مقایسه

مقایسه هدفون بی سیم گلکسی Buds Live و Buds Plus | کدام را بخریم ؟

مقایسه دو هدفون بی سیم سامسونگ گلکسی Buds Live و گلکسی Buds Plus : در سری مقالات مقایسه ، امروز قصد داریم دو هدفون بی سیم سامسونگ را مورد بررسی و مقایسه قرار دهیم تا ببینیم که کدام یک بهتر است . به نظر شما کدام مورد ارزش خرید کردن را دارد ؟ برای جواب این سوال تا انتهای مقاله مقایسه هدفون بی سیم گلکسی Buds Live با گلکسی Buds Plus با سایت رایااستور همراه باشید .

قبل از اینکه بخواهیم شروع به نقد و بررسی کنیم و دو هدفون بی سیم گلکسی Buds Live و گلکسی Buds Plus را با یکدیگر مقایسه کنیم بهتر است به این نکته دقت کنیم که دو هدفون بلوتوثی سامسونگ از کلاس بالایی برخوردار هستند و خوشبختانه هر دو عملکرد عالی داشته اند . دلیل این مقایسه ، پیدا کردن بهترین از بهتر میباشد پس تا انتهای مقاله را بطور کامل مطالعه کنید .

طرح هایی کاملا متفاوت

اگر دو هدفون بی سیم گلکسی Buds Live و گلکسی Buds Plus را به شما بدهند ، تصور می کنید که این دو هدفون از دو دنیای متفاوت آمده اند و اصلا شباهتی باهم ندارند . هدفون بلوتوثی گلکسی Buds Plus یک جفت هدفون بی سیم راحت میباشد که در نوک گوش و توسط بالهای پلاستیکی براق داخل گوش ، قفل می شود . این در حالیست که هدفون هدفون بی سیم سامسونگ گلکسی Buds Live به نظر می رسد برای خورشت میباشد ؛ این مدل به لوبیا شبیه است و از نوک گوش رد می شود . این هدفون فقط داخل مجرای گوش ثابت می شود و می ایستند ، گلکسی Buds Live همانند گلکسی Buds Plus از طراحی بیرونی براق و داخل مات برخوردار است . در کل هدفون بی سیم گلکسی Buds Live بسیار راحت میباشد در حالیکه گلکسی Buds Plus با ثبات تر میباشد .

هر دو هدفون دارای کنترل های لمسی میباشند و می توانید آنها را به ترتیب در برنامه های Galaxy Buds و Galaxy Wearable در سیستم عامل های IOS و اندروید تنظیم کنید . پنل های لمسی به وضوح در هدفون بی سیم گلکسی Buds Plus دیده می شود ولی پنل های لمسی در گلکسی Buds Live در نیمه بالایی این هدفون متمرکز شده اند . هدفون بلوتوثی گلکسی Buds Live برای فعالیت های ورزشی بسیار مناسب میباشد و بسیار راحت تر از ایرپاد اپل میباشد . اما گلکسی Buds Plus از همه راحت تر میباشد .

Samsung Galaxy Buds Live مقایسه با Samsung Galaxy Buds Plus

مقایسه موارد شارژ هدفون های بی سیم

دو هدفون بی سیم گلکسی Buds Live و گلکسی Buds Plus دارای موارد شارژ بسیار یکسانی میباشند . هدفون بی سیم گلکسی Buds Plus دارای طرح آشنا شبیه به قرص میباشد برای شارژ کردن ، در حالیکه هدفون بی سیم گلکسی Buds Live دارای طرح جعبه جواهرات عمدتا مربعی شکل میباشد . موارد یکسان بسیاری خارج از اندازه و شکل وجود دارد . بعنوان مثال هر دو هدفون بی سیم برای قفل کردن هدفون ها از آهن ربا استفاده می کنند و از شارژ USB-C به همراه PowerShare بی سیم سامسونگ پشتیبانی می کنند .

مقایسه دو هدفون بی سیم سامسونگ گلکسی Buds Live و گلکسی Buds Plus : کدام باتری بهتری دارند ؟

مقایسه دو هدفون بی سیم سامسونگ گلکسی Buds Live و گلکسی Buds Plus : کدام باتری بهتری دارند ؟

قبل از اینکه بخواهیم طول عمر باتری دو هدفون را مورد بررسی قرار دهیم ، باید بگوییم که دو مدل هیچ مشکلی با عمر باتری ندارند و هر دو عملکرد خوبی دارند اما کدام بهتر است ؟ هدفون بی سیم گلکسی Buds Live مدت زمان 5 ساعت و 15 دقیقه با حذف نویز را مدیریت می کند که برای هدفون های بی سیم بالاتر از حد متوسط میباشد و دقیقا مدت زمانی است که از هدفون انتظار داریم . اگر هدفون بلوتوثی گلکسی Buds Live را متوسط بگوییم باید هدفون بی سیم گلکسی Buds Plus را یک SuperBuds بنامیم که می تواند 11 ساعت و 45 دقیقه را مدیریت کند و این فوق العاده است . خوشبختانه هر دو هدفون خیلی سریع شارژ می شوند . هدفون وایرلس گلکسی Buds Live برای یکساعت پخش تنها به 5 دقیقه شارژ نیاز دارد و هدفون گلکسی Buds Plus حتی عملکرد بهتری نیز دارد و برای یک ساعت شارژ تنها به 3 دقیقه شارژ نیاز دارد .

کیفیت اتصال و پشتیبانی از کدک بلوتوثی یکسان

هر دو هدفون بی سیم گلکسی Buds Live و گلکسی Buds Plus از فناوری اتصال یکسان برخوردار هستند و هر دو از بلوتوث نسخه 5.0 برای اتصال پشتیبانی می کنند . از دیگر تفاهمات این دو هدفون بی نظیر می توان به پشتیبانی هر دو از کدک مقیاس پذیر سامسونگ و رمزگذار AAC برای کیفیت صدای بالاتر اشاره کرد . متاسفانه هر دو هدفون وایرلس گلکسی Buds Plus و گلکسی Buds Live از اتصال چند نقطه ای بلوتوث پشتیبانی نمی کنند و بجای اتصال همزمان دو دستگاه ، باید بصورت دستی از یک دستگاه به دستگاه دیگر بروید ولی به دلیل وجود Microsoft Swift Pair این جابجایی در ویندوز و اندروید آسان است . برنامه سامسونگ گلکسی Wearables یک تساوی دیگر برای این دو هدفون میباشد از حالت های ادغام Spotify ، تنظیمات صدای محیط و نمایه حالت بازی پشتیبانی می کند .

هدفون بی سیم گلکسی Buds Plus صدایی بهتر دارد !

هدفون بی سیم گلکسی Buds Plus صدایی بهتر دارد !

هر دو هدفون بی سیم سامسونگ توسط AKG تنظیم می شوند . تنظیمات راننده دوگانه هدفون بی سیم گلکسی Buds Plus در فرکانس های پایین دقت بیشتری دارد . همچنین صدای پیش فرض هدفون بلوتوثی گلکسی Buds Plus خنثی تر از هدفون بی سیم گلکسی Buds Live میباشد چراکه رانندگان Buds Plus مجبور نیستند با صداهای محیط خارجی رقابت کنند . هدفون بی سیم گلکسی Buds Live دارای پاسخ های فرکانسی عالی میباشد که برای اکثر شنوندگان آشنا میباشد ، آنها شامل بیس سنگین تر با تاکید 3 برابر میباشد که منجر به جذاب تر شدن موسیقی می شود . درست حدس زده اید ، هدفون بی سیم گلکسی Buds Live یک لغو کننده نویز های فعال میباشد اما کارایی آن به سازگاری مطمئن بستگی دارد . در کل هر دو هدفون دارای کیفیت بسیار خوبی هستند و مشتریان هر دو از آنها راضی هستند اما اگر به دنبال وضوح بیشتر هستید ، هدفون بی سیم گلکسی Buds Plus را معرفی می کنیم .

هدفون بی سیم گلکسی Buds Plus سامسونگ ، جداسازی بهتری دارد !

هدفون بی سیم گلکسی Buds Plus ، انزوای برتری به نسبت گلکسی Buds Live دارد چراکه این هدفون فعال کننده نویز های فعال میباشد البته تا جاییکه نیاز باشد . هدست بلوتوثی گلکسی Buds Live سامسونگ با تکان خوردن گوش از موقعیت بهتر عملکرد ANC خارج می شود ولی هدفون بی سیم سامسونگ گلکسی Buds Plus بهتر در گوش قرار میگیرد و در نتیجه عملکرد بسیار بهتری در مسدود سازی صدای محیط دارد و نیازی به کمک ندارد . سامسونگ خود اظهار کرده است که هدفون گلکسی Buds Live جایگزین گلکسی Buds Plus نیست بلکه برای همزیستی با این هدفون ساخته شده است . هدفون بی سیم گلکسی Buds Plus عملکرد بسیار بهتری در مسدود سازی صدای بیرون دارد ولی اگر می خواهید از محیط اطراف خود بیشتر اطلاع داشته باشید ، پیشنهاد می کنیم به فکر خرید هدفون بی سیم گلکسی Buds Live باشید .

هدفون بی سیم گلکسی Buds Plus یا گلکسی Buds Live

کدام هدفون از سیستم میکروفون بهتری برخوردار است ؟

هدفون بی سیم سامسونگ گلکسی Buds Live دارای یک آرایه میکروفون مناسب برقراری تماس میباشد ، اگرچه کیفیت صدا کاملا قابل تشخیص نیست . مطمئنا هر دو هدفون در حد ایرپاد اپل نیستند اما عملکرد بسیار خوبی در پاک سازی صدا پس زمینه دارند . شاید این فکر را بکنید که چرا میکروفون ها کمی دور هستند ، دلیل اینکار مقابله با اثر مجاورتی میباشد و برای جلوگیری از تقویت صدا بر اثر تماس فیزیکی با میکروفون صورت گرفته است . انتخاب استراتژیک سامسونگ برای کنار گذاشتن اثر مجاورتی دچار اشکالاتی از قبیل ایجاد صدای پوک در بلندگو های دیگر می شود .

کدام هدفون را بخریم ؟ هدفون گلکسی Buds Plus یا هدفون گلکسی Buds Live ؟

کدام هدفون را بخریم ؟ هدفون گلکسی Buds Plus یا هدفون گلکسی Buds Live ؟

اینکه هدفون بی سیم سامسونگ گلکسی Buds Plus را خرید کنید یا هدفون بی سیم سامسونگ گلکسی Buds Live را به شما بستگی دارد . هر کدام از هدفون ها طراحی ، اتصالات و پشتیبانی های خاص خود را دارند و در بسیاری از موارد با یکدیگر یکسان هستند . همانطور که سامسونگ نیز گفته است این دو مدل برای همزیستی کنار هم تولید شده اند و هیچ کدام جایگزین دیگری نیستند . هدفون گلکسی Buds Live یک هدست جدید است در مقابل هدفون بی سیم گلکسی Buds Plus که قدیمی تر است . اما Buds Plus در بسیاری از امور مهم نمره بالاتری دریافت می کند مانند عمر باتری ، دقت صدا ، ایزولاسیون و … همچنین قیمت به صرفه تری نیز دارد . با این حال انتخاب با شماست . اگر قصد خرید یکی از این هدفون های بی نظیر را دارید از طریق زیر اقدام کنید .

هدفون بی سیم سامسونگ مدل Galaxy Buds Plus
هدفون بی سیم سامسونگ مدل Galaxy Buds Plus

شرکت سامسونگ نسل جدید ایرباد خود را با نام Galaxy Buds Plus معرفی کرد. شاید بارزترین ویژگی این هدفون را بتوان سازگاری فوق‌العاده …

هدفون بی سیم سامسونگ مدل Galaxy Buds Live
هدفون بی سیم سامسونگ مدل Galaxy Buds Live

سامسونگ از جدیدترین هدفون بی‌سیم خود بانام «Galaxy Buds Live» پرده‌برداری کرد. شرکت سامسونگ تمامی اجزای هدفون را به‌صورت افقی …

امیدواریم از مقاله مقایسه هدست بی سیم گلکسی Bdus Plus و Buds Live راضی بوده باشید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید .

پرفروش ترین محصولاتی که در دیجیکالا فروخته می شود

1 دیدگاه

  1. بابا چه فرقی دارن هر دوشون بالای 1500 قیمتشونه
    آخه به خاطر یه هدفون ریزه پیزه بیام 1 میلیون و هفتصد پول بدم
    مگه دیونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا