بررسی وضعیت قیمت خودروهای داخلی | تداوم رشد قیمت‌ها در بازار خودرو

در بازار رشد قیمت خودرو همچنان ادامه‌ دارد. در این بین قیمت خودروهای مدل ۱۴۰۲ در بازار آزاد رکوردهای جدیدی را ثبت کرده‌اند.

به گزارش رایااستور، قیمت خودروهای داخلی روز دوشنبه، چهارم اردیبهشت 1402، با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت کارنامه با تغییراتی مواجه شد.

قیمت خودرو از ابتدای فروردین‌ با نوساناتی همراه شد. قیمت‌ها در نیمه نخست فروردین متاثر از نرخ ارز روند صعودی به خود گرفت.

اما در نیمه دوم این ماه با توجه به افزایش قیمت خودروهای کارخانه‌ای شوک جدیدی به بازار وارد شد و به نظر می‌رسد موج جدید گرانی در ادامه سال در انتظار بازار است.

در سایت‌های خرید و فروش، قیمت خودرو در لحظه نگارش این گزارش به این شرح ثبت شده است:

قیمت پژو ۲۰۷i پانوراما دنده‌ای مدل 1402 به 805 میلیون تومان رسید. اکنون رانا پلاس پاناروما 1402 را با نرخ پایین‌تر از 670 میلیون تومان در بازار نمی‌توان یافت.

پژو پارس موتور جدید XU۷P، ساخت ۱۴۰۲ که این روزها جهش قیمتی چشمگیری را تجربه کرد، امروز هم به روند صعودی خود ادامه داد و سقف 608 میلیون تومان را شکست.

پژو ۲۰۶ تیپ 2 که یکی از پرطرفدارهای بازار خودروهای داخلی است، امروز نرخ 610 میلیون تومان را در کارنامه خود ثبت کرد.

در این میان خودروی ساینا دنده‌ای S که در روزهای گذشته وارد کانال 400 میلیون تومانی شد، امروز در بازار خودروی کشور به 392 میلیون تومان رسید. تارا دنده‌ای که مدل ۱۴۰۲ آن به تازگی وارد بازار شده است، امروز ۸۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

بررسی وضعیت قیمت خودروهای داخلی
بررسی وضعیت قیمت خودروهای داخلی

آخرین قیمت انواع خودرو را اینجا مشاهده کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید