مقایسه رنگ‌های مختلف آیپدهای اپل؛ کدام رنگ را انتخاب کنیم؟

دراین مقاله قصد داریم به‌شما کمک کنیم که آگاهانه‌تر رنگ آیپد را انتخاب کنید. تا انتهای مقاله با رایااستور همراه باشید.

با یک سرچ ساده در اینترنت می‌توانید رنگ‌های مختلف آیپد را مشاهده کنید، اما این رنگ‌ها اغلب در شرایط نوری مناسب ثبت میشن و همه چیز را بصورت کامل به‌اشتراک نمی‌گذارند. مشکل از جایی شروع می‌شود که آیپد را خرید می‌کنید و آن‌را به خانه می‌آورید و تازه رنگ واقعی آیپد را می‌بینید.

دراین مقاله قصد داریم به‌شما کمک کنیم که آگاهانه‌تر رنگ آیپد را انتخاب کنید. تا انتهای مقاله با رایااستور همراه باشید.

رنگ‌های آیپد: آبی، صورتی، زرد و نقره‌ای

رنگ‌های آیپد: آبی، صورتی، زرد و نقره‌ای

درخط تولید، آیپد استاندارد را داریم. درنگاه اول متوجه می‌شوید که این آیپد در پرجنب‌وجوش‌ترین رنگ‌ها در بین هرمدلی عرضه می‌شود. گزینه‌های آبی، صورتی و زرد در اینجا همگی رنگ‌هایی جسورانه دارند.

رنگ آبی تقریباً به آبی روشن نزدیک است و اپل تا به‌حال این رنگ را برای هر مدلی عرضه کرده است؛ رنگ صورتی به تندی میزند، اما کمی گرم‌تر و غنی‌تر. گزینه زرد به آبنبات چوبی با طعم لیمو نزدیک است. هنگامی‌که استیو جابز درسال 2000 طراحی مجدد Mac OS X را معرفی کرد، گفت:

یکی از هدف‌هایم برای این طراحی این بود که وقتی آن را می‌بینید، بخواهید آن‌را لیس بزنید.

استیو جابز

رنگ نقره‌ای دقیقاً همان چیزی‌است که از اپل انتظار دارید. این رنگ نسبت به بقیه رنگ‌ها خنثی‌تر است اما هنوزهم برای کسانی که می‌خواهند آیپد با رنگ ملایم‌تری داشته باشند، گزینه‌ای عالی است.

رنگ‌های آیپد ایر: خاکستری فضایی، آبی، صورتی، بنفش و نور ستاره

رنگ‌های آیپد ایر: خاکستری فضایی، آبی، صورتی، بنفش و نور ستاره

درمقایسه با آیپد، رنگ‌های آیپد ایر چندان درچشم نیستند. علیرغم اینکه در رنگ‌هایی مانند آبی و صورتی نام‌هایی یکسان دارند، اما این رنگ‌ها در آیپد و آیپد ایر کاملاً متفاوت هستند. در آیپد ایر رنگ‌ها خاموش‌تر هستند، اما همچنان جذاب و نسبتاً حرفه‌ای هستند.

دربین تمام رنگ‌ها، آبی نزدیک‌ترین رنگ به نسخه آیپد است. خیلی پرجنب‌وجوش نیست اما بازهم به اندازه قابل توجهی، اشباع است. صورتی آیپد ایر هیچ شباهتی به رنگ صورتی آیپد ندارد. صورتی که اپل برای این مدل انتخاب کرده، ظریف‌تر است و رنگ صورتی آن کمتر مشخص است. رنگ بنفش آیپد ایر به روشنی می‌زند و به رنگ گل یاش بنفش میماند که آرامبخش است.

اگر با مک‌بوک‌ها و آیفون‌های قدیمی به رنگ خاکستری فضایی آشنایی داشته باشید، متوجه خواهید شد که هیچ تفاوتی باهم ندارند. بسیاری این رنگ را ترکیبی از رنگ‌ها بین نقره‌ای و شامپاین کلاسیک طلایی اپل میدانند. اگر به‌دنبال یک آیپد ایر تماماً نقره‌ای هستید، از رنگ نقره‌ای (نور ستاره) ناامید خواهید شد. دراین مدل، ته‌رنگ طلایی را مشاهده خواهید کرد.

رنگ‌های آیپد مینی: خاکستری فضایی، صورتی، بنفش و نقره‌ای

رنگ‌های آیپد مینی: خاکستری فضایی، صورتی، بنفش و نقره‌ای

تمام رنگ‌های آیپد مینی تقریباً شبیه رنگ‌های آیپد ایر هستند. وقتی آیپد مینی را با آیپد معمولی مقایسه می‌کنید، رنگ صورتی ازنظر ظاهری کاملاً متفاوت است اما در نوع خود زیباست. تنها رنگی که در مجموعه مینی وجود ندارد، رنگ آبی است.

رنگ‌های آیپد پرو: خاکستری فضایی و نقره‌ای

رنگ‌های آیپد پرو: خاکستری فضایی و نقره‌ای

اپل تصمیم گرفت تمام رنگ‌های شاد را برای مدل‌های غیر پرو در نظر بگیرد. رنگ‌های خاکستری و نقره‌ای، رنگ‌هایی غیرقابل انکار هستند و آیپدپرو را فوق‌العاده براق جلوه می‌دهند. هیچ سایه‌ای وجود ندارد؛ اینها رنگ‌های نقره‌ای و خاکستری هستند که شما از دیگر محصولات اپل میشناسید و انتظار دارید.

رنگ‌های متنوع برای سلیقه‌های متنوع

هیچ‌زمانی تا الان، رنگ‌های آیپدهای اپل تا به‌این اندازه تنوع نداشته‌اند. برای هرسلیقه‌ای یک رنگ وجود دارد، چه رنگ زرد و صورتی بخواهید و یا چه رنگ نقره‌ای و خاکستری. اگرچه بین رنگ‌های مدل‌های مختلف تفاوت‌هایی وجود دارد، اما گزینه‌های رنگی به‌اندازه کافی ساده، و دلپذیر هستند.

منبع makeuseof
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید