اینستاگرام : آموزش مخفی کردن لست سین اینستاگرام + جزئیات (Last Sin)

در آخرین آپدیت اینستاگرام قابلیت جدیدی به اسم لست سین (Last Sin) یا آخرین زمان بازدید به این اپلیکیشن اضافه شده است . این ویژگی در اینستاگرام با نام اختصاصی Show Activity Status ارائه شده است . ما در این مقاله از سایت رایا استور قصد داریم به شما آموزش مخفی کردن لست سین (Last Sin) یا آخرین زمان بازدید اینستاگرام از سایر کاربران را آموزش دهیم تا پایان این مطلب با سایت رایااستور همراه باشید.

 

پیش گفتار در رابطه با لست سین (Last Sin) اینستاگرام یا Show Activity Status

اگر شما هم از کاربران تلگرام ، فیسبوک یا مسنجر های دیگر باشید حتماً با قابلیت لست سین Last Sin یا آخرین زمان بازدید آشنایی دارید . لست سین Last Sin در واقع قابلیتی است که به موجب آن آخرین زمان بازدید کاربر از اکانتش برای دیگران قابل نمایش می باشد . اما تا پیش از اینکه اینستاگرام آپدیت جدید خود را معرفی کند کاربران از زمان آخرین بازدید دیگران اطلاعی نداشتند و کاربران اپلیکیشن نمی‌توانستند آخرین زمان بازدید یکدیگر را مشاهده کنند .

اینستاگرام با جدیدترین آپدیت خود این ویژگی را ارائه کرده و آن را با نام Show Activity Status قرار داده است در این مطلب قصد داریم به شما آموزش نحوه مخفی کردن لست سین Last یا آخرین بازدید اینستاگرام را از سایر کاربران آموزش دهیم و عملکرد آن را به شکل دقیق و کامل برای شما شرح دهیم . برای برای اطلاع از امکانات و قابلیت های اینستاگرام پیشنهاد می کنیم صفحه ” آموزش اینستاگرام ” ما را در سایت رایااستور دنبال کنید در ادامه با ما همراه باشید .

لست سین Last Sin اینستاگرام ، آخرین زمان بازدید را برای چه کسانی نمایش می دهد ؟

شاید اولین سوالی که در ذهن بسیاری از کاربران وجود داشته باشد این است که لست سین Last Sin یا آخرین زمان بازدید اینستاگرام کاربر برای چه کسانی نمایش داده می شود ؟ آیا برای همه کاربران نمایش داده می شود ؟

خبر خوبی که وجود دارد این است که لحظه ی آخرین زمان بازدید کاربر فقط برای افراد زیر نمایش داده می شود و برای همه افراد قابل نمایش نیست .

  • افرادی که شما آنها را دنبال کرده باشید یا به بیانی دیگر فالویینگ های شما .
  • تمام کاربرانی که از طریق دایرکت با آنها پیام داده باشید .

بنابراین با توجه به مطالب فوق لست‌سین Last Sin یا آخرین زمان بازدید اینستاگرام برای همه کاربران قابل نمایش نیست و فقط توسط افرادی که شما آنها را دنبال کرده باشید یا در دایرکت به آنها پیام داده باشید قابل نمایش است . اما سوالی که وجود دارد این است که آیا امکان غیرفعال کردن یا بهتر بگویم مخفی کردن لست سین Last Sin یا آخرین زمان بازدید اینستاگرام کاربر از سایر کاربران وجود دارد ؟ اگر وجود دارد چطور باید این کار را انجام داد ؟

مخفی کردن آخرین زمان بازدید یا لست سین اینستاگرام

قابلیت لست سین Last Sin یا آخرین زمان بازدید اینستاگرام (Show Activity Status) به طور پیش فرض در این پیام رسانه محبوب فعال می باشد . اما خوشبختانه شما می توانید این قابلیت را غیر فعال کنید برای غیر فعال کردن و مخفی کردن قابلیت لست سین یا آخرین زمان بازدید کاربر در اینستاگرام مراحل زیر را اجرا کنید :

  • برنامه اینستاگرام خود را اجرا کنید و وارد حساب کاربری خود شوید
  • به بخش پروفایل یا (آیکون آدمک) مراجعه کنید .
  • در منوی تنظیمات ارائه شده به سمت چپ حرکت کنید تا به گزینه Show Activity Status برسید .
  • اسلایدر موجود در کنار این گزینه را غیر فعال نمایید .

به همین سادگی شما میتوانید آخرین زمان بازدید خود از اکانت اینستاگرام تان را برای دیگران غیر فعال کنید تا دیگران نتوانند آخرین زمان بازدید شما را مشاهده کنند . البته باید این موضوع را در نظر داشته باشید که قابلیت لست سین (Last Sin) یا آخرین زمان بازدید اینستاگرام مانند مسنجر های دیگر همانند تلگرام ، واتساپ و غیره یک اقدام دو طرفه است یعنی اگر شما این ویژگی را در اینستاگرام غیرفعال یا مخفی کنید لست سین دیگران هم برایتان مخفی میشود .

جمع بندی :

ما در این مقاله از سایت رایااستور سعی کردیم به شما آموزش دهیم که چگونه لست سین (Last SIn) یا آخرین زمان بازدید خود را از دید سایر کاربران مخفی کنید .

ممکن است شما دوست داشته باشید
نمایش نظرات (4)