گلکسی‌استور در سری اس23، خیلی کند کار می‌کند

تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2 مخصوص گلکسی، برای جدیدترین پرچمداران سامسونگ عالی کار کرده. این پردازنده، یک نسخه سفارشی از تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2 میباشد که سرعت کلاک بالاتری برای هردو پردازنده و پردازنده گرافیکی ارائه می‌دهد. پردازنده سفارشی به گوشی‌های سری اس23 سامسونگ این امکان را می‌دهد که باسرعت مناسب، روان کار کنند. در مورد گلکسی اس23 اولترا پردازنده عملکرد خیلی عالی دارد و از عمرباتری مناسبی نیز بهره میبرد.

بااین‌تفاسیر، درحالی‌که عمرباتری سه مدل سری اس23 مورد توجه قرار گرفته، اما عملکرد آنها به اندازه کافی عالی نیست. گلکسی اس23، اس23 پلاس و اس23 اولترا روان‌ترین پرچمداران سامسونگ هستند، اما بازهم برخی از برنامه‌ها گیر دارند. موضوع دیگری که به چشم میاد، کندی حداقل یکی از برنامه‌های خود سامسونگ است که این جالب نیست.

گلکسی‌استور چهاربرابر سرعت کمتری دارد

اگر وارد گلکسی‌استور شوید و صفحه فروشگاه را بالا و پایین کنید، احتمالاً با کندی/نرخ تازه‌سازی پایین مواجه می‌شود که درهیچ جای دیگر گوشی‌های سری اس23 باآن مواجه نمی‌شوید. به‌نظر می‌رسد درحالیکه سامسونگ در حال بهینه‌سازی سری گلکسی اس23 بوده است، فروشگاه گلکسی را فراموش کرده که بهینه کند.

درتمام مدل‌های سری اس23، نرخ رفرش صفحه در فروشگاه سامسونگ به زیر 60 هرتز می‌رسد. این حالت باعث شده که اسکرول کردن در فروشگاه گلکسی در گوشی‌های سری اس23، نسبت به گوشی‌های میان‌رده سامسونگ، کندتر باشد.

کندی فروشگاه گلکسی، بهانه‌ای برای استفاده نکردن از آن

این لکنت و گیر فروشگاه، باعث شده بسیاری از کاربران از فروشگاه گلکسی صرف‌نظر کنند. البته برخی از کاربران و SAMMobile معتقدند که گلکسی‌استور، همان چیزهایی را پیشنهاد می‌دهد که قبلاً در گوگل پیشنهاد شده و صرفاً تکرار است و هیچ مزیت خاصی ندارد.

بااین‌حال، بسیاری از کاربران از فروشگاه گلکسی استفاده می‌کنند و این اسکرول آهسته می‌تواند باعث آزار آنها شود. امیدواریم سامسونگ هرچه سریع‌تر این مشکل را رفع کند.

آیا شماهم باکندی گلکسی‌استور مواجه شده‌اید؟

منبع: SAMMobile

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید