چگونه نظر سنجی در فیسبوک را فعال کنیم ؟

YYYJHXMOSBC5HGAEF6VUMGWELM

آموزش قرار دادن نظرسنجی در فیسبوک : در ادامه مقالات آموزشی امروز قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه نظرسنجی در اپلیکیشن فیسبوک را فعال کنیم ؟ برای رسیدن به جواب این سوال تا انتهای مقاله آموزش قرار دادن نظرسنجی در فیسبوک با رایااستور همراه باشید .

اجرا کردن نظرسنجی در فیس بوک ، یک راه عالی برای کسب و کار ها و افراد میباشد تا بتوانند از بازخورد گرفته شده کاربران ، تصمیمی درست اتخاذ کنند . زمانیکه نظرسنجی را فعال کنید ، کاربران می توانند در مورد پست شما نظر دهند و شما می توانید از طریق این نظرات ، مسیر خود را ادامه دهید و یا اصلاح کنید . برای فعال کردن نظرسنجی در فیسبوک سه روش وجود دارد که در ادامه باهم به آن می پردازیم . با ما همراه باشید .

روش های فعال کردن نظرسنجی در فیسبوک :


روش اول : چگونه در استوری فیسبوک نظرسنجی ایجاد کنیم ؟

امکان فعال کردن نظرسنجی از طریق جدول زمانی و یا News Feed وجود ندارد . در حال حاضر تنها روشی که می توانید نظرسنجی در فیسبوک را فعال کنید ، از طریق استوری فیسبوک میباشد . بدین صورت که شما یک استوری می گذارید و در آن از ویجت های پرسش و پاسخ استفاده می کنید تا بتوانید بازخورد و رای کاربران را دریافت کنید . این روش از طریق برنامه فیسبوک و در گوشی های اندروید و آیفون قابل استفاده است . برای انجام نظرسنجی کافیست مراحل زیر را طی کنید :

بعد از طی کردن مراحل بالا ، استوری شما منتشر خواهد شد و از این به بعد باید منتظر رای دوستان و کاربران خود باشید .

روش دوم : چگونه در گروه فیسبوک ، نظرسنجی راه اندازی کنیم ؟

اگر تا الان نمی دانستید که چگونه در گروه های فسیبوک ، نظرسنجی راه اندازی کنید الان وقت آن است که این عمل را یاد بگیرید . برای فعال کردن نظرسنجی در گروه های فیس بوک ، از طریق News Feed اقدام کنید . برای این کار هم می توانید از طریق رایانه خود اقدام کنید و هم از طریق برنامه فیسبوک در موبایل های اندروید و آیفون . برای انجام و فعالسازی نظرسنجی در گروه فیسبوک ، مراحل زیر را طی کنید :

روش سوم : چگونه در رویداد های فیسبوک ، نظرسنجی ایجاد کنیم ؟

اگر مدیر اجرای یک رویداد در فیسبوک هستید و می خواهید نظرسنجی را در رویداد راه اندازی کنید ، کافیست مراحل زیر را طی کنید :

همچنین می توانید انتخاب کنید که در بخش نظرسنجی ، کاربران نظر خود را بنویسند و یا با انتخاب گزینه ای ، به شما جواب دهند .

چگونه در پیام رسان فیسبوک ، برای چت گروهی نظرسنجی ایجاد کنیم ؟

اگر یک چت گروهی فعال در فیسبوک دارید ، می توانید برای آن نظرسنجی ایجاد کنید . پس تا انتها با ما همراه باشید .

 

جمع بندی

در مقاله راهنمای ایجاد نظرسنجی در فیسبوک به شما یاد دادیم که چگونه برای استوری ها ، گروه ها ، رویداد ها و … نظرسنجی را فعال کنید . اگر از مطلب فعالسازی نظرسنجی در فیسبوک راضی بوده اید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید .

خروج از نسخه موبایل