برای خرید پژو ۲۰۷ در بازار آزاد امروز چقدر باید هزینه کنیم؟

در بازار خودرو امروز، پژو ۲۰۷ به عنوان یکی از محبوب‌ترین خودروهای داخلی همانند روز‌های گذشته نوسان جزئی قیمت را تجربه کرد، این خودروی پرطرفدار در برخی مدل‌ها کاهش و در برخی دیگر افزایش داشته است و سایر مدل‌ها نیز بدون تغییر، همان قیمت روز گذشته را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند.

به گزارش رایااستور، امروز پنج‌شنبه، 26 مرداد ۱۴۰۲ قیمت انواع پژو ۲۰۷ ، در بازار آزاد با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار به شرح زیر می‌باشد.

۲۰۷ یکی محصولات پرطرفدار بازار خودرو می‌باشد که با اینکه نوسان قیمت بسیار زیادی را در طول این مدت تجربه کرده است، هنوز هم در بین خودروهای داخلی از محبوبیت بالایی برخوردار است. این خودرو امروز در بازار کشور با نوساناتی همراه بوده است.

پژو 207i SD اتوماتیک طبق قیمت‌های ثبت شده در سایت‌های آگهی خودرو، با مدل ۱۳۹۹ امروز با نرخ ۸۵۰ میلیون تومان خرید و فروش شد.

پژو 207i SD دنده‌ای (۱۳۹۹) نیز که طرفداران زیادی بین عموم مردم دارد و بسیاری از افراد خواهان این مدل خودرو هستند امروز با قیمت ۶۵۰ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.

در بازار خودرو امروز پژو 207i اتوماتیک TU5P با مدل (۱۴۰۲) به نرخ 797 میلیون تومان رسید. پژو 207i اتوماتیک MC نیز در بازار آزاد امروز با قیمت ۷۳۹ میلیون تومان عرضه شد.

پژو 207i پانوراما اتوماتیک TU5P با مدل ۱۴۰۲ نیز به نرخ 818 میلیون تومان در بازار خودرو کشور رسید. پژو 207i پانوراما دنده‌ای نیز نرخ 665 میلیون تومان را در کارنامه خود ثبت کرد. این خودرو دیروز با قیمت ۶۷۲ میلیون تومان معامله می‌شد.

جدول قیمت انواع پژو ۲۰۷ (26 مرداد ۱۴۰۲):

نوع خودروسال تولیدقیمت امروز (پنج‌شنبه 26 مرداد)قیمت (چهارشنبه ۲۵ مرداد)
پژو 207i SD اتوماتیک۱۳۹۹۸۵۰ میلیون تومان۸۵۰ میلیون تومان
پژو 207i SD دنده‌ای۱۳۹۹۶۵۰ میلیون تومان۶۵۰ میلیون تومان
پژو 207i اتوماتیک MC۱۴۰۲۷۳۹ میلیون تومان۷۳۹ میلیون تومان
پژو 207i اتوماتیک TU5P۱۴۰۲797 میلیون تومان۸۰۰ میلیون تومان
پژو 207i دنده‌ای۱۴۰۲۶۲۷ میلیون تومان۶۲۷ میلیون تومان
پژو 207i پانوراما اتوماتیک۱۴۰۰750 میلیون تومان۷۴۷ میلیون تومان
پژو 207i پانوراما اتوماتیک TU5P۱۴۰۲818 میلیون تومان۸۱۵ میلیون تومان
پژو 207i پانوراما دنده‌ای۱۴۰۲665 میلیون تومان۶۶۹ میلیون تومان
منبع قیمت : دیوار
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید