آموزشاپلیکیشناینستاگرام

نحوه فعال کردن حالت شب ( تاریک) برای اینستاگرام در اندروید

0
چگونه حالت شب اینستاگرام اندروید را فعال کنیم ؟

چگونه حالت شب ( تاریک ) را برای اینستاگرام در اندروید فعال کنیم ؟ در ادامه مقالات آموزش ، امروز قصد داریم به شما روش فعال کردن Dark Mode یا حالت تاریک اینستاگرام در گوشی های اندرویدی را آموزش دهیم . پس تا انتهای مقاله فعال کردن حالت تاریک اینستاگرام در اندروید با تیم رایااستور همراه باشید .

پیج جدید ما را در اینستاگرام دنبال کنید

حالت تاریک ، به تازگی برای تلفن های اندرویدی و آیفون عرضه شده است و بسیاری از برنامه های کاربردی از جمله اینستاگرام نیز از این حالت پشتیبانی می کنند . ما در این مقاله قصد داریم به شما حالت شب اینستاگرام در اندروید را آموزش دهیم . حالت Dark Mode اینستاگرام ، باعث سیاه شدن کل رابط کاربری این پیام رسان محبوب می شود . اما آیا حالت تاریک (شب) اینستاگرام ، تاثیر مثبتی هم دارد ؟ حالت شب اینستاگرام ، جدا از اینکه زیبایی خاصی به اپلیکیشن میبخشد ، تاثیر بسیار زیادی در مصرف باتری دارد و تا حد زیادی ، عمر باتری را افزایش می دهد .

چگونه حالت تاریک اینستاگرام در اندروید را فعال کنیم ؟

برای فعال کردن حالت تاریک اینستاگرام اندروید ، کافیست مراحل زیر را طی کنید :

  • وارد نمایه خود شوید : اولین اقدام برای تغییر حالت اینستاگرام ، وارد شدن به پنل کاربری میباشد ؛ برای این کار باید روی نمایه خود در پایین اپلیکیشن ، ضربه بزنید .
  • وارد تنظیمات شوید : بعد از اینکه وارد نمایه اینستاگرام خود شدید ، روی آیکون 3 نقطه در بالای اپلیکیشن ضربه بزنید و در لیست باز شده گزینه تنظیمات (Settings) را انتخاب کنید .
  • وارد قسمت Theme شوید : برای تغییر حالت اینستاگرام ، باید وارد بخش پوسته ها شوید که باید در لیست باز شده ، روی گزینه Theme ضربه بزنید .
  • یکی از حالت های تاریک ، پیش فرض و روشن را انتخاب کنید : در قسمت پوسته های اینستاگرام شما سه گزینه دارید که باید با آنها آشنایی داشته باشید . حالت تاریک ، کل قسمت ها و صفحات اینستاگرام را تاریک می کند . حالت پیش فرض برای مواقعی کارآمد میباشد که بخواهید موضوع سیستم عامل خود را با یک برنامه خاص تنظیم کنید . حالت روشن نیز که فعال است و کل برنامه اینستاگرام را روشن نمایش می دهد .
بیشتر بخوانید :   چگونه باتری سامسونگ را کالیبره کنیم ؟

اگر از مقاله نحوه فعال کردن حالت شب اینستاگرام در اندروید راضی بودید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

از شما دعوت می کنیم از مقاله زیر نیز بازدید نمایید :

نحوه روشن کردن چراغ قوه اندروید

نحوه روشن کردن فلاش گوشی های اندروید

مقاله قبلی

دلایل اصلی وصل نشدن گوشی اندروید به وای فای

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

نظرات بسته شده اند

بیشتر در آموزش