با در نظر گرفتن این مورد به اصل بودن آن پی ببرید، البته توجه داشته باشید که رنگ های پرنگ روی بسته بندی نشانی از اصل بودن آن نمی باشد.

تشخیص باتری تقلبی از اصل با توجه به تاریخ تولید آن

تشخیص باتری اصل هواوی

مورد بعدی که می توانید به آن توجه داشته باشید، تاریخ تولید باطری می باشد. معمولا تاریخ باتری ها روی آن حک شده است، شما باید در نظر داشته باشید که این تاریخ هک شده روی بدنه باطری با تاریخی که روی جعبه باتری هک شده است، کاملا یکسان باشد،، این مورد نشان دهنده اصل بودن باطری می باشد. پس عدم تطابق تاریخ باتری روی بدنه آن و جعبه نشان دهنده تقلبی بودن آن خواهد بود.

یکی دیگر از مواردی که می توانید از روی نوشته های آن متوجه شوید، این است که معمولا باتری های تقلبی نوشته هایشان یا خیلی پررنگ است و یا خیلی کم رنگ و گاهی اوقات ممکن است ناخوانا و نامنظم نوشته شده باشد. باطری های اصل و اورجینال نوشته های منظم و دقیقی دارند.

تشخیص باتری تقلبی از اصل با توجه به برچسب دور آن

باتری های لیتیوم یونی دارای یک برچسب دور خود هستند که اطلاعاتی مانند، تولید باتری، ظرفیت باتری، هشدار های لازم، لوگوی شرکت و …روی آن ها نوشته شده است. توجه داشته باشید که این برچسب معمولا به رنگ نقره ای و سیاه می باشد. شما می توانید هنگام مشاهده باتری تشخیص دهید که تقلبی هست یا نه. اگر برچسب دور باطری نامنظم کار شده بود و دارای برآمدگی و جای چسب بود یعنی باتری تقلبی می باشد. در غیر این صورت باتری اصل و اورجینال است. معمولا باتری های اصل دارای ظرافت کاری بالایی هستند.

تشخیص باتری تقلبی از اصل با توجه به لبه ها و بدنه آن

شما می توانید برای این کار و تشخیص باتری اصل از تقلبی با در نظر گرفتن لبه های باتری آن را روی یک سطح صاف بخوابانید،  اگر باتری شما لبه های کاملا صافی داشت و دقیق طراحی شده بودو با هم هماهنگ بود، این یعنی باتری اصل است و تقلبی نیست. اما اگر باتری در هماهنگی نباشد و هنگامی که روی سطح صاف قرار می گیرد، حالت صافی ندارد، یعنی فیک و تقلبی است.

مورد بعدی که بهتر است مورد توجه قرار دهید، تمام بدنه باتری می باشد. معمولا باتری های اصل در طراحی بدنه از هماهنگی و سازگاری زیادی برخوردار هستند و شما کوچک ترین ایرادی نمی توانید از آن ها بگیرید. این باتری ها خیلی دقیق کار شده اند درحالی که باتری های تقلبی خیلی با هم هماهنگ نیستد و گاها اختلاف اندازه دارند.

نحوه تشخیص باتری اصل هواوی

تشخیص باتری تقلبی از اصل با توجه به اتصالات آن

یکی دیگر از روش هایی که می توانید از آن برای تشخیص باتری هواوی اصل به کار ببرید، توجه به اتصلات طلایی رنگ باتری می باشد. باتری ها اصل معولا دارای ظرافت زیادی در این قسمت هستند و عمق خیلی کمی دارند، در حالی که باتری های تقلبی هماهنگی خوبی ندارند و همچنین دارای عمق زیادی هستند. یکی از مواردی که می توانیم به آن توجه کنیم قیمت باتری می باشد که معمولا باتری های تقلبی و فیک دارای قیمت خیلی ارزانی هستند.

تشخیص باتری تقلبی از اصل با توجه به جنس آن

یکی دیگر از مواردی که می توانید به آن توجه داشته باشیم، جنس بدنه باتری هواوی می باشد. معمولا باتری های اصل دارای جنس بدنه پلاستیک PC هستند، که می تواند نظم خاصی در کار داشته باشد ولی باتری های تقلبی از پلاستیک های بازیافتی درست شده اند که همین باعث ناهماهنگی در ساختار و شکل ظاهری باتری می شود. قبل از خرید باتری بهتر است آن را لمس کنید و اگر با سطح ناهموار مواجه شدید، مطمئن باشید که باتری فیک و تقلبی است.

خرید باتری اصل

با توجه به مواردی که در این مقاله بیان شد ، شما می توانید با مراجعه به مراکز معتبر باتری هواوی اصل را از تقلبی تشخیص دهید و بهترین باتری را خریداری کنید، توجه داشته باشید که یکی دیگر از فاکتور های مهم در خرید باطری اصل هواوی، فروشگاهی است که شما برای خرید اینتخاب می کنید. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی رایا استور ، بهترین و باکیفیت ترین باتری را برای گوشی خود خریداری کنید، برای این کار می توانید به سایت مراجعه کنید و به صورت اینترنتی اقدام به خرید کنید.

پرفروش ترین محصولاتی که در دیجیکالا فروخته می شود

13 دیدگاه

  1. سلام طبق توضیحاتی که شما دادید من باتری اصل واسه گوشیم خریدم اما الان یه ماه دارم ازش استفاده میکنم خیلی زود شارژ خالی میکنه. واسه باتری گوشیه یا اینکه بخاطر قرار گرفتن باتری میتونه باشه؟ بعد اینکه قیمت باتری اصل و تقلبی چه قدر باهم تفاوت داره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا