کالای دیجیتالپیشنهاد روز

خرید اسپیکر بلوتوثی هارمن کاردن مدل Aura Studio 3 با %19 تخفیف [3 میلیون سود]

فروشگاه اینترنتی دیجیکالا، اسپیکر بلوتوثی هارمن کاردن مدل Aura Studio 3 را فقط امروز با %19 تخفیف به‌فروش می‌رساند. این اسپیکر 16 میلیون‌تومان قیمت داره که دیجیکالا امروز باقیمت 13 میلیون‌تومان عرضه می‌کند. اگر امروز این اسپیکر بلوتوثی را خرید کنید، 3 میلیون‌تومان سود می‌کنید.

اسپیکر هارمن کاردن مدل Aura Studio 3 دارای ابعاد ۲۸۳.۶×۲۳۲×۲۳۲ میلی‌متر و 3 کیلو 600 گرم وزن میباشد. حمل‌کردنش راحت است و می‌توان از آن در هرمحیطی استفاده کرد. برای اتصال به اسپیکر بلوتوثی هارمن کاردن، می‌توانید از اتصال بی‌سیم و سیم‌دار استفاده کنید. دستگاه برای اتصال بی‌سیم از نسخه بلوتوث 4.2 استفاده می‌کند که کیفیت صدای مناسبی را برای شما به‌ارمغان می‌آورد.

اسپیکر هارمن کاردن علاوه برظاهر زیبایی که دارد، از کیفیت صدای خیلی مناسبی نیز بهره میبرد. این اسپیکر صدا را بصورت 360 درجه پخش می‌کند که باعث می‌شود به‌کل محیط، صدایی یکسان برسد. این‌صدای 360 درجه به‌لطف داشتن 6 توییتر 40 میلی‌متری، فراگیری گسترده‌تری دارد. این اسپیکر خانگی پاسخگویی فرکانسی بین بازه 20 تا 40 هرتز را ارائه می‌دهد که افزایش کیفیت و عمق صدای باس این اسپیکر را نسبت به نسل قبل نشان می‌هد.

خرید اسپیکر هارمن کاردن با %19 تخفیف از دیجیکالا

نکته: تمامی اخباری که در قسمت پیشنهاد روز قرار می‌گیرن، مربوط به محصولاتی هستن که بصورت روزانه تخفیف خوردن و تخفیف‌های اونا دائمی نیست. پس اگه میخواید از آخرین تخفیف‌های سایت‌های بزرگ آگاه بشید، این صفحه رو ذخیره کنید تا هر روز اون رو چک کنید و آخرین تخفیف‌ها رو مشاهده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *