اخبار فناوری

سیستم عامل هارمونی 2.0 به 90 میلیون کاربر می رسد ، هر 8 ثانیه 1 کاربر اضافه می شود

0
سیستم عامل هارمونی 2.0 به 90 میلیون کاربر می رسد ، هر 8 ثانیه 1 کاربر اضافه می شود

هواوی یک هدف بلند پروازانه برای سیستم عامل هارمونی 2.0 تعیین کرد ، رسیدن به 300 میلیون دستگاه تا پایان سال . این عدد بزرگی است ، اما غیرممکن به نظر نمی رسد زیرا سیستم عامل جدید به سرعت در حال گسترش است . در اوایل ماه ژوئن (خردادماه) 10 میلیون کاربر ، در پایان آگوست (مردادماه) 70 میلیون کاربر و چند روز بعد نیز ، 20 میلیون کاربر دیگر نیز افزایش یافت . در ادامه اخبار فناوری با رایااستور همراه باشید .

پیج جدید ما را در اینستاگرام دنبال کنید

تاکنون مجموع افرادی که به سیستم عامل هارمونی 2.0 اضافه شده اند ، 90 میلیون کاربر است . خوب ، ما باید برخی موارد را روشن کنیم ؛ اول ، این اعداد در واقع دستگاه هایی را که از سیستم عامل هارمونی استفاده می کنند را شمارش می کند که ممکن است با کاربران یک به یک مطابقت نداشته باشد (یعنی شخصی ممکن از چندین دستگاه داشته باشد) . با این وجود بازهم بسیار چشمگیر است .

همچنین ، 100 میلیون از کل 300 میلیون دستگاه شخص ثالث خواهند بود ، بنابراین آنها اینترنت اشیاء (loT) و سایر ابزارهای هوشمند خواهند بود . یعنی هنوز راه زیادی مانده تا سیستم عامل هارمونی به هدف هواوی برسد اما سرعت رشد این سیستم عامل بسیار بالاست .

اما چطوری هواوی در کمتر از یک هفته ، 20 میلیون دستگاه اضافه کرد ؟ این شرکت تجزیه دستگاه های جدید هارمونی در مقایسه با تبدیل شده از اندروید را اعلام نکرده است ، اما حدس و گمان ها بر این است که بیشتر این 20 میلیون ، دستگاه های قدیمی هستند که به هارمونی تغییر کرده اند .

بیشتر بخوانید :   شارژر 100 واتی هواوی دارای گواهینامه 3C است !

این سیستم عامل در اوایل آگوست (تیرماه) از 65 دستگاه هواوی و آنر پشتیبانی میکرد واین تعداد در پایان ماه به تقریبا 100 دستگاه رسید . منظور ما از پشتیبانی این است که نرم افزار آماده است ، نه لزوما برای کاربران عرضه شده باشد .

در حال حاضر سیستم عامل هارمونی برای حدود 56 هواوی قدیمی و آنر منتشر شده است ؛ بنابراین تعداد بیشتری هنوز در انتظار هستند . این انتشارها بصورت دسته ای اتفاق می افتد و همین باعث افزایش ناگهانی تعداد دستگاه های فعال می شود .

نظر شما درباره سیستم عامل هارمونی چیست ؟ آیا هواوی می تواند به هدف 300 میلیون دستگاه تا پایان سال میلادی برسد ؟

 

منبع : GSMArena

با ویژگی جالب جستجو فعال نشده اندروید 12 آشنا شوید

مقاله قبلی

جعبه گشایی هدفون بی سیم گلکسی بادز 2 | Galaxy Buds 2

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اخبار فناوری