برای خرید پژو پارس در بازار آزاد چقدر باید هزینه کنیم؟

خودرو پژو پارس در بازار امروز 25 مرداد تقریبا ثبات قیمتی خوبی داشت و در اکثر مدل‌ها نوسان قیمت نداشته است. اما دو مدل از این خودروی پرطرفدار با افزایش قیمت همراه بوده‌اند. پژو پارس دوگانه و پژو پارس LX TU5 به ترتیب 10 میلیون و 4 میلیون نسبت به روز گذشته افزایش قیمت داشته‌اند.

به گزارش رایااستور، در بازار آزاد امروز سه‌شنبه، 25 مرداد 1402 با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار، قیمت انواع پژو پارس صفر، به شرح زیر می‌باشد.

خودرو پژو پارس یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین خودروهای بازار خودرو ایران محسوب می‌شود. این خودرو جذاب تا به حال با نوسان قیمتی زیادی همراه بوده است.

پژو پارس ELX (سفارشی) TU5 باتوجه به سایت‌های آگهی خودرو با مدل ۱۴۰۱ به قیمت ۶۷۵ میلیون تومان در بازار امروز مورد معامله قرار گرفته است.

پژو پارس با موتور جدید XU7P نیز که علاقه‌مندان زیادی پیدا کرده است و بسیاری از افراد خواهان این مدل از پژو پارس هستند امروز با قیمت ۵۰۵ میلیون تومان خرید و فروش شد.

همچنین پژو پارس دوگانه سوز مدل ۱۴۰۰ که نوسان قیمتی زیادی را تجربه کرده است و دیروز با قیمت 575 میلیون تومان معامله می‌شد با 10 میلیون افزایش قیمت در بازار آزاد امروز نرخ 585 میلیون تومان را در کارنامه خود ثبت کرد.

پژو پارس سال (۱۴۰۱) که از محصولات محبوب ایران خودرو می‌باشد نیز با قیمت ۴۷۳ میلیون تومان معامله شد.

جدول قیمت انواع پژو پارس در بازار آزاد:

نوع خودروسال تولیدقیمت (۲۴ مرداد)قیمت امروز (چهارشنبه 25 مرداد)
پژو پارس ELX (سفارشی) TU5۱۴۰۱۶۷۵ میلیون تومان۶۷۵ میلیون تومان
پژو پارس LX TU5۱۴۰۲۶۲۰ میلیون تومان624 میلیون تومان
پژو پارس اتوماتیک TU5۱۳۹۹۶۷۰ میلیون تومان۶۷۰ میلیون تومان
پژو پارس دوگانه سوز۱۴۰۰۵۷۵ میلیون تومان585 میلیون تومان
پژو پارس سال۱۴۰۱۴۷۳ میلیون تومان۴۶۶ میلیون تومان
پژو پارس موتور جدید XU7P۱۴۰۲۵۰۵ میلیون تومان۵۰۲ میلیون تومان
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید