آموزش کامنت گذاشتن در کانال تلگرام با ربات AnyComBot

یکی از قسمت های بسیار جذاب پیام رسان تلگرام ، کانال های تلگرام میباشند . کانال ها موضوعات متفاوتی می توانند داشته باشند از جمله فروشگاهی ، فرهنگی ، ورزشی ، سرگرمی و …. . موضوعی که وجود دارد این است که کانال ها برخلاف گروه در مسنجر تلگرام ، قابلیت کامنت گذاشتن و ارسال نظر را ندارند . اما آیا رباتی هست که بتواند این امکان را برای کاربر فراهم کند ؟ ربات تلگرامی AnyComBot یکی از بهترین ربات هایی میباشد که امکان ارسال نظر و گذاشتن کامنت را برای کاربر فراهم می کند . در ادامه رایااستور ، قصد بررسی ربات AnyComBot را داریم با ما همراه باشید .

آشنایی با موضوع نظر دادن در کانال تلگرام

چندی پیش اطلاعاتی در مورد قابلیت جدید تلگرام ( ارسال پیشنهاد ) در تلگرام منتشر شد . اما در آن زمان این موضوع در گام های اولیه ودر حال بررسی بود ، اما هم اکنون این ویژگی و قابلیت کامنت گذاشتن در کانال های تلگرامی در دسترس است و شما می توانید با استفاده از ربات AnyComBot در کانال های مختلف نظر بدهید .

بیشتر بخوانید : تعمیرات موبایل

امکان کامنت گذاشتن برای پست ها در تلگرام هم برای کاربران و هم برای ادمین های کانال ها فراهم است . برای اینکار باید از ربات AnyComBot استفاده کنید . در ادامه مقاله آموزش کامنت گذاشتن در کانال تلگرام قصد داریم به بررسی این ربات کاربردی بپردازیم . پس همراه ما باشید .

کامنت گذاشتن در تلگرام با ربات AnyComBot

یکی از بهترین ربات هایی که هم اکنون امکان ارسال نظر ( کامنت ) را برای کاربران فراهم کرده است همین ربات AnyComBot میباشد . برای دسترسی داشتن به ربات ، کافیست (@AnyComBot) را در کادر جستجو تلگرام ، جستجو کنید تا به ربات دسترسی پیدا کنید و بتوانید آن را فعال کنید .

ربات AnyComBot به دو روش امکان استفاده و کامنت گذاری را برای کاربران خود فراهم می سازد .

اولین روش ارسال نظر با AnyComBot در تلگرام

  • در این روش ابتدا یک پست قصد کامنت گذاری را برای آن دارید را انتخاب می کنید و آن را برای ریات AnyComBot فوروارد ( هدایت ) می کنید  تا ربات یک لینک برای کامنت گذاری پست ، بسازد و کاربران بتوانند برای ثبت نظر وارد صفحه کامنت گذاری شوند .

آموزش ارسال کامنت در تلگرام با افزونه AnyComBot

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ، ما برای نشان دادن به شما یک پست از یک کانال عمومی را به ربات هدایت کردیم ، ربات AnyComBot برای پست هدایت شده یک لینک کامنت گذاری تولید کرده است که کاربران می توانند از طریق آن لینک به تمام نظرات و پیشنهاداتی که از قبل ثبت شده اند دسترسی داشته باشند و همچنین می توانند برای پست کامنت درج کنند .

 

بیشتر بخوانید : راهنمای خرید گوشی موبایل

 

اما موضوع دیگری که وجود دارد این است که ربات AnyComBot ، مدیریت کانال را برای ادمین ها نیز بسیار راحت تر کرده است . بدین صورت که ادمین می تواند با فعالسازی ربات AnyComBot و اضافه کردن آن به بستر کانال های خود ، بستری را فراهم کند که این ربات در زیر هر پست در کانال ، گزینه هایی از قبیل لایک کردن ، اشتراک گذاری پست در شبکه های اجتماعی و امکان ارجاع کاربر به صفحه ارسال نظر برای هر پست ایجاد کند . یعنی کاربران کانال برای هر پست می توانند به راحتی کامنت ثبت کنند . برای این کار ممبر کافیست تنها گزینه ثبت کامنت را در زیر هر پست انتخاب کند تا بتواند برای پست نظر ارسال کند . برای فعالسازی ربات AnyComBot و ایجاد امکان درج کامنت در کانال ها مراحل زیر را بایستی طی کنید .

بیشتر بخوانید : نقد و بررسی گوشی

  • در محله اول باید ربات AnyComBot را باید به ادمین های کانال اضافه کنید .
  • در مرحله دوم لازم به انجام کاری نیست ، با اضافه کردن ربات بعنوان ادمین ، مابقی کارها را خود ربات AnyComBot انجام میدهد و شما بایستی لذت ببرید .

بعد از این مراحل و انتشار پست در کانال خود ، مشاهده خواهید کرد که همانند تصویر زیر ، در زیر پست های تلگرام شما گزینه هایی مثل لایک کردن ، کامنت گذاشتن ، اشتراک گذایر در فیسبوک ، اشتراک گذاری در توییتر و .. اضافه شده است .

همانطور که مشاهده کردید به آسانی هرچه تمام تر می توانید قابلیت های جدیدی به کانال تلگرامی خود اضافه کنید که کاربران بتوانند با لمس گزینه کامنت ، وارد صفحه ثبت نظرات شوند و آنجا برای پست شما کامنت بگذارند . البته ربات AnyComBot ، تنها رباتی نیست که می تواند امکان کامنت گذاشتن برای پست های تلگرام را برای شما فراهم سازد ، ربات های دیگری نظیر kament_bot هستند که می توانند این کار را برای شما انجام دهند . ربات kament_bot از زبان فارسی پشتیبانی میکند و کارکردن با آن برای شما راحت تر میباشد . در پست های آینده حتما یک مقاله در باب آموزش کامنت گذاشتن در تلگرام با ربات kament_bot را منتشر خواهیم کرد .

ممکن است شما دوست داشته باشید
نمایش نظرات (5)