اخبار فناوریاخبار موبایل

کلاب هاوس بصورت جهانی در اندروید موجود است !

0
کلاب هاوس بصورت جهانی در اندروید موجود است !

کلاب هاوس اکنون در گوشی های اندرویدی در دسترس است . این شرکت که در ابتدا ، شروع کندی را داشته است ، اکنون اعلام کرده است که بصورت جهانی در دسترس است .

پیج جدید ما را در اینستاگرام دنبال کنید

کلاب هاوس در اندروید همانند IOS کار می کند . بدین صورت که شما برای وارد شدن ، نیاز دارید دعوت شوید . خوشبختانه ، تعداد کاربران این پلتفرم زیاد شده است و شما می توانید با دریافت دعوت نامه وارد این اپلیکیشن شوید . کلاب هاوس یک شبکه اجتماعی میباشد که به کاربران اجازه می دهد ، اتاق مجازی ایجاد کنند . کاربران دیگر می توانند در این اتاق های مجازی بصورت شنونده عضو شوند . میزبان اتاق می تواند به هر تعداد از شنوندگان اجازه دهد که به یک سخنران تبدیل شوند و در اتاق صحبت کنند .

تجربه استفاده از کلاب هاوس همانند گوش دادن به پادکست میباشد با این تفاوت که کلاب هاوس تعاملی تر است . این برنامه یکسال پیش برای تلفن های آیفون تولید شد که بسیار مورد استقبال قرار گرفت و به سرعت کپی شد . اخیرا توییتر فضایی را همانند کلاب هاوس بنام Spaces ایجاد کرده است . البته توییتر این امکان را خیلی سریع فراهم کرد و نیازی به دعوت نامه نیز نیست . شاید همین امر باعث شد تا روند ایجاد کلاب هاوس برای اندروید نیز سرعت پیدا کند . شما می توانید کلاب هاوس را برای اندروید از لینک زیر دانلود کنید .

دانلود کلاب هاوس اندروید

منبع اخبار فناوری

بیشتر بخوانید :   5 برنامه کاربردی که باید نصب کنید | معرفی اپلیکیشن اندروید

شیائومی می 11 پرو ، می 11 و می 11 اولترا جمعا به 3 میلیون فروش در جهان رسیده اند !

مقاله قبلی

چرا خرید پنل اس ام اس دائمی باعث شکست کسب و کارتان می شود؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اخبار فناوری