خرید شارژر اصلی فست شارژ سامسونگ

فست شارژ سامسونگ چیست ؟

امروزه یکی از موضوع عای مهم در گوشی های هوشمند بحث شارژ کردن گوشی های هوشمند می باشد . که با پیشرفت تکنولوژی این مشکل هم تا حدود بسیار زیادی حل شده است . احتمالا تا کنون واژه فست شارژ یا شارژر سریع را شنیده اید اما شاید با نحوه کار آن آشنایی نداشته باشید . اما باید این موضوع را مد نظر قرار داد که تکنولوژی فست شارژ کانسپت هست و هر شرکتی می تواند آن را تولید کند . در ادامه همراه رایااستور مگ باشید تا به بررسی و خرید فست شارژر سامسونگ ، آیفون ، هواوی و … بپردازیم .

گوشی های هوشمند امروزی از تکنولوزی Fast Cgarging استفاده می کنند که همان طور از اسمش پیداست برای شارژ کردن سریع تر گوشی ساخته شده است . شرکت سامسونگ هم برای برخی از گوشی های هوشمند خود از این فناوری استفاده کرده است که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت .

شارژ سریع یعنی اینکه باتری گوشی یا تبلت خود را با سرعتی بیشتر از شارژر های معمولی شارژ کرد . برای مثال حتما برای این موضوع پیش آمده که هنگام خروج از خانه یا محل کار متوجه شارژ کم گوشی خود می شوید که یک مشکل بزرگ به حساب می آید که اگر بخواهیم به وسیله شارژر های معمولی گوشی را شارژ کینم زمان زیادی طول می کشه تا باتری گوشی به حد خاصی برسه ، اما اگر یک شارژر فست داشته  باشید حدود نیم ساعت 50 تا 60 درصد باتری شما را شارژ می کند که این خیلی خوب و توجیه کننده می باشد که در هنگام خرید گوشی هوشمند به فست شارژ بودن یا نبودن آن توجه کنیم .

 

 

فست شارژ اصلی سامسونگ

شارژر فست سامسونگ چگونه کار می کند ؟

شارژر سریع مثل همون شارژر معمولی هست اما با این تفاوت که در شارژ سریع یا همون شارژ های فست مقدار توان متفاوته و یک نکته بسیار مهم وجود دارد که در شارژر های فست یک چیپست و در گوشی هم یک چیپست گزاشته شده است تا شارژر را مدیریت کند ولی بقیه مسائل دیگر مانند شارژر های معمولی عمل می کند .

باتری های مورد استفاده در گوشی های هوشمند امروزی و همین طور گوشی های هوشمند سامسونگ معمولا از نوع لیتیوم یونی می باشد که هر کدام از این باتری ها ظرفیت خاص و مشخصی دارند که آن ها را با میلی آمپر مشخص کرده اند . برای شارژ  کردن این باتری ها باید بر حسب وات خاصی را که حاصل ولتاژ و آمپر است به آن وارد شود که هرچه این توان بیشتر باشد باتری هم زودتر شارژ می شود .

فست شارژ سامسونگ

تجهیرات مورد نیاز فست شارژر سامسونگ 

همان طور که اشاره شد در فست شارژ باید از مدار های متفاوت ، کابل مخصوص و وجود چیپست های مختلف در داخل گوشی و شارژر و برنامه های مختلفی استفاده کرد تا به طور کلی روند شارژ سریع یا همان  Fast Chargering با برنامه و کنترل شده انجام شود تاضمن کنترل خطر عمر باتری هم کاهش نیابد و باتری خنک بماند . برای اینکه بتوان از شارژر فست استفاده کرد اول باید دید که گوشی از تکنولوژی فست شارژ پشتیبانی می کند . به عبارت دیگر با خرید یک فست شارز برای گوشی معمولی نمی توانید گوشی معمولی خود را سریعتر شارژ کنید و به دلیل ولتاژ بیش از اندازه به باتری باعث کاهش عمر باتری گوشی خود خواهید شد .

برای دریافت جدیدترین تخفیفات و جشنواره ها و جوایز آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید :

[newsletter_signup_form id=3]

فست شارژر سامسونگ حتما باید به وسیله کابل مخصوص به گوشی وصل شوند . کابلی که برای این منطور طراحی شده که از سرعت و قدرت بالاتری نسبت به کابل های USB معمولی برخوردار هست . شارژر اصلی فست شارژ سامسونگ به همراه یک کابل تایپ سی می باشد که در هنگام خرید به تایپ سی بودن کابل شارژر دقت کنید .

فست شارژ سامسونگ

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید