آموزشرایااستور مگ

رفع مشکل دانلود از اپ استور برای حجم های بیشتر از 200 مگابایت

0
رفع محدودیت دانلود بیشتر از 200 مگابایت
رفع محدودیت دانلود بیشتر از 200 مگابایت

برای اکثر کابران آیفون و آیپد همیشه مشکل ها و محدودیت هایی برای استفاده از اپلیکیشن های موجود در اپ استور وجود داشته است . اگر شما هم یکی از کاربران آیفون و آیپد باشید حتما برای دانلود فایل های بالای 200 مگابایت با مشکل رو به رو شده اید . امروز و در ادامه این آموزش قصد داریم تا به شما نحوه رفع مشکل دانلود از اپ استور برای حجم های بالاتر از 200 مگابایت را آموزش دهیم . پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید .

پیج جدید ما را در اینستاگرام دنبال کنید

این مشکل زمانی رخ می دهد که شما قصد دارید حجم های بالا ، مخصوصا بالاتر از 200 مگابایت را با اینترنت گوشی دانلود کنید . در این هنگام با خطای ممکن نبودن عملیات رو به رو خواهید شد . در سیستم عامل IOS 11 شاهد افزایش این محدودیت از 100 مگابایت به 150 مگابایت بوده ایم و به تازدگی اینن محدودیت از 150 مگابایت به 200 مگابایت افزایش داشته است . بهتر است شماهم این را بدانید که در IOS 11 قادر هستید تا این محدودیت را غیر فعال کنید . برای برداشتن این محدودیت فقط کافیست تا مراحل را طبق عکس زیر طی بفرمایید .

رفع محدودیت دانلود در IOS 11

رفع محدودیت دانلود در IOS 11

برای حل این مشکل در IOS 12 تا کنون هیچ راه حل رسمی ارائه نشده است اما یک راه حل غیر رسمی وجود دارد تا این محدودیت در IOS 12 برطرف شود . این روش برای بسیاری از افراد کار کرده است و مشکل آنها را برطرف ساخته است . برای نحوه رفع این مشکل با ما همراه باشید .

بیشتر بخوانید :   بررسی هدفون بی سیم طرح ایرپاد i7 Tws + خرید هدفون i7

چرا محدودیت دانلود در آیفون و آیپد با دیتای گوشی وجود دارد ؟

این مشکل سالهای بسیاری است که گریبان گیر کاربران آیفون و آیپد میباشد و بسیاری از کاربران از این محدودیت ناراضی هستند . دلیل این محدودیت جلوگیری از مصرف اتفاقی داده های تلفن همراه برای دانلود چند بازی و اپلیکیشن میباشد . در واقع روشی است تا از میزان حجم اینترنت شما مراقبت کند و در مصرف دیتا صرفه جویی کنید . این محدودیت برای همه کاربران اعمال نمی شود به دلیل زیاد مربوط به اپراتور یا منطقه ای است که شما زندگی می کنید .

اگر محدودیت دانلود آیفون و آیپد برای شما رخ نداده است جزء افراد خوش شانس هستید ولی اگر به هر دلیلی این مشل برای شما اتفاق افتاده است هیچ جای نگرانی نیست تنها با چند قدم ساده شما می توانید این محدودیت را از بین ببرید . برای آشنایی کامل با نحوه از بین بردن محدودیت با ما همره باشید .

چگونه از اپ استور اپلیکیشن بالای 200 مگابایت دانلود کنم ؟

اولین قدمی که برای رفع این محدودیت باید اعمال کنید ، اطلاع از خاموش بودن وای فای گوشی همراهتان . برای این کار تنها کافیست از طریق کنترل سنتر و یا بخش Setting ، نماد وای فای را خاموش کنید تا رنگ آن خاکستری شود .
خاموش کردن وای فای در IOS 12

خاموش کردن وای فای در IOS 12

مرحله دوم به صفحه اپلیکیشن و یا بازی که می خواهید دانلود کنید در اپ استور بروید و اپلیکیشن مورد نظر را فود کنید . بعد از گذشت چند ثانیه شاهده هشداری می شوید که به شما اعلام می کنند شما نمی توانید فایل های بیشتر 200 مگابایت را با دیتای گوشی خودتان دانلود کنید .

هشدار دانلود بیش از 200 مگابایت

هشدار دانلود بیش از 200 مگابایت

در این حالت روی دکمه OK کلیک کنیدو به صفحه اصلی باز گردید . سپس به مسیر  Settings > General > Date & Time و گزینه Set Automatically را غیر فعال کنید .

رفع مشکل دانلود بالای 200 مگابایت در اپل

رفع مشکل دانلود بالای 200 مگابایت در اپل

زمانی که شما گزینه Set Automatically را غیر فعال کنید در پایین یک تاریخ ظاهر خواهد شد . تاریخ رو روی یک سال آینده تنظیم کنید و دوباره به صفحه اصلی برگردید .

بیشتر بخوانید :   راز افزایش عمر و شارژ باتری گوشی با 4 راه حل بسیار ساده !!!

در ادامه آیکون اپلیکیشنی که قصد دانلود آن را دارید پیدا کنید و بعد از یکی دوثانیه که شما کلیک کردید ، وضعیت آن از waiting به Loading تغییر پیدا خواهد کرد .

رفع محدودیت دانلود بالای 200 مگابایت در اپل

رفع محدودیت دانلود بالای 200 مگابایت در اپل

حتما به این نکته توجه داشته باشید که بعد از دانلود اپلیکیشن حتما گزینه Set Automatically را دوباره فعال کنید . با انجام این مراحل به احتمال بسیار قوی مشکل شما حل خواهد شد .

اگر از مقاله رفع مشکل دانلود از اپ استور راضی بوده اید لطفا آن را به اشتراک بگذارید .

منبع : پلازا مگ

هدفون وان مور – بررسی تخصصی هدفون وان مور Triple Driver

مقاله قبلی

لیست قیمت باتری های اورجینال سامسونگ – بررسی تخصصی باتری

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

نظرات بسته شده اند

بیشتر در آموزش