دیزنی و یاهو برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها، تعدادی از کارمندان خود را اخراج می‌کنند

به گزارش رایااستور، دنیای فناوری در حال آماده شدن برای رویارویی با یک دوران سخت همراه با کاهش فروش و درآمد است، و شرکت‌ها در سرتاسر دنیا برای صرفه‌جویی در هزینه‌های خود، مشاغل خود را کاهش می‌دهند.

توییتر، متا شرکت مادر فیسبوک، آمازون، گوگل و مایکروسافت همگی اخراج کارمندان خود را اعلام کردند و حالا دیزنی و یاهو نیز اعلامیه‌های مشابهی را منتشر کردند.

رابرت ایگر، مدیرعامل دیزنی فاش کرد که 7000 نفر به عنوان بخشی از یک ‘تحول قابل توجه’ اخراج خواهند شد، در حالی که یاهو 20 درصد از نیروی کار خود، که حدود 1700 نفر است را کاهش می‌دهد – از این تعداد 1000 نفر در اوایل هفته آینده اخراج خواهند کرد.

کمپانی انیمیشن سازی دیزنی

دیزنی 220000 کارمند دارد که 166000 نفر در ایالات متحده و 54000 نفر در سطح بین المللی با این غول انیمیشن‌سازی همکاری می‌کنند. ایگر فاش کرد که «همه جنبه‌های کسب‌وکار استریم» را بررسی کرده و روی «محتوای عمومی سرگرمی» از جمله ارزیابی مجدد محتوای محلی و جهانی به طور کلی کار خواهد کرد.

گزارش‌های مالی نشان می‌دهد که رشد خوب پارک‌های موضوعی توانسته عملکرد ضعیف در تجارت پخش ویدیو را برای شرکت سرگرمی جبران کند.

موتور جستجوی یاهو

در مورد یاهو، تقریباً نیمی از کاهش مشاغل، مربوط به واحد فناوری تبلیغات تجاری بی‌سود خواهد بود. این شرکت با CBS تأیید کرد که این بخش نتوانست انتظارات را برآورده کند. این بیانیه افزود: این اقدام تجارت تبلیغات را برای درازمدت ساده و تقویت می‌کند و در عین حال یاهو را قادر می‌سازد تا ارزش بهتری را به مشتریان و شرکا ارائه دهد.

خبرهای بیشتری بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید