بهترینبهترین کیبورد

راهنمای خرید کیبورد گیمینگ | معرفی 7 صفحه کلید برتر مخصوص بازی

راهنمای خرید کیبورد گیمینگ : در ادامه مقالات راهنمای خرید کیبورد ، امروز قصد داریم به شما نکات خرید صفحه کلید گیمینگ را معرفی کنیم و چند مورد از بهترین کیبورد های مخصوص بازی را معرفی کنیم . تا چه حد با کیبورد گیمینگ آشنایی دارید ؟ تا انتهای مقاله راهنمای خرید کیبورد گیمینگ با رایااستور همراه باشید .

قبل از خرید صفحه کلید گیمینگ به چه مواردی باید دقت کنیم ؟

ما در مقالات قبل ، راهنمای خرید ماوس گیمینگ و راهنمای خرید مانیتور گیمینگ را ارائه کردیم و از شما دعوت می کنیم از این صفحات بازدید نمایید . در بازار کیبورد های مخصوص بازی بسیاری وجود دارد که ممکن است انتخاب از بین این همه مدل سخت باشد . ما در تیم رایااستور در این مقاله به شما بهترین مدل ها را برای خرید معرفی می کنیم که می توانید خرید کنید پس تا انتهای مقاله راهنمای خرید کیبورد گیمینگ با ما همراه باشید . تنوع محصولات در بازار بسیار زیاد است ؛ برخی از مدل ها دارای سوئیچ های استاندارد مانند Cherry MX و Kailh هستند و برخی ، سوئیچ های انحصاری خود را دارند . اما یک کیبورد گیمینگ خوب چه ویژگی هایی دارد ؟

3 کیبورد گیمینگ پر فروش


کیبورد مخصوص بازی مکانیکی رپو مدل V500PRO
کیبورد مخصوص بازی مکانیکی رپو مدل V500PRO
کیبورد مخصوص بازی ای فورتک مدل B314
کیبورد مخصوص بازی ای فورتک مدل B314
کیبورد مخصوص بازی لاجیتک مدل G213 Prodigy
کیبورد مخصوص بازی لاجیتک مدل G213 Prodigy

کیفیت ساخت

یکی از مهمترین مواردی که قبل از خرید یک صفحه کلید مخصوص بازی باید به آن توجه داشته باشید ، کیفیت ساخت کیبورد میباشد . صفحه کلید های گیمینگ به دلیل فعالیت زیاد ، باید توانایی تحمل فشار را داشته باشند و بتوانند برای مدت طولانی بدون هیچگونه مشکلی ، کار کنند . پس به این مورد بسیار دقت کنید .

راحتی

یکی از شروط اصلی برای یک کیبورد گیمینگ ، راحتی صفحه کلید میباشد . یک گیمر باید بصورت کامل روی بازی تسلط داشته باشد و برای همین باید بتواند به راحتی به دکمه های اصلی دسترسی داشته باشد . از این رو به دنبال خرید یک کیبورد گیمینگ مناسب باشید .

نوع کیبورد

صفحه کلید های مناسب بازی را می توانید در دو نوع بی سیم و سیم دار تهیه کنید . بسته به نیازی که دارید می توانید بهترین نوع را خریداری کنید . در ادامه شما را راهنمایی می کنیم که چه کیبوردی خرید کنید بهتر است ؟

راهنمای خرید کیبورد گیمینگ استیل سریز مدل Apex Pro

راهنمای خرید کیبورد گیمینگ استیل سریز مدل Apex Pro

کیبورد مخصوص بازی استیل سریز مدل Apex Pro یکی از بهترین صفحه کلید های گیمینگ با اندازه کامل میباشد . یک مدل بسیار محکم و با دوام میباشد و دارای استراحت مچ دست با قابلیت جداشدن و شیب قابل تنظیم میباشد . صفحه کلید از ارگونومی خوبی برخوردار است . همچنین این مدل دارای نور پس زمینه RGB میباشد و کلید ها بصورت منحصر به فرد نور پردازی شده اند . صفحه کلید گیمینگ استیل سریز مدل Apex Pro برای مکان های تاریک بسیار مناسب است . این صفحه کلید با نرم افزار SteelSeries Engine سازگاری دارد و گزینه های شخصی سازی بسیاری را ارائه می کند . کیبورد مخصوص بازی استیل سریز مدل Apex Pro دارای سوئیچ Omni Point میباشد که امکان تنظیم سرعت پاسخگویی صفحه کلید را فراهم می کند . همچنین دارای یک نمایشگر OLED قابل تنظیم میباشد . کل دکمه های کیبورد را می تواند تنظیم کرد . متاسفانه استراحت مچ دست ، گرد و غبار را به راحتی جذب می کند و این بسیار آزار دهنده است و اینکه پایه های کیبورد بصورت عمودی باز می شوند که با حرکت کردن به سمت جلو ، پایه های صفحه کلید باز تا می شود . در کل صفحه کلید استیل سریز مدل Apex Pro ، یکی از بهترین کیبورد های گیمینگ موجود در بازار میباشد .

خرید کیبورد از دیجی کالا

راهنمای خرید کیبورد گیمینگ ریزر مدل BLACKWIDOW ELITE

راهنمای خرید کیبورد گیمینگ ریزر مدل BLACKWIDOW ELITE

کیبورد گیمینگ ریزر مدل BLACKWIDOW ELITE همانند صفحه کلید استیل سریز مدل Apex Pro ، فاقد کلید های فاصله قابل تنظیم میباشد اما در مقابل از کیفیت تایپ بهترین برخوردار است و فاصله بین دکمه نیز ، بسیار مناسب است . صفحه کلید مخصوص بازی ریزر مدل BLACKWIDOW ELITE را می توانید در سه نوع کلید های لمسی Razer Orgine ، Razer Green و Razer Yellow خرید کنید . این صفحه کلید دارای تاخیر ورودی بسیار کمی میباشد و از ارگونومی بسیار خوبی برخوردار است ؛ شیب قابل تنظیم و استراحت مچ دست چرمی از ویژگی های بارز این مدل محسوب می شوند . کیبورد گیمینگ ریزر مدل BLACKWIDOW ELITE دارای نور پس زمینه RGB میباشد که برای محیط های تاریک بسیار مناسب است و دارای نرم افزار برای تنظیم و سفارشی سازی دکمه ها میباشد . اگر به دنبال یک صفحه کلید با سوئیچ های خطی و قابلیت تنظیم می گردید ، صفحه کلید مخصوص بازی استیل سریز مدل Apex Pro را خریداری کنید در غیر اینصورت کیبورد ریزر مدل BLACKWIDOW ELITE ، بهترین کیبورد گیمینگ با بازخورد لمسی و کیفیت تایپ عالی میباشد .

خرید کیبورد از دیجی کالا

راهنمای خرید کیبورد گیمینگ استیل سریز مدل Apex 7 TKL

راهنمای خرید کیبورد گیمینگ استیل سریز مدل Apex 7 TKL

یکی دیگر از بهترین کیبورد های گیمینگ ، کیبورد استیل سریز مدل Apex 7 TKL میباشد . عمدتا این مدل از پلاستیک ساخته شده است و از کیفیت ساخت بهتری برخوردار است . صفحه جلویی صفحه کلید از آلومینیوم میباشد و جزء صفحه کلید های دوتایی ABS بسیار پایدار محسوب می شود . این مدل دارای ارگونومی بسیار خوبی میباشد و دارای استراحت مچ دست و پایه های شیب قابل تنظیم میباشد . کیبورد گیمینگ استیل سریز مدل Apex 7 TKL دارای نور پس زمینه RGB میباشد که تجربه یک تایپ سریع و سبک را فراهم می کند . این مدل دارای سوئیچ های خطی SteelSeries Red و SteelSeries Blue میباشد . متاسفانه این مدل از اتصال بی سیم پشتیبانی نمی کند و فاقد کلید قفل ویندوز میباشد . در کل صفحه کلید مخصوص بازی استیل سریز مدل Apex 7 TKL یکی از بهترین و جمع و جور ترین صفحه کلید های TKL میباشد .

راهنمای خرید کیبورد گیمینگ ریزر مدل BlackWidow V3

راهنمای خرید کیبورد گیمینگ ریزر مدل BlackWidow V3

صفحه کلید گیمینگ ریزر مدل BlackWidow V3 یک از کیبورد ها با اندازه کامل میباشد که عمدتا جنس آن از پلاستیک است . صفحه جلویی کیبورد از آلومینیوم میباشد و از کیفیت ساخت عالی برخوردار است . صفحه کلید از ارگونومی بسیار خوبی برخوردار است و استراحت مچ دست و پایه های قابل تنظیم شیب را ارائه می دهد . کیبورد دارای نور پس زمینه RGB میباشد و کلید ها بصورت جداگانه روشن می شوند . این مدل برای مکان های تاریک بسیار مناسب است . صفحه کلید ریزر مدل BlackWidow V3 بصورت بی سیم و از طریق بلوتوث و گیرنده های USB متصل می شود و می تواند بصورت همزمان تا 3 دستگاه جفت شود . برای جابجایی سریع بین دستگاه ها می توانید از طریق دکمه سوئیچ سمت چپ استفاده کنید . صفحه کلید ریزر مدل BlackWidow V3 دارای کیفیت تایپ بسیار عالی میباشد و در استفاده های طولانی ، کاربر را خسته نمی کند . متاسفانه ، صدای دکمه ها بسیار بلند است و ممکن است اطرافیان را آزار دهد . همچنین نرم افزار ، فقط در ویندوز پشتیبانی می شود . در کل صفحه کلید ریزر مدل BlackWidow V3 یکی از بهترین کیبورد های مخصوص بازی میباشد که می توانید خرید کنید .

خرید کیبورد از دیجی کالا

راهنمای خرید کیبورد گیمینگ Corsair K100 RGB

راهنمای خرید کیبورد گیمینگ Corsair K100 RGB

کیبورد گیمینگ Corsair K100 RGB مختص بازی های MMO میباشد و صفحه جلویی آن از فلز میباشد . پایه های صفحه کلید از جنس پلاستیک هستند و البته بسیار خوش ساخت است . این کیبورد دارای ارگونومی بسیار خوبی میباشد و استراحت مچ دست و پایه های قابل تنظیم شیب را ارائه می دهد . این کیبورد از PBT های دوتایی بسیار با دوام ساخته شده است و پایه های ضخیم و چسبنده کیبورد ، مانع از سُر خوردن و حرکت به جلو کیبورد می شوند . این کیبورد ، 6 کلید ماکرو اختصاصی ارائه می کند و دارای نور پس زمینه RGB میباشد . نرم افزار ICUE ، گزینه های به روزرسانی و شخصی سازی فراوانی را ارائه می دهد که می توانید کلید ها را تنظیم کنید ، کلید های ماکرو را تنظیم کنید و یا حتی نورپردازی صفحه کلید را سفارشی سازی کنید . صفحه کلید از نرخ تاخیر بسیار کمی برخوردار است و در عین سبکی ، بسیار پاسخگو و سریع است . کیبورد متاسفانه سازگاری محدودی با سیستم عامل های مک OS و لینوکس دارد . در کل اگر به دنبال یک کیبورد گیمینگ مختص بازی های MMO هستید ، صفحه کلید Corsair K100 RGB بهترین انتخاب است .

راهنمای خرید کیبورد گیمینگ لاجیتک مدل G413

راهنمای خرید کیبورد گیمینگ لاجیتک مدل G413

کیبورد گیمینگ لاجیتک مدل G413 یک صفحه کلید بسیار ساده با کیفیت ساخت عالی میباشد و جنس آن از آلومینیوم میباشد اما متاسفانه از انعطاف پذیری کمی برخوردار است . صفحه کلید دارای سوئیچ های لمسی Romen G هستند که تجربه عالی یک تایپ را فراهم می آورند . کیبورد گیمینگ لاجیتک دارای گزینه های اضافی از قبیل کلید میانبر رسانه و گذرگاه USB میباشد . دارای نور پس زمینه منحصر به فرد قرمز میباشد و بسیار سبک و البته پاسخگو میباشد . این مدل دارای قفل صفحه کلید ویندوز میباشد . با استفاده از نرم افزار G Hub می توانید مواردی همچون نور پس زمینه و دکمه های ماکرو و … را سفارشی سازی کنید . کیبورد گیمینگ لاجیتک مدل G413 از ارگونومی بسیار خوبی برخوردار است اما فاقد استراحت مچ دست میباشد و تنها یک تنظیم پایه شیب وجود دارد که در استفاده بلند مدت ، احساس ناخوشایندی به کاربر منتقل می شود . کیبورد لاجیتک مدل G413 یک مدل ارزان قیمت میباشد که فاقد حافظه داخلی است . اگر به دنبال یک گزینه عالی با بودجه کم هستید ، پیشنهاد ما به شما کیبورد گیمینگ لاجیتک مدل G413 میباشد .

خرید کیبورد از دیجی کالا

راهنمای خرید کیبورد گیمینگ ریزر مدل Ornata V2

راهنمای خرید کیبورد گیمینگ لاجیتک مدل G413

صفحه کلید مخصوص بازی ریزر مدل Ornata V2 دارای سوئیچ های غیرمکانیکی میباشد و از طریق سیم متصل می شود . این کیبورد یک صفحه کلید با اندازه کامل میباشد و دارای استراحت مچ دست با قابلیت جداشدن و دو تنظیم شیب میباشد . این مدل از ارگونومی بسیار خوبی برخوردار است . نور پس زمینه RGB کیبورد ، قابل تنظیم است و دارای برخی ویژگی های اضافی مانند کلید های رسانه اختصاصی ، قفل صفحه کلید ویندوز و چرخ ولوم میباشد . صفحه کلید مخصوص بازی ریزر مدل Ornata V2 از کیفیت تایپ بسیار خوبی برخوردار است . پاسخگویی این مدل به نسبت برخی سوئیچ های مکانیکی کمتر است . با استفاده از نرم افزار Razer Synapse 3 می توانید ویژگی هایی از قبیل کلید ها ، جلوه های نور پس زمینه و … را سفارشی سازی کنید . متاسفانه این نرم افزار در ویندوز پشتیبانی می شود .

خرید کیبورد از دیجی کالا

 

بهترین کیبورد های گیمینگ موجود در بازار


کیبورد مخصوص بازی تسکو مدل TK 8117 L
کیبورد مخصوص بازی تسکو مدل TK 8117 L
کیبورد مکانیکی مخصوص بازی اسکپتر مدل KEYPRORGB
کیبورد مکانیکی مخصوص بازی اسکپتر مدل KEYPRORGB
کیبورد مخصوص بازی ریزر مدل CYNOSA V2
کیبورد مخصوص بازی ریزر مدل CYNOSA V2
کیبورد و ماوس مخصوص بازی اسپیس وارشیپس مدل FPS Shooter
کیبورد و ماوس مخصوص بازی اسپیس وارشیپس مدل FPS Shooter
کیبورد مخصوص بازی ردراگون مدل K552 RGB
کیبورد مخصوص بازی ردراگون مدل K552 RGB
کیبورد مکانیکی مخصوص بازی ایسوس مدل ROG Strix Flare
کیبورد مکانیکی مخصوص بازی ایسوس مدل ROG Strix Flare
کیبورد مخصوص بازی جرتک مدل K909
کیبورد مخصوص بازی جرتک مدل K909
کیبورد مخصوص بازی ریزر مدل Cynosa Lite
کیبورد مخصوص بازی ریزر مدل Cynosa Lite
کیبورد مخصوص بازی فیلیپس مدل SPK8404
کیبورد مخصوص بازی فیلیپس مدل SPK8404
کیبورد مکانیکی مخصوص بازی لاجیتک مدل G513
کیبورد مکانیکی مخصوص بازی لاجیتک مدل G513

جمع بندی

ما در مقاله راهنمای خرید کیبورد گیمینگ به شما کمک کردیم که قبل از خرید صفحه کلید گیمینگ ، به چه مواردی دقت کنید و اینکه در ادامه به شما بهترین کیبورد های حال حاضر مخصوص بازی را معرفی کردیم و البته چند مورد از پر فروش ترین صفحه کلید های مناسب بازی را که می توانید خرید کنید . اگر از مقاله بهترین صفحه کلید گیمینگ راضی بوده اید آن را به دستان خود به اشتراک بگذارید .

پرفروش ترین محصولاتی که در دیجیکالا فروخته می شود

6 دیدگاه

 1. حتما حتما حتما برای خرید کیبورد گیمینگ سه مورد رو در نظر بگیرد 1 کیفیت ساخت کیبورد 2 نوع کیبورد 3 راحتی
  حتما به این سه مورد خیلی دقت کنید

 2. سلام وقت بخیر
  من کیبورد گیمینگ ریزر مدل BlackWidow V3 میخوام که بخرم
  باید از کجا تهیه کنم ؟؟
  لطفا راهنماییم کنید .

 3. به نظرتون ار سایت دیجی کالا خرید کنم مطمئنه یعنی منظورم اینه که جنسی که میفرسته مشکل پشکل نداره و اگر مشکلی داشت تعویض میکنه
  اصلا قیمتش خوبه یا حضوری بگیرم بهتره ؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا