چگونه زبان اینستاگرام را تغییر دهیم ؟

چگونه زبان اینستاگرام را تغییر دهیم ؟ این سوالی است که بسیاری از کاربران با آن رو به رو هستند . ما در این مقاله قصد داریم نحوه تغییر زبان اینستاگرام را به شما آموزش دهیم . برای اینکه بدانید از کجا زبان اینستاگرام خود را تغییر دهید تا انتهای مقاله روش تغییر زبان اینستاگرام با رایااستور همراه باشید .

اینستاگرام امروزه به پرطرفدارترین شبکه اجتماعی تبدیل شده است و میلیون‌ها کاربر از سرتاسر دنیا را در خود جای داده است . این شبکه اجتماعی پرطرفدار بصورت پیش فرض با زبان انگلیسی نمایش داده می شود ؛ اگر احیانا محیط برنامه برای شما قابل فهم نیست و قصد تغییر زبان اینستاگرام خود را دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا به شما روش این کار را آموزش دهیم .

مراحل تغییر زبان اینستاگرام :

اینستاگرام در جدیدترین به روزرسانی خود ، زبان فارسی را نیز به منوی زبان‌های خود اضافه کرده است ؛ برای فعال کردن این زبان کافیست مراحل زیر را طی کنید :

مرحله 1 تغییر زبان اینستاگرام :

در قدم اول برنامه اینستاگرام را به آخرین نسخه به‌روزرسانی کنید و یا آخرین ورژن را دانلود و نصب کنید .

مرحله 2 تغییر زبان اینستاگرام :

تغییر زبان اینستاگرام

بعد از اینکه به روزرسانی اینستاگرام خود را انجام دادید ، برنامه اینستاگرام خود را باز کنید و وارد بخش پروفایل شوید . در گوشه سمت راست بالا ، گزینه سه خطی را لمس کنید و از منوی باز شده گزینه تنظیمات (Settings) را لمس کنید .

مرحله 3 تغییر زبان اینستاگرام :

تغییر زبان اینستاگرام

در این مرحله در صفحه باز شده ، گزینه حساب ( Account) را لمس کنید تا وارد بخش حساب کاربری شوید .

مرحله 4 تغییر زبان اینستاگرام :

تغییر زبان اینستاگرام

زمانیکه وارد بخش حساب شدید ، از لیست نمایش داده شده ، گزینه زبان‌ها (Language) را انتخاب کنید تا وارد این بخش شوید .

مرحله 5 تغییر زبان اینستاگرام :

تغییر زبان اینستاگرام

در این مرحله می توانید تمام زبان‌هایی که اینستاگرام از آنها پشتیبانی می کند را مشاهده کنید . برای فعال کردن هر زبان کافیست روی آن ضربه بزنید تا زبان اینستاگرام تغییر کند . برای پیدا کردن زبان فارسی ، لیست را بالا بکشید و به انتهای لیست مراجعه کنید .

امیدواریم از مقاله تغییر زبان اینستاگرام راضی باشید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید .

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید