گلکسی اس 24 و 24 پلاس، طراحی مشابه آیفون خواهند داشت [جزئیات]

گلکسی اس 24 و گلکسی اس 24 پلاس با طراحی فریم کاملاً تخت مشابه گوشی‌های تاشو سامسونگ و آیفون‌های اپل معرفی خواهند شد.

به گزارش رایااستور، شایعات پیرامون سری Galaxy S24 رفته‌رفته درحال افزایش است. هر روز گزارش‌های جدیدی در مورد اینکه سامسونگ قصد دارد با نسل بعدی گوشی‌های پرچمدار خود چه کاری انجام دهد، دریافت می‌کنیم.

حتی با وجود اینکه چند ماه دیگر با رونمایی رسمی از این دستگاه‌ها فاصله داریم، مهم است بدانید که فرآیند توسعه آن‌ها از هم‌اکنون درحال انجام است.

طی دو هفته گذشته، جزئیات زیادی در مورد Galaxy S24 Ultra ازجمله افشای مشخصات اولیه این تلفن را شنیده‌ایم. حال، نوبت به مدل‌های پایه و پلاس پرچمداران آینده سامسونگ رسیده است.

در افشاگری امروز، گفته می‌شود که گلکسی اس 24 و گلکسی اس 24 پلاس با طراحی فریم کاملاً تخت مشابه گوشی‌های تاشو سامسونگ و آیفون‌های اپل معرفی خواهند شد.

فریم کاملاً تخت گلکسی اس 24 و 24 پلاس

گلکسی اس 24 و 24 پلاس، طراحی مشابه آیفون خواهند داشت [جزئیات]

طبق گفته‌ی افشاگر مشهور، Ice Universe، گلکسی اس 24 و اس 24 پلاس دارای طراحی فریم میانی جدیدی هستند و اکنون به‌صورت کاملاً تخت ارائه خواهند شد. این فرم طراحی باعث می‌شود تا گوشی‌ها وزن و انعطاف‌پذیری ایده‌آل‌تری داشته باشند و درعین‌حال که لمس تصادفی نزدیک قاب را به حداقل می‌رسانند.

گلکسی اس 24 و 24 پلاس، طراحی مشابه آیفون خواهند داشت [جزئیات]

از دیگر موارد مثبت این طراحی می‌توان به بهبود چسبندگی گوشی به کف دست و همچنین افزایش بسیار جزئی فضای داخلی گوشی اشاره کرد. اما همانطور که ممکن است از تصویر اصلی مطلب متوجه شوید، فریم گلکسی S23 نیز چیزی بین کاملاً تخت و منحنی کامل است و هنوز هم انحنای بیرونی کمی در وسط دارد.

این فریم در قسمت میانی که کمی بیرون‌زده است، جلوه‌ای خاص به این گوشی می‌دهد. بااین‌حال، فریم کاملاً تخت آن را بسیار شبیه به تصویر پایین و گوشی Meizu 20 می‌کند.

منبع toranji
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید