اینستاگرامآموزشاپلیکیشن

نحوه فعال کردن حالت شب ( تاریک) برای اینستاگرام در اندروید

چگونه حالت شب ( تاریک ) را برای اینستاگرام در اندروید فعال کنیم ؟ در ادامه مقالات آموزش ، امروز قصد داریم به شما روش فعال کردن Dark Mode یا حالت تاریک اینستاگرام در گوشی های اندرویدی را آموزش دهیم . پس تا انتهای مقاله فعال کردن حالت تاریک اینستاگرام در اندروید با تیم رایااستور همراه باشید .

حالت تاریک ، به تازگی برای تلفن های اندرویدی و آیفون عرضه شده است و بسیاری از برنامه های کاربردی از جمله اینستاگرام نیز از این حالت پشتیبانی می کنند . ما در این مقاله قصد داریم به شما حالت شب اینستاگرام در اندروید را آموزش دهیم . حالت Dark Mode اینستاگرام ، باعث سیاه شدن کل رابط کاربری این پیام رسان محبوب می شود . اما آیا حالت تاریک (شب) اینستاگرام ، تاثیر مثبتی هم دارد ؟ حالت شب اینستاگرام ، جدا از اینکه زیبایی خاصی به اپلیکیشن میبخشد ، تاثیر بسیار زیادی در مصرف باتری دارد و تا حد زیادی ، عمر باتری را افزایش می دهد .

چگونه حالت تاریک اینستاگرام در اندروید را فعال کنیم ؟

برای فعال کردن حالت تاریک اینستاگرام اندروید ، کافیست مراحل زیر را طی کنید :

  • وارد نمایه خود شوید : اولین اقدام برای تغییر حالت اینستاگرام ، وارد شدن به پنل کاربری میباشد ؛ برای این کار باید روی نمایه خود در پایین اپلیکیشن ، ضربه بزنید .
  • وارد تنظیمات شوید : بعد از اینکه وارد نمایه اینستاگرام خود شدید ، روی آیکون 3 نقطه در بالای اپلیکیشن ضربه بزنید و در لیست باز شده گزینه تنظیمات (Settings) را انتخاب کنید .
  • وارد قسمت Theme شوید : برای تغییر حالت اینستاگرام ، باید وارد بخش پوسته ها شوید که باید در لیست باز شده ، روی گزینه Theme ضربه بزنید .
  • یکی از حالت های تاریک ، پیش فرض و روشن را انتخاب کنید : در قسمت پوسته های اینستاگرام شما سه گزینه دارید که باید با آنها آشنایی داشته باشید . حالت تاریک ، کل قسمت ها و صفحات اینستاگرام را تاریک می کند . حالت پیش فرض برای مواقعی کارآمد میباشد که بخواهید موضوع سیستم عامل خود را با یک برنامه خاص تنظیم کنید . حالت روشن نیز که فعال است و کل برنامه اینستاگرام را روشن نمایش می دهد .

اگر از مقاله نحوه فعال کردن حالت شب اینستاگرام در اندروید راضی بودید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

از شما دعوت می کنیم از مقاله زیر نیز بازدید نمایید :

نحوه روشن کردن چراغ قوه اندروید

پرفروش ترین محصولاتی که در دیجیکالا فروخته می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا