برنامه جستجو گوگل، ویجت سهام را به گوشی‌های گلکسی اضافه می‌کند

برنامه جستجوی گوگل در اندروید، ویجت جدیدی را برای سهام به‌نام فهرست نظارت مالی ارائه می‌کند. این ویجت…

برنامه جستجوی گوگل در اندروید، ویجت جدیدی را برای سهام به‌نام فهرست نظارت مالی ارائه می‌کند. این ویجت جدید به مجموعه‌ای از ویجت‌های جدید می‌پیوندد که گوگل درحال ارائه به گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های اندرویدی است.

ویجت‌های جدید عبارتند از:

  • فهرست نظارت مالی
  • نوار جستجو
  • جستجوی صوتی
  • آب‌وهوا

ویجت Finance Watchlist می‌تواند اطلاعاتی در مورد ارزهای دیجیتال، شاخص‌ها و سهام نمایش دهد. تمام داده‌های نمایش داده شده در این ویجت از Google Finance تهیه شده است. از آنجایی که Google Finance یک برنامه اختصاصی برای اندروید ندارد، گوگل از برنامه جستجوی خود برای ارائه اطلاعات مربوط به امور مالی استفاده می‌کند.

ویجت یک سهام را در بالا با نمودار و اعداد نشان می‌دهد، در‌حالی‌که سایر سهام در لیست شما فقط نرخ‌های فعلی و درصد تغییرات را نسبت‌به روز قبل نشان می‌دهند. می‌توانید از ویجت در گوشی یا تبلت سامسونگ خود استفاده کنید.

از صفحه سفارشی‌سازی می‌توان برای انتخاب سرمایه‌گذاری برجسته استفاده کرد. همچنین می‌توانید سهام برتر را انتخاب کنید که بیشترین سود یا ضرر را به نمایش گذاشته است.

همچنین می‌توانید نمونه‌کارها یا لیست‌های نگهبان سهام خود را براساس نام، نماد و ارزش (صعودی/نزولی) مرتب کنید. مضمون رنگ پویا در سراسر ویجت لیست‌های مالی استفاده می‌شود. همچنین یک دکمه تازه‌سازی برای واکشی آخرین اطلاعات نیز وجود دارد.

نسخه 14.22.12.29 برنامه جستجوی گوگل دارای این ویجت جدید است و می‌توانید آن را روی تلفن هوشمند یا تبلت گلگسی خود نصب کنید تا از ویجت فهرست نظارت‌مالی استفاده کنید. ویجت تاشو و سازگار با تبلت است، اما در‌حال‌حاضر دارای باگ است و با به‌روزرسانی سمت سرور قابل حذف است.

بادنبال‌کردن صفحه فناوری ما، جدیدترین اخبار این حوزه را از رایااستور دنبال کنید.

پربازدیدترین مقالات مارا نیز دنبال کنید:

منبع sammobile
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید