اخبار فناوریاخبار موبایل

نظرسنجی : با کاهش قیمت سامسونگ گلکسی F62 موافق هستید ؟

0
نظرسنجی : با کاهش قیمت سامسونگ گلکسی F62 موافق هستید ؟

گلکسی F62 : در هفته گذشته Samsung Galaxy F62 در هندوستان در دسترس عموم قرار گرفت . چند روز بعد از دردسترس قرار گرفتن مشخص شد که این مدل با نام M62 جهانی خواهد شد . سامسونگ تایلند تمام مشخصات رسمی مربوط به سری M را فاش کرده است . این مدل یک نسخه کپی کربنی است . در ادامه با رایااستور همراه باشید .

پیج جدید ما را در اینستاگرام دنبال کنید

قیمت جهانی گوشی گلکسی F62 هنوز مشخص نیست اما این مدل در هند به 330 دلار به فروش رسید . در طی نظر سنجی که بین کاربران صورت گرفته است بسیاری از افراد این مدل را خیلی دوست دارند اما اعتقاد دارند که قیمت آن کمی گران است . برخی از افراد آینده نگر اظهار داشتند که ارزش فروش تلفن 4G بسیار کمتر از مدل های 5G میباشد .

گلکسی M51 سامسونگ با تراشه اسنپدراگون 730 و باتری 7000 میلی آمپری به زودی از چرخه خارج خواهد شد چراکه شبکه 5G در طی 2 سال آینده بسیار گسترده خواهد شد . در هر صورت گلکسی M51 با وجودباتری 7000 میلی آمپری در برابر گلکسی F62 (M62) و تراشه اگزینوس 9825 ، درخشش خود را از دست داده است . در واقع گلکسی M51 با کمی قیمت بالاتر وارد بازار هند شد و همین باعث شده است که بسیاری از مردم با دریافت F62 سامسونگ در روز معرفی ، بسیار خوشحال هستند .

منبع : GSMArena

بیشتر بخوانید :   شایعه : شیائومی می 10s در تاریخ 10 مارس رسما وارد بازار می شود

جعبه گشایی سامسونگ گلکسی S21 Ultra 5G

مقاله قبلی

Oppo A74 جانشین A73 به زودی با چندین گواهینامه عرضه خواهد شد

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

نظرات بسته شده اند

بیشتر در اخبار فناوری