اخبار فناوری

تاریخ تولد برای استفاده از اینستاگرام اجباری می شود

0
تاریخ تولد برای استفاده از اینستاگرام اجباری می شود

اینستاگرام اعلام کرده است طی هفته جاری ، برای کاربرانی که تا به حال اطلاعات تاریخ تولد خود را وارد نکرده اند ، در زمان ورود به اپلیکیشن پیامی بصورت پاپ-آپ ارسال خواهد شد . کاربران در دفعات معدودی قادر خواهند بود این پیام را نادیده بگیرند ؛ اما در نهایت دیگر قادر به رد آن نخواهند بود و برای ادامه و استفاده از اینستاگرام باید اطلاعات مورد نیاز را وارد کنند . در ادامه اخبار فناوری با رایااستور همراه باشید .

پیج جدید ما را در اینستاگرام دنبال کنید

اینستاگرام می گوید سیاست جدید ، در واقع بخشی از هدف بزرگ تر این پلتفرم یعنی فراهم کردن امنیت برای کاربران جوان تر و شامل قابلیت هایی از جمله حفظ حریم شخصی نوجوانان است و همچنین ، بخشی از هدف بلندمدت شبکه اجتماعی محبوب برای عرضه سرویس مخصوص کاربران زیر 13 سال به شما می آید .

چندماه پیش ، اینستاگرام قابلیت های جدیدی راه اندازی کرد که باعث می شود ارتباط گرفتن بزرگسالان با نوجوانان در این شبکه اجتماعی سخت تر شود . در ادامه ، اینستاگرام موج جدیدی از تغییرات در بخش تنظیمات کاربران زیر 16 سال معرفی کرد . در واقع ، حالا حساب کاربران زیر 16 سال بصورت پیش فرض روی حالت شخصی (Private) قرار دارد و حساب آنها در بخش های دیگر اپلیکیشن به سایر کاربران پیشنهاد نمی شود . علاوه بر این ، کاربران بزرگسالی که حساب آنها بعنوان مشکوک نشانه گذاری شده است ، قادر به برقراری ارتباط و تعامل با حساب کاربری نوجوانان نخواهند بود .

شبکه اجتماعی زیر مجموعه فیسبوک ، در حال حاضر برای نمایش پست هایی حاوی محتوای حساس از کاربر درخواست می کند اطلاعات تاریخ تولد خود را وارد کنند تا در صورت پایین بودن سن مخاطب ، محتوای مذکور برای او به نمایش در نیاید . علاوه بر این ، به منظور ردگیری اکانت هایی که کاربران آن ها کم سن و سال هستند از هوش مصنوعی استفاده می کند . البته اینستاگرام می گوید این تکنولوژی در حال حاضر در مراحل ابتدایی خود قرار دارد ؛ اما به مرور زمان قوی تر خواهد شد .

بیشتر بخوانید :   فیسبوک اینستاگرام لایت را رسمی کرد

آیا استراتژی جدید اینستاگرام کمکی به امن کردن محیط اینستاگرام می کند ؟

 

منبع : TechCrunch

مایکروسافت رسما تایید کرد که ویندوز 11 در روز سه شنبه (13 مهر) منتشر خواهد شد

مقاله قبلی

با یه آباژور خوب، فضای خونه رو زیباتر کن

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اخبار فناوری