رایااستور مگ

شارژ باتری موبایل خارج از گوشی

شارژ باتری موبایل خارج از گوشی: باتری برخی از گوشی های موبایل، قابلیت جداسازی دارند یعنی به راحتی میتوانآنها از دستگاه جداکرد. با استفاده از شارژهای خاصی که معمولا به آنها شارژ همه کاره می گویند، می توان باتری گوشی را در حالتی که خارج شده است به شارژ زد. در این مقاله از سایت رایااستور می خواهیم شرح کامل شارژ باتری موبایل خارج از گوشی را بگوییم و درمورد نقاط قوت و ضعف آن صحبت کنیم.

همان طور که می دانید یکی از مهم ترین مواردی که در خرید گوشی به آن توجه می شود در رابطه با باتری موبایل است. شما زمانی می توانید از گوشی خود بهترین استفاده را داشته باشید که در تمام ساعت بتواند نیاز شما را برطرف کند و از شارژ برخوردار باشد.

یکی از مهم ترین دغدغه هایی که با کاربران گوشی های هوشمند همراه است. خالی شدن شارژ باتری موبایل است. در برخی از موارد ممکن است شما به شارژر دسترسی نداشته باشید در همین شرایط باید از ترفند شارژ باتری موبایل، شارژر باتری موبایل بدون کابل استفاده کنید و یا در نهایت شما مجبور به استفاده از گوشی بدون باتری خواهید شد.

در این مقاله از سایت رایااستور می خواهیم در مورد شارژ دستی موبایل، باتری شارژ کن موبایل، نحوه شارژ باتری با شارژر همه کاره و اینکه چگونه باتری گوشی را بدون شارژر شارژ کنیم برای شما توضیح دهیم. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با شارژ باتری موبایل خارج از گوشی آشنا کنیم.

چگونه باتری را خارج از گوشی شارژ کنیم؟

اگر می خواهید باتری موبایل شما در هر شرایطی شارژ داشته باشد، پیشنهاد می کنیم از شارژ دستی موبایل و ترفند شارژ باتری موبایل استفاده کنید. یکی دیگر از مواردی که به آن توجه می شود، استفاده از برنامه شارژ گوشی با بلوتوث می باشد که این مورد هم تا به امروز طرفداران زیادی پیدا کرده و مورد استقبال بوده است.

شارژ باتری موبایل خارج از گوشی، یکی از روش هایی است که معمولا برای موبایل هایی استفاده می شود که باتری قابل تعویض دارند. باتری هایی که از گوشی جدا می شوند می توانند به روش های گوناگونی آن ها را به روش دستی شارژ باتری موبایل، شارژ کنیم. در ادامه در مورد شارژ باتری موبایل خارج از گوشی برای شما خواهیم گفت.

با توجه به اینکه باتری های موبایل یکی از اصلی ترین قطعات سخت افزاری گوشی حساب می شوند، در همه حال باید انرژی باطری جهت تامین نیروی دستگاه شما تامین باشد. به همین دلیل شما می توانید برای شارژ باتری موبایل بدون کابل از شارژ باتری همه کاره استفاده کنید که این روزها مورد استفاده افراد زیادی قرار می گیرد.

نحوه شارژ باتری با شارژر همه کاره

در برخی از موارد شما مجبور خواهید بود که با استفاده از باتری شارژ کن موبایل، انرژی مورد نیاز دستگاه خود را تامین کنید. استفاده از گوشی بدن باتری برای همه سخت است و یکی از مشکلاتی است که اغلب کاربران با آن مواجه هستند به همین دلیل ما به شما استفاده از شارژ باتری موبایل خارج از گوشی را پیشنهاد می کنیم.

این روزها شارژرهایی در بازار وجود دارند که شما می توانید بدون استفاده از کابل گوشی خود را به شارژ وصل کنید. این شارژر ها به شارژ همه کاره معروف هستند و می توانند مانند یک شارژ اصل و اورجینال برای شما کارایی داشته باشند. البته باید توجه داشته باشید که این مدل شارژرهای دستی موبایل، معمولا برای باتری های جدا شدنی از گوشی کاربرد دارند.

برای خرید این مدل شارژر های همه کاره شما باید مدل گوشی و باتری موبایل خود را در نظر داشته باشید تا بتوانید به راحتی نیروی مورد نیاز باطری گوشی خود را با ساده ترین ترفند شارژ کنید. این شارژر ها مانند شارژرهای اصل هستند و زمانی که از آن ها برای شارژ کردن گوشی استفاده می کنیم، انگار که از یک شارژ و یک پریز برق استفاده می کنیم.

شما می توانید بعد از خارج کردن باطری از گوشی خود، آن رت بدون استفاده از کابل به شارژ وصل کنید. نحوه شارژ باتری با شارژر همه کاره بسیار راحت می باشد و اگر از کیفیت بالایی برخوردار باشد، شما می توانید از مزیت ها و معایبی که در اختیار شما قرار داده می شود به درستی استفاده کنید. در ادامه در مورد ویژگی های این باتری شارژ کن بیشتر برای شما توضیح خواهیم داد.

شارژ باتری موبایل خارج از گوشی با شارژ همه کاره

شارژر های خاصی در بازار وجود دارند که اصطلاحا به آنها شارژر همه کاره می گویند. اگر شما بتوانید باتری گوشی خود را از آن خارج کنید، می توانید با یک شارژ همه کاره آن را به درستی و کامل شارژ کنید. شارژرهای همه کاره در انواع و مدل های مختلفی وجود دارند که بعضی از آنها با کیفیت هستند. برخی از افراد تصور می کنند که با این روش شارژ کردن به گوشی خود آسیب می زنند ، اما باید بدانید که در حقیقت اینطور نیست. زیرا اگر از شارژر با کیفیتی استفاده کنید، و تنظیمات ان را برای انتقال شارژ به درستی انجام دهید هیچ آسیبی به گوشی شما وارد نمیشود.

هر روشی که برای شارژ باتری موبایل استفاده میشود. دارای مزیت ها و معایبی هستند. به عنوان مثال شارژ بیسیم گوشی های موبایل را در نظر بگیرید. از مزایای این روش شارژ کردن می توان به دردسر کمتر و عدم نیاز به اتصال مستقیم گوشی به شارژر اشاره کرد. از سمت دیگر سرعت شارژ پایین، تولید گرمای بیشتر و … را می توان از نقاط ضعف آن برشمرد.

نحوه شارژ باتری موبایل خارج از گوشی

همان طور که گفته شد استفاده از شارژ باتری موبایل خارج از گوشی مزیت ها و معایبی دارد که می تواند دلیل استفاده از آن را تا حدودی افزایش دهد. شما علاوه بر اینکه می توانید از شارژ گوشی با باتری قلمی که یک راهکار قدیمی است استفاده کنید، می توانید از شارژ دستی موبایل هم که به شارژ همه کاره بستگی دارد، استفاده کنید.

مزایا و معایب شارژ باتری موبایل خارج از گوشی:

 • بالا بردن سرعت شارژ گوشی
 • عدم داغ شدن سریع باتری
 • بدون نیاز به سیم و کابل
 • عدم استفاده از گوشی
 • کاهش استهلاک باتری در مدت طولانی

بالا بردن سرعت شارژ گوشی

یکی از مهم ترین مواردی که معمولا به آن توجه می شود، در مورد سرعت شارژر های همه کاره به نسبت شارژر های معمولی می باشد. استفاده از شارژرهای بدون سیم و بدون کابل می توانند سریع تر گوشی موبایل شما را شارژ کنند و شما می توانید در کوتاه ترین زمان گوشی خود را فول شارژ کنید. علاوه بر اینکه گوشی شما خیلی سریع شارژ خواهد شد، مدت زمان از دست رفتن ذخیره باتری نیز کمتر خواهد بود.

مزایا و معایب استفاده از شارژ باتری موبایل خارج از گوشی

 • سرعت شارژ بیشتر
 • گرمای کمتر
 • عدم نیاز به سیم شارژرهای کوتاه
 • استهلاک باتری و گوشی
 • عدم امکان استفاده از گوشی در حین شارژ

عدم داغ شدن سریع باتری

همان طور که می دانید شارژ کردن بیش از اندازه موبایل سبب داغ شدن باتری موبایل می شود. اگر می خواهید گوشی شما در مدت زمانی که به شارژ است داغ نشود و شما بتوانید از آن استفاده کنید، بهترین گزینه برای شما استفاده از شارژ باتری خارج از گوشی می باشد. استفاده از شارژرهای بدون کابل میزان گرمای کمتری را از خود ایجاد می کنند.

بدون نیاز به سیم و کابل

خراب شدن سیم و کابل شارژر یکی از بزرگ ترین دغدغه هایی است که با کاربران همراه است. تعمیر شارژر سوخته موبایل، هزینه بیشتری دارد به همین دلیل می توانیم از باتری شارژ کن استفاده کنیم. استفاده از شارژر باتری همه کاره بدون کابل می تواند کیفیت و سرعت بیشتری داشته باشد. شما می توانید از آن در تمام مکان ها استفاده کنید.

مزایا و معایب استفاده از شارژ باتری موبایل خارج از گوشی

عدم استفاده از گوشی

یکی از معایبی که این مدل شارژرهای بدون کابل دارند این است که شما نمی توانید از گوشی خود استفاده کنید. چرا که باتری را از گوشی خارج کرده اید و گوشی شما بدون باطری است. پس استفاده از آن و کارکردن با آن غیرممکن می باشد. به همین دلیل استفاده از آن در همه جا ممکن است.

کاهش استهلاک باتری در مدت طولانی

یکی دیگر از مواردی که می توانیم به آن اشاره کنیم در مورد معایب آن، خراب شدن باتری است. وقتی شما به صورت متوالی باتری موبایل خود را گوشی خارج می کنید، می تواند روی عملکرد و خراب شدن آن تاثیر داشته باشد. با توجه به اینکه پین های روی باطری ممکن است، دچار کثیفی شوند.

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

 1. سلام دوستان من از این شارژرهای همه کاره استفاده میکنم خیلی خوبه البته واسه خونه و مسافرت و اینا وگرنه خیلی ضایعه بخای بری مهمونی بعد باتری گوشیتو دربیاری بزنی به شارژ . اگه باتری گوشیتون جدا میشه از این شارژرها استفاده کنید. وگرنه اون گوشی ها ک باتری سرخود داره اصن کاره درستی نیس هی بخای باز کنی و ببندی. همون شارژر معمولی رو استفاده کنید بهتره

 2. همچی خوبم نی این شارژرهای همه کاره منم یه مدتی بود ازش استفاده می کردم ولی چون خیلی باتری رو از گوشی در میاوردم دیگه ب گوشی و باتری و هر چی بود اسیب زد اخر مجبور شدم عوضش کنم باطری رو ب نظرم وقتای خیلی ضروری اوکیه میتونی استفاده کنید خیلی خوب شارژ میکنه

 3. استفاده از این شارژرهای همه کاره زمانی خوبه ک واقعا به کابل برق دسترسی نباشه چون واقعا به باتری گوشی اسیب میزنه و باتری رو خراب میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *