برای خرید پژو ۲۰۷ در بازار آزاد امروز چقدر باید هزینه کنیم؟

بازار خودرو امروز درثبات کامل قیمتی به سر می‌برد و پژو ۲۰۷ نیز به عنوان یکی از محبوب‌ترین خودروهای داخلی همانند روز‌ گذشته نوسان قیمتی را تجربه نکرد و بدون تغییر قیمت امروز را پشت سر می‌گذارد.

به گزارش رایااستور، امروز شنبه، 28 مرداد ۱۴۰۲ قیمت انواع پژو ۲۰۷ ، در بازار آزاد با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار به شرح زیر می‌باشد.

۲۰۷ یکی محصولات پرطرفدار بازار خودرو می‌باشد که با اینکه نوسان قیمت بسیار زیادی را در طول این مدت تجربه کرده است، هنوز هم در بین خودروهای داخلی از محبوبیت بالایی برخوردار است.

پژو 207i SD اتوماتیک طبق قیمت‌های ثبت شده در سایت‌های آگهی خودرو، با مدل ۱۳۹۹ امروز با نرخ ۸۵۰ میلیون تومان خرید و فروش شد.

پژو 207i SD دنده‌ای (۱۳۹۹) نیز که طرفداران زیادی بین عموم مردم دارد و بسیاری از افراد خواهان این مدل خودرو هستند امروز با قیمت ۶۵۰ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.

در بازار خودرو امروز پژو 207i اتوماتیک TU5P با مدل (۱۴۰۲) به نرخ ۷۹۷ میلیون تومان رسید. پژو 207i اتوماتیک MC نیز در بازار آزاد امروز با قیمت ۷۳۹ میلیون تومان عرضه شد.

پژو 207i پانوراما اتوماتیک TU5P با مدل ۱۴۰۲ نیز به نرخ ۸۱۸ میلیون تومان در بازار خودرو کشور رسید. پژو 207i پانوراما دنده‌ای نیز نرخ ۶۶۵ میلیون تومان را در کارنامه خود ثبت کرد.

جدول قیمت انواع پژو ۲۰۷ (28 مرداد ۱۴۰۲):

نوع خودروسال تولیدقیمت (پنج‌شنبه ۲۶ مرداد)قیمت امروز (شنبه 28 مرداد)
پژو 207i SD اتوماتیک۱۳۹۹۸۵۰ میلیون تومان۸۵۰ میلیون تومان
پژو 207i SD دنده‌ای۱۳۹۹۶۵۰ میلیون تومان۶۵۰ میلیون تومان
پژو 207i اتوماتیک MC۱۴۰۲۷۳۹ میلیون تومان۷۳۹ میلیون تومان
پژو 207i اتوماتیک TU5P۱۴۰۲۷۹۷ میلیون تومان۷۹۷ میلیون تومان
پژو 207i دنده‌ای۱۴۰۲۶۲۷ میلیون تومان۶۲۷ میلیون تومان
پژو 207i پانوراما اتوماتیک۱۴۰۰۷۵۰ میلیون تومان۷۵۰ میلیون تومان
پژو 207i پانوراما اتوماتیک TU5P۱۴۰۲۸۱۸ میلیون تومان۸۱۸ میلیون تومان
پژو 207i پانوراما دنده‌ای۱۴۰۲۶۶۵ میلیون تومان۶۶۵ میلیون تومان
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید